Vietnami nyelvű pszichológust keresek Budapesten
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 6 nap
A feladat részletei
- 178560
- A feladat létrehozva: 18 dec. 09:01-kor
- Frissítve: 15 órája
Feladat létrehozója

- tttnguy********@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!
Ár-irányelveink
Budapesten egy vietnami nyelvű pszichológus munkadíja általában 10 000–20 000 forint között mozog egy 50 perces konzultációra. Az ár függ a szakember tapasztalatától, a szolgáltatás típusától (online vagy személyes találkozó), valamint az adott rendelő vagy platform díjszabásától. Online konzultáció általában olcsóbb, kb. 10 000–15 000 forint, míg a személyes találkozó 15 000–20 000 forint lehet. Ha több alkalomra van szükség, egyéni csomagárak is elérhetők, amelyek kedvezőbbek lehetnek. A stresszkezelés és családi problémák kezelése során általában 45–60 perc időtartamra számíthatunk. A platformon keresztüli kapcsolattartás megkönnyíti a kommunikációt, így nem szükséges telefonszámot megadni. Összességében egy alkalom ára 10 000–20 000 forint között van, ami megfelel a gazdaságos és standard árkategóriának Budapesten.
További feladatok ebben a kategóriában
- NyíregyházaDebrecen
- 0 szakember válaszolt
Empátia fejlesztéséhez keresek pszichológust. Érdekelnek mind egyéni, mind csoportos heti foglalkozások. A preferált helyszínek Nyíregyháza vagy Debrecen. Jelenleg tájékozódom, szeretnék több ajánlatot kapni az indulás feltételeiről.
- 0 szakember válaszolt
Online pszichológusi segítséget keresek generalizált szorongás kezelésére. Több éves tapasztalattal rendelkező szakemberektől szeretnék több ajánlatot kapni. Sürgős időpont lenne kívánatos, de alapvetően rugalmas vagyok az időbeosztásban. Fontos számomra, hogy az ajánlatok között össze tudjam hasonlítani a tapasztalatot és az árazást.
- 2310, Szigetszentmiklós
- 0 szakember válaszolt
Egyéni konzultációt keresek stresszkezelés, szorongás, önismeret, párkapcsolati problémák, múltbéli ügyek és agresszió/dühkitörések kezelésére. Első alkalommal személyes találkozót preferálok, később online konzultációra váltanék. Fontos számomra, hogy TB-támogatott lehetőség is elérhető legyen. Szigetszentmiklós és környékén keresek szakembert.

