Családi házunk takarítása

20 000 Ft
Györgyné
Györgyné K.
Nem elérhető feladatok Megjelent: 2 éve 519 megtekintés Takarítás
17557
Helyiség típusa
Családi ház
Szaniterek száma
2 fürdőszoba
Gyakoriság
Hetente
Cím
  • Brassó u., 6, Budapest
Feladat kezdésének időpontja:
2022 október 14, 07:00
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
20 000 Ft

Feladat leírása

Családi házunk heti rendszeres takarítására keresünk munkájára igényes megbízható referenciával rendelkező személyt 400 m2 ház porszívózás , felmosas , konyha tajaritas stb

Hasonló feladatok

Takarítás, házi- és ház körüli munkák
Rövid távon kiadó lakások rendszeres, napi de random időpontban történő takarítására keresek a munkát rugalmas beosztásban elvégezni képes szakembert a XIII. …
Lehel u 14
Ajánlatkérés
Tibor L.
24 NM lakas, 1 szoba/Valeria, furdoszoba, mini konyha
1066, Budapest
Sarolta
A XX. kerületben található családi házhoz keresek egy embert takarítási feladatra. Kiemelten fontos, hogy a padló alaposan fel legyen törölve. Tapasztalataim…
35 000 Ft
Arnold Wolf
Vakolt, függőleges, családi ház, front-házfal, kb 70 nm, enyhén szennyezett
2089, Telki
Gábor
Francia ágyunk tisztítása,és ülő garnitúra tisztítás És 2 db szőnyeg
3351, Verpelét
Dzsenifer