ID 175363

Keresek szerelőt olajcserére Nissan Micrához

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 20 000 Ft
  • Gyöngyös, Magyarország

Feladat információi

Olajcserét szeretnék elvégeztetni Nissan Micra típusú autómhoz. A munkát Gyöngyösön kell elvégezni, lehetőleg jövő héten. Szeretném megtekinteni az árajánlatokat és a szolgáltatás részleteit (alkatrész és munkadíj).

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 175363
  • A feladat létrehozva: 22 nov. 10:14-kor
  • Frissítve: 6 hónapja

Feladat létrehozója

Csaba Istvánné
  • hkova*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Gyöngyösön egy Nissan Micra olajcseréje átlagosan 10 000–15 000 forint között mozog a munkadíj tekintetében, anyagköltség nélkül. Ez az ár magában foglalja az olaj leengedését, a régi olajszűrő eltávolítását és az új olajszűrő beszerelését, valamint az új motorolaj feltöltését. Egy ilyen munka általában 30-60 percet vesz igénybe, tehát gyorsan elvégezhető. A pontos ár függhet a szerelő tapasztalatától és a műhely árszabásától, esetenként a motor állapotától is, ha például plusz idő szükséges a régi olaj leeresztéséhez. Ha a munka Gyöngyösön jövő héten történik, érdemes előre időpontot foglalni, mert a szerelők hamar betelhetnek. Összességében tehát egy olajcsere munkadíja 10-15 ezer forint, ami körülbelül 10-15 ezer forint per alkalom, azaz egy darab olajcserére vonatkozik.

További feladatok ebben a kategóriában

Keresek műszaki vizsga időpontot elektromos személyautóra
  • 2200, Monor
  • 0 szakember válaszolt

Keresek műszaki vizsga időpontot 2020-as elektromos személyautóm számára Monoron. Minél hamarabb szeretném elvégeztetni, gazdaságos opciót választva. Kérem, küldjenek ajánlatot és javasolt időpontokat.

Keresek autószervizt olajcsere és szűrőcserére
  • Nyíregyháza
  • 2 szakember válaszolt

Éves kötelező szerviz keretében szeretném elvégeztetni csak az olajcserét és az olajszűrő cseréjét. Az autót Nyíregyházán vásároltuk, de más szervizbe is elvihető. Kérem a megközelítő árat, mert a 150000 Ft egy egyszerű olajcseréért túl magasnak tűnik. Szeretnék korrektebb ajánlatokat kapni Nyíregyházán vagy a környéken.

Autókarbantartás
  • 8400, Ajka
  • 0 szakember válaszolt

Mercedes w246 CarPlay

Sürgős műszaki vizsga Nissan Qashqai számára Kisvárda
  • 4600, Kisvárda
  • 0 szakember válaszolt

Autóm egy Nissan Qashqai személyautó, és csak a műszaki vizsga elvégzése érdekel. A vizsga sürgős, lehetőleg ma, Kisvárdán szeretném elvégeztetni. A jármű rendben van, nincsenek ismert problémák, először az ajánlatokat szeretném megkapni.

Autókarbantartás
  • 3744, Múcsony
  • 0 szakember válaszolt

Turbó javítás esetleg csere

Keresek autószerelőt Mazda 6 olajcseréhez
  • 1152, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Mazda 6, 2006-os modell olajcseréjét szeretném elvégeztetni. Közepes kategóriájú olajat kérek. Budapesten a *., **., **., **. vagy 15. kerületben, nem túl messze a belvárostól szeretném ma vagy holnap elvégeztetni. Jelenleg nem szeretném megadni a telefonszámomat.

Keresek szerelőt olajcseréhez Dacia Logan
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

Olajat és olajszűrőt hozok magammal, kérem, csak az elvégzett munkát számlázzák. A jármű egy Dacia Logan MCV, 2020-as évjárat. A munkát Kecskeméten szeretném elvégeztetni, ideális időpont jövő hét péntek. Költség tekintetében olcsó megoldást szeretnék.

Autókarbantartás
  • 5241, Abádszalók
  • 1 szakember válaszolt

Automata váltó olaj cseréje egy Alfa Romeo Giulia Super 2.2 Diesel autóban.

Autókarbantartás
  • 1043, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

4x4 személyautó

Autókarbantartás
  • 5650, Mezőberény
  • 0 szakember válaszolt

Olajcsere, szűrőcsere (olaj, levegő, pollen)

Keresek lengéscsillapító felújító szakembert BMW-hez
  • 2721, Pilis
  • 0 szakember válaszolt

BMW F11 típusú autóm lengéscsillapítóinak felújítását szeretném elvégeztetni. Pilis környékén keresek szakembert a munkához. Szeretnék több ajánlatot összehasonlítani a pontos munkaleírással és árajánlattal. A munka tartalmának és várható költségeinek részletes ismertetése fontos számomra.

Szerelőt keresek Opel olajcseréhez Gyömrőn
  • 2230, Gyömrő
  • 0 szakember válaszolt

Opel Insignia dízel autómhoz szeretnék olajcserét szűrővel. Csak az olaj és a szűrő cseréje szükséges, egyéb munkát nem kérek. A szervizelést Gyömrőn kell elvégezni, a jövő héten szeretném időzíteni. Kérném az árajánlatot és a rendelkezésre álló időpontokat.