ID 177029

5meter széles 5 méter hosszú 5 méter mély gödröt kellene asni holnapi nap folyamán kész kéne lenni vele.

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 8651, Balatonszabadi

Feladat információi

5meter hosszú 5 méter széles 5 méter mély gödröt akarok ásatni

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat teljesítési határideje

  • Feladat kezdésének időpontja: 05 dec. 2025, 20:30Feladat befejezésének határideje: 05 dec. 2025, 20:30

A feladat részletei

  • 177029
  • A feladat létrehozva: 04 dec. 20:35-kor
  • Frissítve: 6 hónapja

Feladat létrehozója

Zöld
  • +36 30 155 ** **
    Ellenőrzött
  • jofog*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

5 szakember válaszolt

Botos
  • 5.0(1 értékelést)
  • 100 000 Ft
Tamas
  • 3.2(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Miklós
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Dezső
  • 3.4(6 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Csaba
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Balatonszabadi környékén egy 5 méter hosszú, 5 méter széles és 5 méter mély gödör kiásása komoly fizikai munka. A földmunka ára általában a talaj típusától, a hozzáféréstől és a munka sürgősségétől függ. Egy ilyen méretű gödör térfogata 125 köbméter, ami már jelentős mennyiség. Átlagosan a földmunka ára Balatonszabadin 4 000–7 000 forint között mozog köbméterenként, így a teljes munka ára 500 000–875 000 forint lehet. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, anyagok nélkül. A munka időtartama gépi földmunka esetén 1-2 nap, kézi ásás esetén ennél jóval hosszabb, akár több hét is lehet. A pontos ár a talaj minőségétől (pl. kőzetes vagy laza), valamint a munkagép és a munkaerő elérhetőségétől függ. Egy köbméter föld kiásása így 4 000–7 000 forint körül várható.

További feladatok ebben a kategóriában

Keresek jó minőségű termőföldet szállítással Budapesten
  • 1173, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Budapesten, a XVII. kerületbe szeretnék kb. 2 m2 termőföldet vásárolni és házhoz szállíttatni. Mivel itt homokos a talaj, fontos, hogy a föld jó minőségű legyen és agyagosabb összetételű, hogy ellensúlyozza a homokot. A minőség a legfontosabb számomra, közepes vagy magasabb árat is fizetek érte. A szállítás időpontja rugalmas.

Árokásás munkagéppel
  • 6230, Soltvadkert
  • 3 szakember válaszolt

Gépi földmunka. 700 négyzetméter árok ásása munkagéppel a feladat. Kérem telefonon keressenek.

Kútfúrás
  • 6792, Zsombó
  • 1 szakember válaszolt

Búvár szivatyus kút fúrás

Kútfúrást keresek Kecskemét Máriahegyen
  • 6000, Máriahegy, Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

Épül a házam Kecskemét Máriahegy városrészben, és kút fúrását tervezem. Nincs pontos mélységem, de a szomszéd 30 méteres kútja stabil vizet ad, így körülbelül ilyen mélységre gondolok. Nem sürgős, a munkát a házépítés üteméhez igazítanám. Nem ragaszkodom prémium megoldáshoz, csak árajánlatokat szeretnék látni e-mailben.

Földmérés
  • 6630, Mindszent
  • 1 szakember válaszolt

Telek kerités kitűzés

Földmérés
  • 6070, Izsák
  • 0 szakember válaszolt

Át járási szolgalmi jog

Gyümölcsfa metszésre van szükségem
  • 2461, Tárnok
  • 9 szakember válaszolt

8 elvadult gyümölcsfa metszése

Kertbe a fa kidölt fel kell apritani
  • 4400, 25, Törpe u., Nyíregyháza
  • 1 szakember válaszolt

A kertem hátsó részén kidölt egy fa, elzárva kerti ösvèny, kell egy rendes láncfűrészel felapritani, és egy csomóba összerakni. Nem kell sehova szállitani, de ha kell valakinek elviheti

Gyümölcsfa metszésre van szükségem
  • Budapest
  • 8 szakember válaszolt

Almafa metszése a feladat. Mivel aki elvalalta megbeszélt időpont után 4oraval sem jelent meg. A telefont seveszifel. ***********

Kertgondozás, kertfenntartás
  • 3136, Etes
  • 6 szakember válaszolt

выаыва

Földmérés
  • 3500, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Épületfeltüntetés

Kútfúrás
  • 2351, Alsónémedi
  • 5 szakember válaszolt

Teljesen új kút fúrása és kiépítése motorral együtt.