ID 177073

Gázszerelőt keresek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 7400, Zselickislak

Feladat információi

Nem működik a Savio típusú gázkazán. A szikra nem lobbantja be a lángot.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 177073
  • A feladat létrehozva: 05 dec. 10:36-kor
  • Frissítve: 5 hónapja

Feladat létrehozója

Fenyő Virág
  • +36 30 554 ** **
    Nem ellenőrzött
  • fenyo.*******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

6 szakember válaszolt

László
  • 3.0(14 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Laszlo
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Martin
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Klaudia
  • Nincs értékelés

  • 555 Ft
Csaba
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Martin
  • 2.4(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Zselickislakon egy Savio típusú gázkazán javítása esetén a gázszerelő munkadíja általában 15 000–30 000 forint között mozog. A pontos ár a hiba jellegétől és a beavatkozás időtartamától függ. Mivel a szikra nem gyújtja be a lángot, valószínűleg az elektronikus gyújtó vagy az égő egység ellenőrzése, esetleg cseréje szükséges. Egy ilyen javítás általában 1–2 órát vesz igénybe. Ha az alkatrészek cseréje nem szükséges, a munkadíj inkább az alsó határ közelében marad. Az ár tartalmazza a helyszíni kiszállást és a hibafelderítést, de nem foglalja magában az esetleges alkatrészek árát. Egységárként a munkadíj egy kazán javítására vonatkozik, így a teljes költséget ezen összegek alapján lehet kalkulálni.

További feladatok ebben a kategóriában

Wc bekötés
  • 2400, Dobó István út, Dunaújváros
  • 1 szakember válaszolt

Wc csatorna illetve öblítés bekötése.

Egy lakásban két mellékvízmérő cseréjét kellene elvégezni, Vízművek által felhatalmazott szakembernek.
  • 1075, 6, Síp u., Budapest
  • 2 szakember válaszolt

Egy napot beírtam, de rugalmasak vagyunk, megbeszélés szerint december folyamán.

gázkonvektor csere
  • 2483, 123, Csokonai u., Gárdony
  • 0 szakember válaszolt

Meglévő gázkonvektor leszerelése, helyette egy FÉG gyártmányú parapetes konvektor beszerelése

Központi fűtés szerelőt keresek
  • 3100, Salgótarján
  • 2 szakember válaszolt

Jó napot, keresek egy megbízható kozponti futes szerelot. Kellene egy szivatyú csere a padlófuteshez. Be kellene igtatni egy szegét szivatyút. Kikellene cserélni a kiegyelenlétó tartályt. Két panel fútó elemenet bekotni. Szerintem látni kellene a rendszert. A cím, Čakanovce 67, Slovakia.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 2083, Solymár
  • 6 szakember válaszolt

Egy új utca. A legmesszebbi telek határa 150m-re van a meglévő utcától. 7 telekről van szó. Víz, - csatorna, - villany, - internetről van szó.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 2400, Dunaújváros
  • 3 szakember válaszolt

Elzárt állapotban is folyamatosan folyik a csap nyitójánál.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 9090, Pannonhalma
  • 3 szakember válaszolt

Köszönettel venném ajánlatát november 20-án házunkba (Pannonhalma) érkező zuhanykabin (tálcával) beépítésre. Frissen burkolt vinyl felületre, kabin: Stuxi Nizza 90x90 cm szögletes két tolóajtós zuhanykabin 6 mm vízlepergető biztonsági üveggel, króm elemekkel, 190 cm magas (https://stuxi.hu/stuxi-nizza-90x90-cm-szogletes-ket-toloajtos-zuhanykabin-6-mm-vizlepergeto-biztonsagi-uveggel-krom-elemekkel-190-cm-magas), tálca: Slim-alacsony akril zuhanytálca 90x90 cm, 5 cm magasság (https://stuxi.hu/Slim-szogletes-alacsony-akril-zuhanytalca-90x90-cm-5-5-cm-magas#). Köszönettel Tóth Tamás - *******@*******.***

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 3980, Sátoraljaújhely
  • 2 szakember válaszolt

Bereta kombi kazán cseréje kondenzációs kazánra.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1043, Budapest
  • 7 szakember válaszolt

Panell fürdőszobában lévő, meglevő hátfal cseréje. (A hagyományos WC-tartály mögött nem szükséges.) 2 db ajtó a vízórának.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 8900, Zalaegerszeg
  • 0 szakember válaszolt

Kiesett egy cső a konyhában a fűtésből, elfolyt a víz

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 8000, Szfvár
  • 3 szakember válaszolt

A WC tartály tönkrement, és már nem lehet javítani. Helyette Schnell szelepet kellene beépíteni, amit már megvettem. A vízóra fél méterre van a WC csészétől. A csövet le kellene szedni a vízóráról, és feldarabolva elvezetni a WC csésze fölé. A Schnell szelepet padig a falra kellene rögzíteni. Ennyi az egész.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1039, Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Panelban wc hátfal,tartály és wc csere. Csempézés