ID 174947

Szakembert keresek fényszóró LED-csík cseréhez

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 30 000 Ft
  • Budapest, XVIII. kerület, Magyarország

Feladat információi

Toyota Yaris (2018 január) első fényszóróinak 2x2-4 LED-csíkjait szeretném kicserélni. A négyből három LED-csík nem működik, ezért mindet cserélni kérem. A lámpatesteket már kiszerelték, így csak a lámpatestek javítása/cseréje szükséges. Budapest XVIII. kerületben vagyok, nem sürgős, rugalmas időpontban vállalható a munka.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 174947
  • A feladat létrehozva: 18 nov. 22:14-kor
  • Frissítve: 5 hónapja

Feladat létrehozója

József Bernát
  • +36 70 944 ** **
    Nem ellenőrzött
  • jozs*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Budapesten egy Toyota Yaris (2018) első fényszóró LED-csíkjainak cseréje átlagosan 15 000–25 000 forint között mozoghat darabonként, azaz a négy csík cseréje összesen 60 000–100 000 forintot jelenthet. A pontos ár attól függ, hogy milyen típusú LED-csíkokat használnak, mennyire bonyolult a szerelés, és hogy mennyi időt vesz igénybe a munka. Mivel a lámpatestek már ki vannak szerelve, ez megkönnyíti a szerelést, így a munka általában 1-2 órát vesz igénybe. A szakember díja tartalmazza a LED-csíkok cseréjét és az esetleges kisebb javításokat a lámpatesteken. Ha a LED-csíkok beszerzése külön történik, az anyagköltséget nem számoljuk bele. A XVIII. kerületben elérhető szakemberek általában rugalmas időpontban vállalják a munkát, ami kedvező lehet a megrendelő számára.

További feladatok ebben a kategóriában

Keresek autófényezőt két hátsó sárvédőre kombi személyautóra
  • Szeged6762, Sándorfalva6763, Szatymaz6750, Algyő
  • 0 szakember válaszolt

Autómon két hátsó sárvédőív fényezésére van szükség, kombi személyautóról van szó. Szeretném visszakapni a gyári metál színt (színkód LD7W). Rugalmas vagyok az időponttal, és több ajánlatot gyűjtenék, mert minőségi javítást szeretnék a lehető legkedvezőbb áron. Előnyben részesítem az e-mailes megkeresést, mert napközben nem mindig tudom felvenni a telefont.

Karosszériajavítás
  • 1194, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Subaru Impreza ívek, küszöb és torony lakatolás rozsda miatt.

Tetőkárpit teljes cseréjéhez szakembert keresek
  • 5630, Békés
  • 0 szakember válaszolt

Jaguar S-Type 2005 típusú autóm tetőkárpitjának teljes cseréjét szeretném elvégeztetni. A munkát Békés településen kell végezni, átlagos költségkerettel számolok. Jelenleg csak emailen vagyok elérhető, az ajánlatokat erre kérem.

Keresek autófényezőt autó ajtó fényezéséhez
  • KaposvárBaja
  • 0 szakember válaszolt

Az autóm ajtaját szeretném lefényezte tni. A színkód LA7W (metál szürke). A szolgáltatást Kaposvár vagy Baja környékén keresem. Csak az ajánlatokat szeretném látni, nem adok meg telefonszámot.

Karosszériajavítás
  • 2220, Vecsés
  • 0 szakember válaszolt

Suzuki Wagon R

Karosszériajavítás
  • 1132, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Meghúztam bal oldalon, kicsit benyomódott

Keresek horpadás javító szakembert Ford Transit
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Ford Transit Connect tolóajtójánál két horpadás javítását kérem. A tolóajtó kilincsnél van egy tenyérnyi nagyobb és egy kisebb horpadás. A fényezés nem sérült, ezért ha lehetséges fényezés nélküli (PDR) javítást szeretnék. A munkát Pécsen kell elvégezni, és nem sürgős. Érdekelnek különböző árajánlatok összehasonlításra.

Karosszériajavítás
  • 4087, Hajdúdorog
  • 0 szakember válaszolt

bmw e46 küszöb csere motorháztető rohadáa javítása .Sárvédő csomagtartó rozsdálás javítása

Tetőkárpit javítót keresek Peugeot 307-hez Pécsen
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Autóm egy Peugeot *** (****), és a tetőkárpit javítására van szükség. A munkát Pécsen kell elvégezni. Nem sürgős, rugalmas vagyok az időponttal kapcsolatban. Kérem, küldjenek gazdaságos, középkategóriás és prémium ajánlatokat is.

Karosszériajavítás
  • 9086, Töltéstava
  • 0 szakember válaszolt

Teljes külső festés

Keresek szakembert Volkswagen Golf tetőkárpit cseréjéhez
  • Csaba
  • 0 szakember válaszolt

Volkswagen Golf 5 típusú autóm tetőkárpitja lóg és cserére szorul. Szeretném a teljes tetőkárpit cseréjét gazdaságos megoldásban. A munkát Békéscsabán kell elvégezni, és időben rugalmas vagyok.

Karosszériajavítás
  • 7783, Majs
  • 0 szakember válaszolt

Plató hátuljába beakadt, nem mély a karc és a horpadás sem hatalmas, de látszik és kellemetlen