Autókarbantartás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 181168
- A feladat létrehozva: 15 jan. 10:55-kor
- Frissítve: 4 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 976 ** **Ellenőrzött
- lacik*****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Veresegyházon a műszaki vizsga díja jellemzően 15 000–25 000 forint között mozog. Ez az ár csak a vizsga elvégzésére vonatkozik, anyagköltségeket nem tartalmaz. A pontos összeg függ az adott műhelytől és attól, hogy szükség van-e előzetes átvizsgálásra vagy kisebb javításokra a vizsga előtt. Egy műszaki vizsga általában 30-60 percet vesz igénybe. Ha például egy autóra kell a vizsga, akkor az egész vizsga ára 15 000–25 000 Ft, míg egységárként nehéz megadni, mert ez egy alkalmi szolgáltatás. Az ár eltérhet, ha a gépjármű speciális vagy nehezebben vizsgáztatható. Fontos, hogy a vizsga érvényességi ideje általában egy év, így évente ismételni kell. Veresegyház környékén az árak a fővárosi szinthez viszonyítva közepes szinten vannak.
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest2011, Budakalász
- 0 szakember válaszolt
Személyautóm műszaki vizsgáztatását szeretném elvégeztetni. A vizsga Békásmegyer vagy Budakalász környékén történne, rugalmas vagyok az időpontot illetően, mert a műszaki csak márciusban jár le. Számomra az ár fontos, ezért szívesen megnézem a legkedvezőbb ajánlatokat. Kérem, küldjék el az ajánlatokat e-mailben.
- Nyíregyháza
- 1 szakember válaszolt
Mercedes W212 E*** (****) autómhoz szeretnék olajcserét elvégeztetni. Gyári vagy prémium márkájú motorolajat kérek, standard szervizszolgáltatás keretében. A munkát Nyíregyházán szeretném elvégeztetni, minél hamarabb.
- Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Autóm egy Suzuki Alto személyautó, Debrecenben szeretném elvégeztetni a műszaki vizsgát. Jövő hétre kérem az időpontot. A futómű kattog és a karosszérián rozsdásodás látható, kérem az előzetes átvizsgálást és szükség szerinti kisebb javításokat a vizsga előtt. Kérem ajánlatot és időpontot a szakembertől.
- Kaposvár
- 0 szakember válaszolt
Szükségem van egy 4 éves Suzuki S-Cross műszaki vizsgájára és előzetes átvizsgálására. A vizsgát és az átvizsgálást Kaposváron kell elvégezni. Elvárás, hogy a munka legkésőbb február 10-ig elkészüljön. Kérem, több, összehasonlítható árajánlatot küldjenek.
- Sopron
- 0 szakember válaszolt
Olajcserét szeretnék elvégeztetni a 2017-es Ford Mondeo 2.0 TDCi dízel autómon. A munkát Sopronban kell elvégezni. Nem sürgős, rugalmas vagyok az időpontot illetően, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. Kérem, hogy az ajánlatok tartalmazzák az olaj és olajszűrő árát és a munkadíjat.
- 3700, Kazincbarcika
- 0 szakember válaszolt
Autóm egy 2004-es Saab 9.3 2.0t, és Kazincbarcikán szeretném elvégeztetni a műszaki vizsgát. Rugalmas vagyok az időponttal kapcsolatban. Elsősorban az árak érdekelnek, szeretném összehasonlítani az ajánlatokat. Telefonszámot nem adtam meg, ezért e-mailen várom az információkat.

