Szélvédő polírozó szakembert keresek Miskolcon
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 175291
- A feladat létrehozva: 21 nov. 13:38-kor
- Frissítve: 23 napja
Feladat létrehozója

- anda19******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Miskolcon a szélvédő karcainak professzionális polírozása általában 15 000–30 000 forint között mozog. Ez az ár a kisebb, apró karcok eltávolítására vonatkozik, és az egész szélvédőre értendő, nem négyzetméterre vagy darabra. Egy átlagos szélvédő polírozása körülbelül 1–2 órát vesz igénybe, így a munka nem túl hosszú, de precíz odafigyelést igényel. Az ár függ a karcok mélységétől és mennyiségétől, valamint a szakember tapasztalatától és eszközeitől. Ha a karcok mélyebbek vagy nagyobb területen vannak, az ár emelkedhet, akár 35 000 forintig is. Miskolcon az átlagos árszint mérsékelt, így nem kell számítani budapesti díjszabásra. Érdemes több ajánlatot is kérni, hogy a legjobb ár-érték arányú szolgáltatást választhassa.
További feladatok ebben a kategóriában
- 2230, Gyömrő
- 0 szakember válaszolt
Ford Fiesta 1.5 diesel, 2014-es évjárat légzsákjainak felújítására van szükség. A kormány- és térdlégzsákok ki vannak szerelve, szükség esetén el tudom vinni őket Gyömrőre. Nem sürgős, rugalmas az időzítés, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.
- 6076, Ágasegyháza6070, Izsák
- 0 szakember válaszolt
98-as Daewoo Matizom van, a szélvédőn kb. 25 cm-es repedés található. Ágasegyháza vagy Izsák környékén szeretném megjavíttatni. Olcsó, a műszaki vizsga átmenetéhez elegendő megoldást szeretnék, és a kocsit még körülbelül fél évig használom, majd eladom. Lehetőleg még ma elvégeztetném a javítást.
- 5130, Jászapáti
- 0 szakember válaszolt
volna nekem egy skoda fábián aminek betört a szélvédője
- 5130, Jászapáti
- 0 szakember válaszolt
Skoda Fabia 2005 első szélvédőjét szeretném kicseréltetni. A cserére Jászapátiban van szükség, és nagyon sürgős, minél hamarabb kellene. Mobil szerelőt vagy műhelyi munkát is elfogadok, fontos, hogy az üveg jó minőségű legyen. Kérem, az ajánlatokban tüntessék fel az árat és a várható elvégzés idejét.
- 4028, Laktanya u., Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Egy Ford Kuga 4 küszöbére kell felrakni a küszöbvédő fóliát, a fólia már megvan nálam. A munka Debrecenben, a Laktanya utcában lenne. Szeretném, ha körülbelül egy hét múlva elvégeznék. Nem nagy munka, és az árban sem várok nagy eltéréseket.
- Érd
- 0 szakember válaszolt
Suzuki Ignis 2003 típusú autóm hátsó szélvédő fűtése nem működik. Az egyik csatlakozó fül levált, ezért valószínűleg csatlakozó/szerelési javításra van szükség. Szeretném megtudni a javítás várható költségét és hogy Érden hol tudják elvégezni; először csak ajánlatokat szeretnék összehasonlítani.
- Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Lámpatestek felújítását szeretném elvégeztetni foncsorozással a 2015-ös KIA JD Ceed autómon. A munkát Kecskeméten kell elvégezni. Fontos, hogy a szolgáltató tudjon céges számlát kiállítani. Kérem az árajánlatot és várható határidőt.
- 2360, Gyál
- 1 szakember válaszolt
Szeretném eltávolíttatni az autó oldalablakain lévő fóliát, mind a jobb, mind a bal oldali ajtókról. A munkát Gyálon vagy a közeli városokban lehet elvégezni. Nem sürgős, rugalmas időpont megfelel. Kérem, küldjenek árajánlatot és becsült munkavégzési időt.
- 3900, Szerencs
- 0 szakember válaszolt
a suzuki személyautunknak a szélvédőjére rápattant egy kő és ott megrepedt és szeretnénk javíttatni
- Miskolc
- 0 szakember válaszolt
Szeretném kőfelverődések miatt a szélvédő polírozását elvégeztetni. A kezelés csak a szélvédőre vonatkozik, nem az oldalsó vagy hátsó üvegekre. Jelenleg csak árajánlatokat kérek és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A munkát Miskolcon szeretném elvégeztetni.

