Idősgondozás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 178713
- A feladat létrehozva: 19 dec. 19:35-kor
- Frissítve: 6 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 424 ** **Ellenőrzött
- nka****@f*******.**Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Szombathelyen a frissen operált, combtő amputáción átesett 76 éves, elhízott női beteg idősgondozása, amely magában foglalja a higiéniai segítséget, sebkötözést és gyógyszerezést, általában óradíjas vagy napi díjas alapon történik. Az ilyen speciális ellátás ára 3 500–5 500 forint között mozog óránként, a gondozó tapasztalatától és a szolgáltatás komplexitásától függően. Egy átlagos napi ellátás, amely 4-6 órát vesz igénybe, így 14 000–33 000 forint között alakulhat. Amennyiben folyamatos, 24 órás ápolás szükséges, a költségek természetesen magasabbak lehetnek, akár napi 25 000–40 000 forint is előfordulhat. A sebkötözés és gyógyszerezés időigénye napi 20-40 perc, a higiéniai segítség pedig 1-2 órát vesz igénybe. Az árak függnek az ellátás gyakoriságától és a beteg állapotától, ezért pontos kalkulációhoz egyéni felmérés ajánlott.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1104, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Édesanyám, ápolása kapcsán fordulok Önökhöz. Érdeklődöm az otthoni szakápolási szolgáltatásaik iránt, mivel szeretnénk minél jobb körülményeket biztosítani neki a mindennapi ellátásban. A X. kerületben van édesanyám, a Sörgyár utcában. A napi tisztálkodás, pelenkacsere és étkezés (PEG szonda). kapcsán keresünk ápolót hozzá napi 2 órában.
- 1201, Budapest
- 6 szakember válaszolt
Epilepsziás beteg csak vele kell lenni mert barmikot rosszul lehet napi 6 órá
- 4026, Debrecen
- 4 szakember válaszolt
Nagymamám mellé keresünk gondozót, minden nap 12:00tól 16:00ig.
- 4026, Debrecen
- 1 szakember válaszolt
Nagymamám mellé keresünk gondozót, minden nap 12:00tól 16:00ig.
- 4026, Debrecen
- 1 szakember válaszolt
Nagymamám mellé keresünk gondozót, minden nap 12:00tól 16:00ig.
- 4028, Debrecen
- 1 szakember válaszolt
Fekvőbeteg, pelenkás édesapám mellé keresnék napi 3-4 órás segítséget.
- 7624, Pécs
- 1 szakember válaszolt
Idős, demens édesanyám mellé Pécsett, a reggeli időszakban, napindító ellátásra (fürdetés, öltöztetés, étkezés, gyógyszerek beadása, stb.) keresek ápolónőt, gondozónőt. Napközben felügyelet alatt van egy közeli Nyugdíjas Klubban.
- 9012, Győr
- 0 szakember válaszolt
Anyósom mellé keresek segítséget a fekvőbeteg apósom ápolásában napi 1-2 órában.
- 2800, 77, Dózsa György út, Tatabánya
- 1 szakember válaszolt
Édesanyám a tatabányai kórházban nem kap megfelelő ellátást semmiben sem segítenek neki, sajnos munka és az itthoni gazdaság miatt nem tudom mindennap segíteni ezért keresek szakembert aki mindennap be menne hozzá, hogy segítsen neki az étkezésben, segítsen neki a mosakodásban, illetve mindennap ki menni kicsit a levegőre és kicsit megmozgatni. Édesanyám mozgásszervi gondok miatt van bent, sajnos nem tud a bal lábára rá állni, de egyenlőre nem tudni mi a gond és meddig tart.

