ID 180517

Víz-, gáz- és fűtésszerelés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 8452, Szőc

Feladat információi

Öszkzművesíteni a telket

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 180517
  • A feladat létrehozva: 09 jan. 13:09-kor
  • Frissítve: 4 hónapja

Feladat létrehozója

Dániel
  • +36 20 996 ** **
    Nem ellenőrzött
  • danes******@g****.***
    Nem ellenőrzött

4 szakember válaszolt

Gergő
  • 2.5(12 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Miklós
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Imre
  • Nincs értékelés

  • 1 000 Ft
Norbert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Szőc településen az öszkzművesítés munkadíja általában 150 000–300 000 forint között mozog, de ez nagymértékben függ a telek méretétől, a meglévő infrastruktúrától és a szükséges csatlakozások számától. Átlagosan egy kisebb, kb. 500 m²-es telek alapfokú közművesítése 200 000–250 000 forintba kerülhet. Ez az ár magában foglalja a víz-, gáz- és fűtésszerelési munkálatokat, de nem tartalmazza az anyagköltségeket. Az ár változhat attól függően, hogy mennyi földmunka szükséges, illetve milyen bonyolult a csatlakozások kialakítása. Egy átlagos öszkzművesítés kivitelezése 3–5 munkanapot vesz igénybe. Ha például egy 1000 m²-es telket szeretnénk közművesíteni, akkor a teljes munkadíj 300 000–600 000 forint között lehet, ami egységárban 300–600 forint/m². Ez az összeg segít a költségek tervezésében és az árajánlatok összehasonlításában.

További feladatok ebben a kategóriában

Keuco csaptelep javítás
  • 1077, 101, Dob u., Budapest
  • 7 szakember válaszolt

Évek óta csöpög, néha folyik a csaptelep zuhanyzós része ha a kádat töltöm. Azt szeretném, ha valaki rájönne hogy hol lehet a hiba, így tudnék eredeti alkatrészt hozzá rendelni. Munka ideje: Jan 15 vagy 16

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 4027, Debrecen
  • 15 szakember válaszolt

wc csere , wc burkolóhátlap csere

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 6328, Dunapataj
  • 4 szakember válaszolt

Nincs abszolút gáz a telken, ha én bevezettem akkor mennyiből lenne egy kondenzációs gázkazánt beüzemelni a meglévő vegyestüzelésű helyett.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 3385, Tiszanána
  • 2 szakember válaszolt

Gázmérő áthelyezés

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 1188, Budapest
  • 19 szakember válaszolt

Utcárol családi házba bevezetni

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 7629, Pécs
  • 10 szakember válaszolt

1992-94-ben épült családi ház, mechanikus vízszürő a bejövő vezetéken könnyen hozzáférhető. Cél lágyabb víz, kevesebb vízkő.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 3434, Mályi
  • 11 szakember válaszolt

Van egy fúrt kutam amit ki kellene tisztítani és be kellene vezetni a vizet a házba. A kút kb 30 méterre van a háztól. Kérem emailba írjanak nekem az **********0112@********.** válaszukat előre is köszönöm.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 6237, Kecel
  • 7 szakember válaszolt

Hirhomasszázs zuhanykabin összerakása szerelése

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 6500, Baja
  • 8 szakember válaszolt

Kopott öntött vaskád felújítása

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 6900, Makó
  • 6 szakember válaszolt

110nm-es lakóház teljes központifűtés kiépítése kombi gázkazánnal és kb 10radiátorral.

Víz-, gáz- és fűtésszerelés
  • 4400, Nyíregyháza
  • 3 szakember válaszolt

Forob levego szeretnek