ID 176765

Mosogatógépek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 9500, Celldömölk

Feladat információi

inditás után leáll,zöld led villog

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 5 nap

A feladat részletei

  • 176765
  • A feladat létrehozva: 03 dec. 07:10-kor
  • Frissítve: 23 napja

Feladat létrehozója

Tibor
  • ymaj****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció
László
  • 3.2(13 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Imre
  • 1.1(5 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Norbert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

A mosogatógép indítás után leáll, és a zöld LED villogása hibajelzés lehet. Ez a javítás általában a gép elektronikai vagy vezérlőpanel problémájára utal. Celldömölk környékén a mosogatógép javítási munkadíja átlagosan 10 000-20 000 forint között mozog. A pontos ár attól függ, hogy mennyire összetett a hiba, illetve szükséges-e alkatrészcserét végezni, ami külön költség lehet, de itt csak a munkadíjat nézzük. Az egyszerűbb hibák, mint a vezérlőpanel újraprogramozása vagy az érintkezők tisztítása inkább az alsó határ körül vannak, míg a bonyolultabb javítások, például a vezérlőegység teljes cseréje a felső határhoz közelíthetnek. Egy ilyen javítás általában 1-3 órát vesz igénybe, tehát a munkadíj nagyjából 10 000-20 000 forint között várható, ami a javítás teljes idejére értendő. Ez az ár csak a munkára vonatkozik, anyagköltség nélkül.

További feladatok ebben a kategóriában

Mosogatógépek
  • 6000, Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

AEG 6000 SERIES LAVAMAT mosógép nagyon hangos, csapágyas hangja van.

Mosogatógépek
  • 1028, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Fagor mosogatógép Modell LF-019IX, leeresztő szivattyú hibás, nem engedte le a vizet, a kihívott szerelő kiszerelte a szivattyút, majd hozott egy újat, az méretprobléma miatt nem volt jó, a szivattyú lapát más formája miatt, a szerelő össze akart egy jót bütykölni a kettőből, nem járultunk hozzá. Most ki van szerelve a szivattyú.

Mosogatógépek
  • 8900, Zalaegerszeg
  • 3 szakember válaszolt

Gorenje mosogatógép lötyög az ajtó ezért hol bekapcsol mozgatása után kikapcsol vagy nem lehet bekapcsolni csak megmozdítás után.

Mosogatógép beüzemelés
  • Miskolc
  • 3 szakember válaszolt

mosogatógépet szeretnénk beüzemelni

Mosogatógépek
  • 1172, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Mosogatógép Bosch E23 hibát írt ki

Mosogatógépek
  • 4145, Csökmő
  • 3 szakember válaszolt

Bosch mosogatógépünk folyamatisa az E24 hibakódotvírja ki, nem folyik le a víz.

Mosogatógépek
  • 2884, Bakonyszombathely
  • 4 szakember válaszolt

Bosch mosogatógép E-30 hibakódot ír ki,víz marad a gép aljában a program végén.

Mosogatógépek
  • 1223, Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Integrált mosogatógép kiszerelése, és egy új beüzemelése

Mosogatógépek
  • 8900, Zalaegerszeg
  • 2 szakember válaszolt

Electrolux mosógépem centrifugálás közben rendellenes hangot adott és az ajtó kinyitása után büdös, égett szag, és enyhe füst jött ki. Javítható e ?

Mosogatógépek
  • 2800, Tatabánya
  • 1 szakember válaszolt

Kijelzün F1 villog.Ha kikapcsolom a gépet visszakapcsol és az F1 villog.A bekapcs. éf az indito is villog.

Mosogatógépek
  • 8200, Veszprém
  • 2 szakember válaszolt

ELEKTROLUX PERFECTCARE 600 MOSÓGÉP CSAPÁGYCSERE

Mosogatógépek
  • 5420, Túrkeve
  • 3 szakember válaszolt

Mosogatogep mosás elindulás után 5 perc es lecsapja a filerét