ID 175889

Jacuzzi javítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • Budapest, II. kerület, Magyarország

Feladat információi

Jacuzzi javítás

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 175889
  • A feladat létrehozva: 26 nov. 08:08-kor
  • Frissítve: 5 hónapja

Feladat létrehozója

undefined
  • +36 30 941 ** **
    Ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció
Kovács
  • 3.6(5 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltán
  • 3.2(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
László
  • 3.0(14 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Gergő
  • 2.5(12 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Dávid
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Csaba
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Budapesten egy jacuzzi javításának munkadíja általában 25 000 és 60 000 forint között mozog, a hiba típusától és a javítás bonyolultságától függően. Egyszerűbb problémák, mint például egy szivattyú vagy fúvóka cseréje, közelebb vannak a 25–35 ezer forinthoz, míg összetettebb elektromos vagy vízvezetékrendszeri hibák esetén az ár elérheti a 50–60 ezer forintot is. A munka időtartama általában 2-4 óra, ami befolyásolja a végső költséget. Ha több alkatrész cseréje szükséges, vagy a hibakeresés hosszabb ideig tart, az ár emelkedhet. Az ár kizárólag a munkadíjra vonatkozik, anyagköltséget nem tartalmaz. Ha például egy egyszerű szivattyú javításról van szó, akkor egy darabra számítva 25-35 ezer forintot kell kalkulálni, míg a teljes jacuzzi rendszer javítása esetén a teljes munkadíj megközelítheti a 60 ezer forintot.

További feladatok ebben a kategóriában

Jacuzzi téliesítés
  • 8636, Balatonszemes
  • 0 szakember válaszolt

egy jakozzi téliesítéséről lenne szó víz leengedés a víztelenítés és téliesítés ennyire lenne szó

Medence építés
  • 6726, Szeged
  • 3 szakember válaszolt

Méretek: 6 m x 3 m x 1,5 m Fóliázott vagy greslappal borított

Medence építés
  • 8444, Szentgál
  • 2 szakember válaszolt

5x3m téglalap, épített, kültéri medencében gondolkodom, hőszivattyús fűtést és világítást is szeretnék!

Medence építés
  • 8444, Szentgál
  • 1 szakember válaszolt

5x3m téglalap, épített, kültéri medencében gondolkodom, hőszivattyús fűtést és világítást is szeretnék!

Alapozás és betonozás
  • 2120, Dunakeszi
  • 28 szakember válaszolt

Kb 5 méter hosszú és 4 méter széles sima egyszerű beton alap kell ebből már két oldala adott mert l alakban járda van így csak két oldalt kell zsaluzni

Falfestés és mennyezetfestés 90 m²-es családi házban
  • 54 szakember válaszolt

Egy 90 m²-es családi házban falfestést és mennyezetfestést kérek. A munkát egy hónapon belül lehet kezdeni. Nem kérek plusz ajándék szolgáltatást.

Zár cseréhez keresünk szakember
  • 1211, II. Rákóczi Ferenc út, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Zár cserlélsére keresünk szakembert, egy bejárati ajtó, valamint további két ajtón szeretnék zárat cserélni. Nyitottak vagyunk a szakember meglátására, de ha lehetőségünk van szeretnék egy kulccsal nyitni és zárni a három ajtót. Költség terén rugalamsak vagyunk, mivel kötelező volt megadni egy találomra lévő számot adtunk meg. Időben rugalamsak vagyunk, egész nap itthon vagyunk. (Nem vagyok gyakorlott Qjob használó, és nem értem mi a közvetitői díj, ha lehetséges ebben majd kérnék a szakembertől segitséget)

Vegyestüzelésű kazán szerelés
  • 8000, Szfvár
  • 1 szakember válaszolt

Ötvény kazán hosszirányú repedés a tag pereménél, ahol a borda találkozik az oldalfallal.

Műszaki ellenőrzés, tervezés
  • 1024, Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Társasházban kazáncsere lesz és oda keresünk műszaki ellenőrt.

Eph vizsgálat
  • Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Új cirkó kazánhoz szeretnék EPH FI relé vizsgálatot, ami a gáz tervhez szükséges.

Tetőfedés és tetőfelújítás
  • 2427, Baracs
  • 20 szakember válaszolt

Kb. 50m csatornázás tetőn. Antracit csatornával

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 1093, Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Csiszolás, lakkozás, festés