Meglévő műanyag ajtó vasalatának beállítása.
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 20 nov. 2025, 08:40Feladat befejezésének határideje: 26 nov. 2025, 11:00
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 9 nap
A feladat részletei
- 175112
- A feladat létrehozva: 20 nov. 08:46-kor
- Frissítve: 3 napja
Feladat létrehozója

- +36 70 624 ** **Nem ellenőrzött
- jaszberen**********@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Délegyházi műanyag Rehau teraszajtó és bejárati ajtó vasalatának beállítása általában 8 000–15 000 forint között mozog ajtónként. Az ár függ a vasalat állapotától és attól, hogy mennyire kell pontosítani a csúszkákat, illetve mennyi időt vesz igénybe a beállítás. Egy ajtó áthangolása átlagosan 30-60 percet vesz igénybe. Ha mindkét ajtót beállítják, akkor a teljes munkadíj 16 000–30 000 forint körül alakulhat. Egységárként ez 8 000–15 000 forint/ajtó. A pontos ár attól függ, hogy milyen mértékben szükséges a vasalat korrekciója, illetve hogy az ajtók állapota mennyire igényel plusz munkát. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az esetleges alkatrészcserék vagy kiegészítő javítások külön költséget jelenthetnek.
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest
- 12 szakember válaszolt
Békásmegyeri panel lakásban szeretnék 5 db beltéri ajtót cserélni, bontás nélkül.
- 6722, Szeged
- 10 szakember válaszolt
Panel fürdőszoba és WC ajtó felújítása
- 9028, Győr
- 3 szakember válaszolt
Elromlott garázskapu motor
- 9737, Bük
- 6 szakember válaszolt
10-15 évvel ezelőtt lett műanyag ablak be építve később kapott külső szigetelést egy közel 100 éves ház . A penész jelenléte , az ablakokról lecsapódo pára is zavaró . És a falak is elkezdtek vizesedni . Erre szeretnék megoldást találni .
- 1092, Budapest
- 8 szakember válaszolt
terasz téliesittés tolo úveg ablakokkal
- 1092, Budapest
- 5 szakember válaszolt
úvegezni
- Budapest
- 28 szakember válaszolt
Társasházi lakásban a fürdőszoba és a konyha között van egy tolóajtó, amit szeretnék befalaztatni, lehetőleg minél jobb hangszigeteléssel. A két helység között folyamatos kő van, az ajtó nagyjából 220 cm magas és 100 cm széles.
- 3351, Verpelét
- 5 szakember válaszolt
Padlàs feljàró kialakitàsa beèpitèse
- 9915, Nádasd
- 1 szakember válaszolt
Régi festett ajtólapjainkat szeretnénk felújíttatni.
- 6729, Szeged
- 14 szakember válaszolt
- 9400, Sopron
- 2 szakember válaszolt
Ajtófelújítás, bútorszerelés, munkapult a konyában
- Salgótarján
- 2 szakember válaszolt
Ingyen elvihető termő üveges ablakok és erkélyfal szállítva is akar Érd tel *********** Salgótarján fa ablakok

