ID 175299

Víz-, gáz- és fűtésszerelés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 8043, Iszkaszentgyörgy

Feladat információi

Padlófűtés tisztítás

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 1 nap

A feladat részletei

  • 175299
  • A feladat létrehozva: 21 nov. 14:50-kor
  • Frissítve: egy hónapja

Feladat létrehozója

István
  • +36 20 926 ** **
    Ellenőrzött
  • szucsis********@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

1 szakember válaszolt

Péter
  • 3.0(2 értékelés)
  • 1 000 Ft

Ár-irányelveink

Iszkaszentgyörgyön a padlófűtés tisztításának ára elsősorban a rendszer méretétől és a szennyezettség fokától függ. Átlagosan 20-40 ezer forint között mozog a teljes munkadíj egy átlagos, 50-70 m²-es padlófűtési rendszer esetén. Ez nagyjából 400-800 Ft/m² munkadíjnak felel meg. A munka általában 3-6 órát vesz igénybe, a rendszer bonyolultságától függően. Ha kisebb, például 30 m²-es rendszer tisztításáról van szó, akkor a teljes költség 12-24 ezer forint körül alakulhat. A magasabb árakat a nehezebben hozzáférhető vagy erősebben szennyezett rendszerek esetén kell várni. A pontos ár meghatározásához érdemes helyszíni felmérést kérni, mert a rendszer állapota és a szükséges gépi tisztítási eljárás befolyásolja a munkadíjat. A tisztítás fontos a fűtési hatékonyság és az élettartam növelése érdekében.

További feladatok ebben a kategóriában

Panelban lévő WC szivárgás megszüntetése
  • 9024, Déry Tibor u., Győr
  • 1 szakember válaszolt

Kedves vízvezetékszerelők! Győrben keresek szerelőt WC-szivárgás javítására. A hiba jellege:     •    panel lakás, hátsó kifolyású, felső tartályos WC     •    lehúzáskor ereszt, csak akkor jelenik meg a víz     •    tiszta víz folyik a csempére hátul     •    valószínűleg tömítés vagy csatlakozás hibája, tömítéscsere szükséges lehet Gyors megoldásra lenne szükség, ideális esetben minél előbb. Kérem, írjatok privátban rövid bemutatkozással, elérhetőséggel és egy hozzávetőleges árral. Köszönöm!

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 9221, Levél
  • 0 szakember válaszolt

Mofém csaptelepek javítása, csöpögő fürdőszobai,és mosogató. 90-es években beszerelt.

Bojler mérő felszerelése
  • 1211, II. Rákóczi Ferenc út, Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Egy régi bojlert kellene megnézni, ami miután felfűti a vizet nem áll le a melegitéssel. Alapvetően szeretnék egy mérőt szereleni, amennyiben ez lehetséges. A költségekeret azért adtuk meg mert kötelező, nyitottak vagyunk a szakember megoldására.

Fűtésszerelő
  • 1133, 30, Ipoly u., Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Radiátorokra és hideg-meleg víz méréséhez egyéni mérőórák helyét kellene kiépíteni. Ehhez keresek jó áron szakembert. Távfűtéses a társasház, 4 db radiátorra és 1-1 hideg és melegvízre kellene mérőóra hely. A konyha és fürdőszoba egy strangban fut, az azonos vezetékek összekötéséről is kérjük, ha megoldható.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1214, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

vizóra csere

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1124, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Egy tálcás mosogató alatti szifon csere.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 4225, Debrecen
  • 2 szakember válaszolt

egy lemez zuhanytálcát szeretnék felújítani

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 4090, Polgár
  • 2 szakember válaszolt

kémény füst cső csere, amely egy kisebb bontással jár, képet tudok küldeni igény esetén.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 6000, Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

radiátor takaritás

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1191, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

wc hátfal csere a megfelelő szerelő ablakokkal, szellőző beépítse. Nagyon erősen árad a lakásomba a cigaretta szag, ezért a lehető leghatékonyabb megoldást keresem ennek kezelésére.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 6726, Szeged
  • 0 szakember válaszolt

LG tv programok újra visszaállitasa

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 8000, Szfvár
  • 1 szakember válaszolt

érintésmentes Grohe csaptelep javítása