Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 174147
- A feladat létrehozva: 13 nov. 10:27-kor
- Frissítve: 5 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 858 ** **Ellenőrzött
- dubt*****@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció

- (19 értékelés)
- 65 000 Ft

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Iregszemcsén a kádfelújítás munkadíja általában 25 000 és 40 000 forint között mozog, anyagok nélkül. Ez az ár függ a kádfelület állapotától, a felújítás módjától (például festés, fóliázás vagy bevonat), valamint a hozzáférhetőségtől. Egy átlagos méretű kád esetén (kb. 1,5–1,7 m hosszú) a munkadíj körülbelül 30 000 forint, ami azt jelenti, hogy négyzetméterenként 15 000–20 000 forintba kerülhet a felújítás. A munka általában 4–6 órát vesz igénybe, de bonyolultabb esetekben akár egy napot is igényelhet. Ha a felület sérült vagy több rétegben kell kezelni, az ár a magasabb tartományba esik. Összességében érdemes több ajánlatot kérni, mert a szakember tapasztalata és a módszer is befolyásolja a végső árat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 7623, Pécs
- 1 szakember válaszolt
Kibontott zuhanykabin helyére lábakon álló zuhanykabin beszerelése
- 2461, Tárnok
- 1 szakember válaszolt
Emésztett szeretnék szippantatni. kb 30 m³
- 2500, Esztergom
- 4 szakember válaszolt
A gázcsonktól a ház faláig lerakni a csövet, hogy a gázórát fel lehessen szerelni . A távolság 26 M.
- 2162, Őrbottyán
- 6 szakember válaszolt
Fő útról kb 216 méteren kell végig vezetni a közműveket, telekhatáron, ahol távol van az épületektől, szinte sík terepen, egy kisebb emelkedő van ahol felfelé tart a terep.
- 4031, Debrecen
- 9 szakember válaszolt
Víz szerelés, wc kagyló csere ha szükséges, teljes felújítás, csövek meg nézése ha szükséges csere, szerelő nyílással ell látott hátfal készítése.
- 8052, Fehérvárcsurgó
- 1 szakember válaszolt
meglevő 5 m3 es vastartály mellé egy tisztító telepítése hogy a tisztított szennyvizet a kertbe öntözésre lehessen használni. Jelenleg a tartály 3-4 hetente telik meg
- 1155, Budapest
- 1 szakember válaszolt
1-1 db hideg, melegvíz mérő cseréje távleolvasósra
- 5900, Orosháza
- 5 szakember válaszolt
Beépített akrilkád eltört, új kád bekötése
- 8200, Stromfeld Aurél u., Veszprém
- 11 szakember válaszolt
Régi panell lakás kis fürdőjéről lenne szó. Most egy rossz zuhanytálca van bent, helyére egy kis kádat szeretnék, mosogép kiállást kellen csinálni szárítós radiátort a falra. Új mosdó régi cseréje.
- 5000, Szolnok
- 1 szakember válaszolt
Fürdőszobában lévő Beretta Super Ex. CAI 24 (26,7 KW) kombi gázkazán cseréje a kivitelezővel egyeztetett tipusú és teljesítményű kondenzációs kombi gázkazánra. Meglévő NA 150 SZOTFORM béléscsővel bélelt falazott kémény bélelése ( 9 m ). A cseréhez szükséges engedélyek beszerzése.

