Mosógép javítása
Feladat információi
Paraméterek
Fizetési módok
A feladat részletei
- 176959
- A feladat létrehozva: 04 dec. 09:59-kor
- Frissítve: 5 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 20 289 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció

- (12 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (5 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Rácalmáson a mosógép javítása, amikor bekapcsolás után csak búg a gép, általában 8 000-15 000 forint között mozog a munkadíj. Ez az ár a hibafelméréstől és a javítás bonyolultságától függ. Ha csak a motorindító kondenzátor vagy a csapágyak cseréje szükséges, akkor az alsó árkategória érvényes, míg egy komolyabb motorhiba vagy elektronikai probléma esetén magasabb a díj. Átlagosan a javítási munka 1-3 órát vesz igénybe. Ha például csak a hibafelmérés és egyszerű javítás a cél, akkor 8-10 ezer forint körül számolhatunk, ami nagyjából 8-10 ezer forint/mosógép egységre vetítve értendő. Összességében a végső ár a gép állapotától és a szükséges alkatrészcserétől függ, de az anyagköltség nélkül ez az irányadó munkadíj Rácalmáson.
További feladatok ebben a kategóriában
- Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
automata mosógépnek az ajtajánál a gumiharangból kiakadt a rugó
- 7632, Pécs
- 1 szakember válaszolt
LG elől töltős mosógép ajtaja nem csukódik be, úgy látom, hogy a műanyag pöcök(zár) vége beletörött a gépben lévő csatlakozó részébe. Esetleg cserélhető-ez az alkatrész?
- 2094, Nagykovácsi
- 2 szakember válaszolt
Indesit felültöltős mosógép motor felújítás.
- 1025, Budapest
- 0 szakember válaszolt
Gorenje WEI843 mosógép, csapágyas. A költségkeret nyilván a lélektani határ, de tisztában vagyok vele, hogy nem biztos, hogy fedi a javitási költséget.
- Jászberény
- 3 szakember válaszolt
Sürgős segítséget keresek egy Samsung mosógép javításához. A készülék nem nyomja ki az utolsó adag vizet, nem végzi el az öblítést, és a víz a dobban marad. A mosógépet mielőbb meg kellene vizsgálni és javítani.
- 7634, Pécs
- 2 szakember válaszolt
Bekő wtv-6632bo elöltöltős mosógép. A mosás beindítása után folyt a víz a mosógép alól.A mosást leállítottam kipumpáltattam a vizet. Azóta a mosás inditásánál , ahogy a vizet engedné letílt a gép és elsötétedik a kijelző.Később visszajön a kijelző kiírása.

