Takarítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 179774
- A feladat létrehozva: 02 jan. 08:32-kor
- Frissítve: 4 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 335 ** **Ellenőrzött
- orbanmer*********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
2 szakember válaszolt

- Egyedi megállapodás

- 4 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Budapesten egy magánlakás takarítása általában 4 000–6 500 forint között mozog óránként, attól függően, hogy milyen alapos munkát kérnek, illetve hány szobás az ingatlan. Egy átlagos, 50–70 négyzetméteres lakás takarítása nagyjából 12 000–20 000 forintba kerül teljes egészében, ami körülbelül 2,5–3,5 óra munkát jelent. Ez az ár a takarítási feladatok széles skáláját lefedi: porszívózás, felmosás, portörlés, fürdőszoba és konyha tisztítása. Ha speciális igények vannak, például ablakpucolás vagy mélytisztítás, az ár emelkedhet, akár 25 000–30 000 forintig is. Az időtartam általában 2–4 óra, a lakás méretétől és állapotától függően. A pontos ár meghatározásához érdemes előzetesen felmérést kérni, mert a takarítás intenzitása és a helyszín is befolyásolja a végső költséget.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1074, Vörösmarty u., Budapest
- 5 szakember válaszolt
Takarítás deep cleaninggel, heti 1-2 alkalommal 3000 Ft /h , ha tobb ido,tobb penz, de van hogy csk fel ora kellene
- Budapest
- 0 szakember válaszolt
Takarítás megbízható szakemberektől – Rugalmas időpontok, korrekt árak! Szolgáltatásaim: Otthoni és irodai takarítás Alap- és nagytakarítás Ablak- és egyéb speciális tisztítás Építkezés, felújítás utáni takarítás Miért válasszon minket? Szakmai tapasztalat: Több éves tapasztalat a takarítás minden területén. Megbízhatóság: Pontos és precíz munkavégzés. Rugalmasság: Igény szerint alkalmazkodunk az időpontokhoz. Korrekt árak: Fair és átlátható díjszabás. Vegye fel velem a kapcsolatot még ma, és legyen tiszta és rendezett az otthona vagy irodája!
- 8200, Veszprém
- 6 szakember válaszolt
Festés utáni általános takarítás, 48 nm-es majdnem üres lakás.
- 1202, Budapest
- 13 szakember válaszolt
Egy szervízt szeretnék folyamatosan tisztán tartani’ 500m2 heti 2 alkalommal kb
- 5000, Szolnok
- 4 szakember válaszolt
48nm-es lakás ózonizálását szeretném.Erős dohányos ember lakott benne.
- 9700, Szombathely
- 3 szakember válaszolt
Uj alberlo vagyok a tulaj nem kozolte h az elozo lakonak volt macskaja es a kanape tiszta macska szor meg macska pisi szagu, foltos es terjeng a lakasba ez egy la alaku kissebb kanape

