Tuskozás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat teljesítési határideje
- Feladat kezdésének időpontja: 21 nov. 2025, 07:00
A feladat részletei
- 175125
- A feladat létrehozva: 20 nov. 10:12-kor
- Frissítve: 6 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 364 ** **Ellenőrzött
- nadasdi********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
8 szakember válaszolt

- 350 000 Ft
Ár-irányelveink
Gombán egy 1000 m²-es telek tuskómentesítése során a tuskók eltávolítása ára több tényezőtől függ, például a tuskók méretétől, számától és a terepviszonyoktól. Általánosságban elmondható, hogy a tuskózás munkadíja 3 000–6 000 Ft között mozog egy tuskó eltávolítására. Ha a területen mondjuk 50 tuskó van, akkor a teljes munka ára 150 000–300 000 Ft körül várható. Ez az ár a szakember tapasztalatától és az elvégzendő munka nehézségétől függően változhat. Egy átlagos tuskó eltávolítása általában 20–40 percet vesz igénybe, így egy nap alatt 8-10 tuskó is kitisztítható. Ha pontosabb árajánlatot szeretne, érdemes helyszíni felmérést kérni, mert a nehezebben hozzáférhető vagy nagyobb tuskók drágábbak lehetnek. Ebben az árban csak a munka díja van benne, az eszközhasználat és anyagköltség nem.
További feladatok ebben a kategóriában
- 4400, 25, Törpe u., Nyíregyháza
- 1 szakember válaszolt
A kertem hátsó részén kidölt egy fa, elzárva kerti ösvèny, kell egy rendes láncfűrészel felapritani, és egy csomóba összerakni. Nem kell sehova szállitani, de ha kell valakinek elviheti
- 2217, Gomba
- 12 szakember válaszolt
~1000nm cserjés terület kiirtása gyökerestül, fa kivágás tuskozás és elszállítás…
- 5624, Doboz
- 4 szakember válaszolt
Ki kellene vágni és gyökeret el kellene távolítani
- Érd
- 9 szakember válaszolt
Szeretném kivágatni a kertünkben álló diófát Érden, mert viharban veszélyezteti a parkoló autókat. A fa becslésem szerint 12–15 méter magas, a közelben nincs elektromos vezeték, de van egy szomszédos ház. Kérem, hogy a kivágott faanyagot elszállítsák. Az időpontban rugalmas vagyok, bármikor megfelel.
- 2360, Gyál
- 14 szakember válaszolt
Érdeklődnék két ház között lévő dió fa vissza vágása kb mennyibe kerülne? Gyálon és nem kell elszállítani.
- 2045, Törökbálint
- 0 szakember válaszolt
Kedves Leendő Partnerünk! Keressük azt a hölgyet, teljes állásba, bejelentve, aki alkalmanként babysitterkedést és takarítói és könnyebb fizikai munkát (kertészet) vállal Törökbálinton, Budapesten és környékén. Fontos, hogy legyen autód, szeresd a kutyákat és a gyermekeket! Hosszú távra számolunk Veled!!! A fizetés a próbaidő alatt ennyi, utána nő,S természetesen a plusz órák is számítanak vagy pld. Estét vagy hétvégét illető szitterkedés is plusz. Mindent megbeszélünk telefonon, illetve akár személyesen. Írj rám bizalommal.

