ID 178372

A fürdőkád újrafestését szeretnék

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 5121, Jászjákóhalma

Feladat információi

Jászjákóhalmán, családi házban, egy lemez kád újrafestését szeretném kérni. A kád nincs rossz állapotban, de az előző tulaj hagyta annyira vízkövessé válni, hogy már teljesen besárgult. Más baja nincs. (A kádat kisúroltuk, de a sárga szín nem jön le róla. )

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 178372
  • A feladat létrehozva: 16 dec. 11:13-kor
  • Frissítve: 4 hónapja

Feladat létrehozója

 Sándor
  • +36 30 529 ** **
    Nem ellenőrzött
  • jmne*****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció
Zoltan
  • 3.0(4 értékelés)
  • 1 000 Ft

Ár-irányelveink

Jászjákóhalmán egy lemez fürdőkád újrafestésének ára általában 25 000–40 000 forint között mozog. A pontos ár attól függ, mennyire kell előkészíteni a felületet, például a vízkő eltávolítása és csiszolás mennyiségétől, valamint a festék minőségétől és a munka időtartamától. Egy átlagos méretű kád újrafestése körülbelül 4-6 órát vesz igénybe. Ha például egy standard 1,5 méter hosszú és 0,7 méter széles kád újrafestéséről van szó, akkor az egységár nagyjából 25 000–40 000 forint/kád. Ez a munka tartalmazza a felület előkészítését, alapozást, és a végső festést. Ha a vízkő miatt több előkészítés szükséges, az növelheti az árat. Jászjákóhalmán az árak hasonlóak a megyei átlaghoz, így nem kell jelentős felárat számolni. Az árak nem tartalmazzák a festék és egyéb anyagok költségét.

További feladatok ebben a kategóriában

Ezermester
  • 8000, Szfvár
  • 8 szakember válaszolt

Térköves területen hó eltakarítás

Ezermester
  • 1133, Budapest
  • 17 szakember válaszolt

kétszer már volt festve

Ezermester
  • 3300, Eger
  • 7 szakember válaszolt

Távfűtétes lakásban kis méretű vaskád felujítása a cél , az alja megkopott

Ezermester
  • 3527, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

zuhanykabin görgő javítás

Ezermester
  • 9700, Szombathely
  • 1 szakember válaszolt

Tv fali konzolt kell felrakni gipszkartonozott Ytong falra. Két darabot.

Ezermester
  • 7633, Pécs
  • 4 szakember válaszolt

Egy 50 "-os tévét kell rögzíteni fali konzolhoz, a konzolt panelba kell fúrni

Ezermester
  • 1143, Budapest
  • 17 szakember válaszolt

Kádfelújítás

Ezermester
  • 4400, Nyíregyháza
  • 7 szakember válaszolt

Lemezkád festés

Ezermester
  • 6000, Kecskemét
  • 9 szakember válaszolt

kádfestés

Ezermester
  • 3559, Répáshuta
  • 10 szakember válaszolt

homlokzati repedés javitása

Ezermester
  • 6500, Baja
  • 3 szakember válaszolt

Egy öntött vas kád. A rossz beállítás miatt víz maradt a kádban és ott elvízkövesedett. a sok tisztítás, maratás következtében egy részen eltűnt a zománc.

Ezermester
  • 1181, Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Lakótelepi fürdökad,megkopott a lefolyónal lekoptt a zománc és fekete körülötte az oldala nagyon elvan vizkövesedve