Keresek fényszóró polírozást autómhoz Szentendrén
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat hamarosan lezárul
- Hátralévő idő: 6 nap
A feladat részletei
- 178692
- A feladat létrehozva: 19 dec. 14:37-kor
- Frissítve: 7 órája
Feladat létrehozója

- belak******@g****.***Nem ellenőrzött
Érdekel ez a munka? Küldd el ajánlatod (mutasd be magad) és szerezz közvetlen kapcsolatot az ügyféllel!
Ár-irányelveink
Szentendrén a Peugeot 5008 fényszóróinak polírozása általában 10 000–18 000 forint között mozog. Ez az ár a két fényszóróra vonatkozik, tehát egy darabra lebontva körülbelül 5 000–9 000 forintot jelent. A pontos ár függ a fényszórók állapotától, a polírozás mélységétől és a műhely presztízsétől. Átlagosan a munka 1–2 órát vesz igénybe, így rugalmas időpontban, akár a következő héten is elvégezhető. Érdemes több helyről árajánlatot kérni, mert a minőség és az ár között jelentős eltérések lehetnek. A legolcsóbb ajánlatok gyorsabb, egyszerűbb polírozást kínálnak, míg a drágábbak alaposabb, tartósabb kezelést. Ha fontos a hosszú távú eredmény, érdemes a közép- vagy felső árkategóriát választani. Összességében a fényszóró polírozás Szentendrén megfizethető és viszonylag gyors szolgáltatás.
További feladatok ebben a kategóriában
- Budaörs
- 1 szakember válaszolt
Autóm egy Nissan Almera Tino. A motor erőtlen, és néha ütemkihagyást tapasztalok, ezért injektor tisztítást kérek. A munkát Budaörsön szeretném elvégeztetni. Többféle ajánlatot szeretnék összehasonlítani, gazdaságostól prémiumig.
- Kecskemét
- 0 szakember válaszolt
Autómmal (személygépkocsi) kapcsolatban szeretnék alvázmosást Kecskeméten. Az alváz olajos lett, ezért alapos, zsírtalanító tisztításra van szükség. Előnyben részesítek egy gazdaságos megoldást, és a jövő héten szeretném elvégeztetni.
- Gyöngyös
- 0 szakember válaszolt
Autóülésen szeretném a bőr festését és a szakadás javítását. Az autó egy Audi A6 C5 Allroad, a bőr vajszínű, szürke szegélyekkel. A javítást Gyöngyösön végeztetném, sürgős, de rugalmas időpontban. Kérem, küldjenek részletes árajánlatot a munkára.

