ID 179091

Asztalos

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 1 000 000 Ft
  • 1107, Budapest

Feladat információi

7 m2-es szobába szeretnék beépített szekrényt, 2,2 méter keresztben a szoba végén és 3,62 méter a hosszan L alakban egy beépített szerényt. A sarokban egy a beépített szekrény részeként lévő sarok íróasztalt szeretnék a szoba teljes magasságáig, 2,6 m, laminált lapból, világos fából, a szín még nincs meg pontosan.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 179091
  • A feladat létrehozva: 24 dec. 20:11-kor
  • Frissítve: 4 hónapja

Feladat létrehozója

Patrik
  • +36 70 634 ** **
    Ellenőrzött
  • totin.******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

5 szakember válaszolt

Ciprian
  • 1.9(11 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Gergely
  • 5.0(1 értékelést)
  • 25 000 Ft
László István
  • 3.4(3 értékelés)
  • 999 955 Ft
Nagy
  • 1.0(2 értékelés)
  • 666 Ft
Lehel
  • Nincs értékelés

  • 1 000 000 Ft

Ár-irányelveink

Budapesten egy 7 m²-es szobába tervezett L alakú beépített szekrény elkészítése, amely 2,2 méter széles és 3,62 méter hosszú, valamint a sarokban 2,6 méter magas íróasztallal, átlagosan 350 000–550 000 forint között mozoghat csak a munkadíj. Az ár függ az asztalos tapasztalatától, a szerkezet bonyolultságától és a beépítés körülményeitől. Egy négyzetméterre vetítve ez körülbelül 50 000–80 000 forintot jelent. Az íróasztal elkészítése és beépítése külön kb. 80 000–120 000 forint lehet. A munka átlagosan 3–5 napot vesz igénybe, a helyszíni méréssel és a finomabb igazításokkal együtt. A pontos árért érdemes helyszíni felmérést kérni, mert a színválasztás és a pontos méretek, valamint a beépítés módja hatással lehet az időráfordításra és így a végső díjra.

További feladatok ebben a kategóriában

Butorkészitésben jártas szakembert keresek
  • Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Butorasztalos szakembert keresek

Butorasztalost keresek
  • Eger
  • 2 szakember válaszolt

Konyhabútor tervezés kivitelezés beépitéssel

Asztalos
  • 1095, Budapest
  • 9 szakember válaszolt

Előszoba beépített szekrény - mérők elfedése + tároló hely kialakítás - 30x140x280cm

Kárpitost keresek, egy szövetborítású bútor javításához a helyszínen.
  • 2310, Szigetszentmiklós
  • 0 szakember válaszolt

Új franciaagynak a szövet borítását "baleset" érte és egydarabon cserélni kell rajta a szövet borítást. Minden megoldás érdekel.

Asztalos
  • 8621, Zamárdi
  • 1 szakember válaszolt

spaletta készítés ablakra

Hő-, hang- és vízszigetelés
  • 3900, Szerencs
  • 9 szakember válaszolt

kb 260nm escsaladi haz kulso szigetelese ketszintes kehop^pajazat alapjan teljes koru ugyintezesel

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
  • 1106, Budapest
  • 25 szakember válaszolt

Ablakcsere utáni helyreállítás, ablakméret: 2 db 176 x 82 cm és 2 db 120 x 75 cm,

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 2225, Üllő
  • 27 szakember válaszolt

Jelenleg üres a lakás, a fűrészporos tapétát ma szedjük le, minél előbb szeretném. gyors és precíz munkaerőre/munkaerőkre van szükségünk. 85 nm a lakás. Ebből a két fürdőszobát nem kell festeni. A falfelület kb 200 nm. Köszönöm!

Főzőlapcsere és régi konnektorok, kapcsolók cseréje
  • 3 szakember válaszolt

Szeretném a régi Teka főzőlapot gyerekbiztos Indukciós főzőlapra cserélni. Elvileg sztenderd méret. Emellett régi konnektorokat es kapcsolókat cserélnék. Budapest, 2. kerület

Piliscsabán egy régi, falra szerelt Hajdu Z 80 E 80 L bojlert kellene leszerelni, valamint a helyére felszerelni egy Z 80 F 80 működőképes bojlert.
  • Egyetem u., Piliscsaba
  • 6 szakember válaszolt

Piliscsabán lenne szükség a munkára: egy régi, falra szerelt Hajdu Z 80 E 80 L bojlert kellene leszerelni, amely erősen korrodálódott és már működésképtelen, valamint a helyére felszerelni és bekötni egy Hajdu Z 80 F 80 L típusú, használt, de működőképes bojlert. Az újabb bojler rendelkezésre áll. Én úgy látom, hogy csak egy méretbeli különbség van a két bojler között, hogy a hidegvíz bevezető és a melegvíz kivezető cső közötti távolság az újabb bojlernél nagyobb. Azaz egy flexi csőre szükség van a cseréhez. A vízleengedést a régi bojlerből én is meg tudom oldani.

Építkezés és felújítás
  • 2113, Erdőkertes
  • 2 szakember válaszolt

Három szint lifttel helye van

Építkezés és felújítás
  • 1023, Budapest
  • 4 szakember válaszolt

Egy kültéri emelő kell, ami lehet nyitott, de embert is elbír és felmegy két emelet magasságba