Vízóra hitelesítés, átírás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 17441
- A feladat létrehozva: 05 okt. 07:36-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 70 607 ** **Ellenőrzött
- m.do*****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
További feladatok ebben a kategóriában
- 5711, Gyula
- 2 szakember válaszolt
Sanimix **.***-** DMM-197 kabin beszerelése.
- 4028, Jósika u., Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Junkers (20éves) nyílt égésterű kazán őrlángja alkalomadtán kialszik, továbbá a nyomás kicsi a rendszerben lehet a kiegyenlítő tartály problémája miatt esetleg a váltoszelepnél szivároghat.
- 8900, Eötvös József u., Zalaegerszeg
- 1 szakember válaszolt
Régi zuhanytálca kiszerelése zuhanykabinnal együtt és az új beépítése
- 1013, Clark Ádám tér, Budapest
- 4 szakember válaszolt
Zuhany kabin összeszerelés
- 1037, Budapest
- 9 szakember válaszolt
Panel lakás fürdószobájában csak a mosdón van csap.Külön csapot szeretnék a kádra és a mosdóra, Kérnék árajánlatoz
- 2360, Gyál
- 9 szakember válaszolt
Fürdőszobát újítok fel. Jelenleg zuhanyzó van, e helyett szeretnék kádat (140x70), a mosdó vízkifolyását 50cm arrébb kellene tenni, a lefolyó jó helyen van, a wc most alsó hátsó kifolyású, ezt szeretném geberit tartályosra cserélni, mosógép csatlakozása jelenleg a fürdőben van és ugyan oda szeretném csak a fal másik oldalára a nappaliba. A radiátort törölköző szárítósra cserélném. A wc rendszer, kád, mosdó, radiátor, csapok már megvannak véve. Réz csövek vannak a falakban, lebontok mindent. A fürdő alapterülete 3m2. Erre kérném szíves ajánlatukat. Köszönöm
- 3300, 1, Dr. Sándor Imre u., Eger
- 1 szakember válaszolt
Lakótelepi lakásban WC csészét cseréltünk ****.**.**.-án, a vizet nem ereszti le normálisan, felgyülemlik a csészében és lassan folyik le. Talán gyártáshibás az új csésze vagy más a probléma.
- Páva u., Budapest
- 8 szakember válaszolt
Három helyiség négy radiátor lecserélése ujakra. Kérek árajánlatot kompletten. A szerelőnek kell beszerezni a jelenlegihez hasonló méretű/stílusú vagy jobb általam jóváhagyott radiátorokat és azokat beszerelni. A csatolt fényképeken vannak a körülbelüli jelenlegi radiátor méretek (53x36-2db, 42x56-1db, 60x36-1db). A méretek szélességxmagasság cm-ben. A lakás Budapest IX ker. Páva utcában található. email: ***4**@*****.***.
- 1013, Clark Ádám tér, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Gömbcsapos megoldás helyett Shell csapos módosítás és Hátfal csere Debrecenben
- 8946, Pusztaederics
- 5 szakember válaszolt
Új víz- szennyvízvezeték kiépítése
- 2096, 11, Sajtár u., Üröm
- 1 szakember válaszolt
Üdvözlöm! A mellékelt fotón, a nyíllal jelölt részen folyik a víz a beépített Grohe WC tartályon belül. Csak a házba jövő víz főcsapjának elzárásával áll el a folyás. A tartály nem szavatos már. Az hibaelhárításhoz keresek sürgősen szakembert. Helyszín: Üröm