ID 178005

Szakembert keresek biztonsági öv javításához

  • Szakember keresése folyamatban
  • Költségkeret 15 000 Ft
  • 2360, Gyál

Feladat információi

Személygépkocsiról van szó. A biztonsági öv a baleset után nem húzódik vissza. Szeretném, hogy a szakember megjavítsa és visszaállítsa az övet eredeti állapotába. A javítás helye Gyál (Budapest környéke), az időpontokkal kapcsolatban rugalmas vagyok.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat hamarosan lezárul

  • Hátralévő idő: 6 nap

A feladat részletei

  • 178005
  • A feladat létrehozva: 13 dec. 07:58-kor
  • Frissítve: 14 órája

Feladat létrehozója

László
  • kodl*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!

Ár-irányelveink

Gyál környékén a biztonsági öv javítása általában 10 000–20 000 forint között mozog, a munka bonyolultságától függően. Mivel a biztonsági öv nem húzódik vissza baleset után, a szakembernek ellenőriznie kell a mechanizmust, esetleg cserélni vagy javítani kell a visszahúzó rugót vagy a rögzítő elemeket. A munka jellemzően 1–2 órát vesz igénybe, így az óradíj alapján kalkulálható a végösszeg. Egy egyszerűbb javítás olcsóbb, a bonyolultabb, több alkatrészt érintő javítás drágább lehet. Anyagköltséget most nem számolunk, csak a munkadíjat. Ha az öv teljes cseréje szükséges, az már magasabb tétel, de a javítás általában kedvezőbb. A 10 000–20 000 forintos ár az egész javításra vonatkozik, így egy darabra vetítve is ez az összeg. Az időpontok rugalmasak, ezért gyorsan megoldható a javítás.

További feladatok ebben a kategóriában

Légzsák javító szakembert keresek Budapesten
  • Budapest
  • 0 szakember válaszolt

2016-os Mercedes CLS jobb oldali fejtámla légzsák hibakódja miatt javításra van szükség. Szeretném, ha elvégeznék a diagnosztikát és szükség esetén a légzsákmodul vagy érzékelő cseréjét/javítását. A munkát Budapest területén kell végezni. Több ajánlatot kérek összehasonlításhoz, és kérem, hogy telefonon vegyék fel velem a kapcsolatot.

Keresek szakembert ülés oldali légzsák javításához
  • 0 szakember válaszolt

Szeretném az autóm ülés oldali légzsákját javíttatni. A járműm egy 2014-es Volkswagen Passat B7. Pest megyében keresek szervizt. Nem sürgős, rugalmas időpont megfelel.

Keresek autó ülésfűtés szerelőt Vas megyébe
  • 0 szakember válaszolt

Toyota Verso 2012 típusú autóm első üléseibe szeretném beépíttetni az ülésfűtést. A szakembertől kérem a szükséges alkatrészek beszerzését és a teljes beszerelés elvégzését. A munkát Vas megyében kell elvégezni, és ajánlatokat szeretnék gyűjteni a különböző szakemberektől.