ID 1751

Zsozzzéé

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 1 000 000 Ft
  • Online

Feladat információi

Ki kéne festeni padlást csak előtt falat is kéne húzni mert nyitott padlásunk van de gyere oszt megcsináljuk van nagy szerszámom meg minden ilyen gyássz

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 27 nov. 2020, 23:00

A feladat részletei

  • 1751
  • A feladat létrehozva: 18 júl. 08:02-kor
  • Frissítve: 4 éve

Feladat létrehozója

Spártai
  • +366969 ** **
    Nem ellenőrzött
  • ugysemm********@g****.**
    Nem ellenőrzött

További feladatok ebben a kategóriában

Szúnyoghálózás, takarítás lakáson belül
  • 0 szakember válaszolt

A takaritás magáért beszél! A szunyoghálózás 5 ablakra vonatkozik ,nincs elöre gyártott hálom de szivesen segitségre válok a kollégának! A méretek: 170x80cm 3db 140x140cm 2db

Fűnyírás mer’ én má’ nem bírok gyere dagadt zsizi
  • Miskolc, Hegyes u., 3535 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Van egy kert meg pálinka

Munkat ketesek
  • Budapest, XVII. kerület, Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Kisebb felujitasok pakolas rakodas

Takarítás karbantartás szolgáltatás
  • 0 szakember válaszolt

TAKARÍTÁS, Á - Z ig !!! Feltötlenítés, és Épületek, Kertek. Erdök, Karbantartási Szolgáltatás. Épületek felújítását, karbantartását.+ Fűkaszálás fűvágás. KUBIK FŐLD MUNKÁK, valamint, Épületek bontását, teleprendezését. Kertészeti munkák. Zöld övezetek telepítését, karban tartását. Nagyon ügyeskezü, és megbízható Szakemberek, és segédek munkaerö biztosítását! Kedvező áron VÁLALUNK!!! Hívjanak Bizalommal!!! Szebbé tisztábbá és biztonságosabbá Varázsoljuk környezetét ! +*********** E-mail: ***********@*****.*** http://www.vidafamilia.mozello.hu

Munka ZSOZÉNAK!
  • Jászberény, Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Szevasz Zsozeatya! Na asztat kellene itt csinálni, hogy van itt egy Lada de az udvarban eszi meg a búbánat! Ki kellene gyünni felmérni hányas a kabát azt elpasszolni egy marék szotyié! Köszi puci Jah meg ha mán itt vagy egy szelephézagot állíthatnál rajta mert azt kellene!

Festő munkák
  • Nyírtura, Libabokor 44, 4532 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

10nm-es előszoba glettelése+festése. Festék és gipsz rendelkezésre áll a boltok polcain.

Ajánlat Zsozétatyának
  • Kulcs, Sőtér stny. 13, 2458 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Egy körülbelül 12 m2-es szoba kifestésében szeretném kérni Atyánk kiváló segítségét és páratlan szakértelmét. Puci

Festő munkák
  • Rákóczifalva, Kinizsi Pál út 11, 5085 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Szép napot, kedves Zsozéatyámnak lenne itt egy 2x4 méteres szoba aminek az egyik 4 méteres fala le van tapétázva tehát azt nem kell festeni, a képen nagyjából látható a felület. Festék illetve értelem szerűen a kellékek biztosítva vannak! Nagyon szépen köszönöm.

55m2es budapesti belvarosi lakas teljes villanyszerelese, kiepitese
  • Budapest, District V., Hungary
  • 30 szakember válaszolt

Egy regi belvarosi gangos haz felujitasra szorulo 55m2es lakasa, mely eloszoba furdo +2 egymasbol nyilo szobabol all. A regi elektromos rendszer teljesen korszerutlen. Teljesen uj elektromos rendszert kell kiepiteni a lakasban a villanyoratol. A kapcsolok, dugaljak es megszakitok szempontjabol atlagos igenyu.

Konyha festés zsozeatyának
  • 0 szakember válaszolt

Zsozeatyának a nyereményjátékra Atyám gyere fesd ki a konyhát!

Segítségre van szükségem a mosdókagyló dugóval - Beragadt (ANGOL)
  • 1 szakember válaszolt

Segítségre van szükségem a mosdókagyló dugóval - Beragadt és nem jön ki, így a víz sem tud lefolyni, valahogy ki kell szedni. (ANGOL)

Megbìzàsokat keresek Épitőipari/Bontás Vállalkozóként
  • 0 szakember válaszolt

Üdv További megbízókat keresek, akiknek valóra válthatjuk megálmodott terveiket. Java rèsz Németországban szereztük tapasztalatainkat , ennek köszönhetően profi csapattá váltunk. Épitőipar A-Z ig ès Bontás gyors és precíz technikával! 20% kedvezmény !!! ***********1994@*****.*** *********** Patronus protection kft.