ID 181784

Bútorszerelés, bútorfelújítás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1188, Budapest

Feladat információi

Leharcolt, 70 cm átmérőjű, kerek, alacsony asztalka egy polccal. Sejtésem szerint 60-70 éves lehet, nem hiszem, hogy valaha is felújították volna…

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 181784
  • A feladat létrehozva: 20 jan. 09:27-kor
  • Frissítve: 4 hónapja

Feladat létrehozója

Ágnes
  • +36 20 929 ** **
    Ellenőrzött
  • szol****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

9 szakember válaszolt

László
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Péter
  • 4.7(15 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltán
  • 3.2(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Ciprian
  • 1.9(11 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Nagy
  • 1.0(2 értékelés)
  • 555 Ft
Pál
  • 1.7(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Vivien Melitta
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Bence
  • Nincs értékelés

  • 30 000 Ft

Elrejtette a 1 feladat

Ár-irányelveink

Egy 70 cm átmérőjű, alacsony, kerek asztalka felújítása Budapesten átlagosan 15 000–30 000 forint között mozoghat, kizárólag a munkadíjra értve. Ez az ár a bútor állapotától, a felületkezelés típusától (pl. csiszolás, festés, lakkozás) és a munka bonyolultságától függ. Egy ilyen méretű asztalka esetén a felújítás általában 3-6 órát vesz igénybe, ami magában foglalja a felület előkészítését, javítását és a festést vagy lakkozást. Ha például az asztal felülete erősen sérült, repedt vagy hiányos, a javítási idő és így a költség is magasabb lehet. Átlagosan a munka ára 20 000 forint körül alakul, ami kb. 285 forint/cm átmérőre vetítve. Ez az összeg csak a munkadíjat tartalmazza, az anyagokat külön kell beszámolni. A pontos ár meghatározásához érdemes előzetesen felmérést kérni.

További feladatok ebben a kategóriában

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 6762, Sándorfalva
  • 0 szakember válaszolt

Rattan bútor lepattant részét újra szőni. Kiulo pavilon elszakadt . Hó szakadt rá es tort mindent össze a biztosító fizeti a javítást.

Polc összeszerelése
  • 1015, 28-30, Toldy Ferenc u., Budapest
  • 27 szakember válaszolt

Költözés utáni bútorok szerelése

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 1139, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

kanapé újrakárpitozás

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 2645, Nagyoroszi
  • 0 szakember válaszolt

Valószínűleg szivacs feltöltése

Budapest 3. Kerületben, leesett a beépített szekrény ajtaja. A szerelő lemondta, valaki még a mai napon ki tudna jönni visszatenni?
  • 1037, 33, Perényi köz, Budapest
  • 6 szakember válaszolt

Beépített szekrény ajtot visszaemelni

Konyhabútor összeszerelés
  • 1237, Tartsay u., Budapest
  • 13 szakember válaszolt

Meglévő új, Mobelixes bútorelemek össze- és felszerelése 290x260-as konyhába. Alsó és felső szekrények, két magasszekrénnyel. Beleértve mosogatótálca pultba vágását és munkapult beszerzését a konyhabútorra. Jan. 20-ától aktuális. Árajánlatot és a szerelés időtartamát is kérem megadni.

Bútorjavítás szeretnék
  • Kecskemét
  • 1 szakember válaszolt

az ágynak az alja teljesen ki kéne cserélni

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 4183, Kaba
  • 2 szakember válaszolt

Az ékező szék ülő része teljesen besüllyedt, a lap szerintem szét van törve benne.

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 2212, Csévharaszt
  • 2 szakember válaszolt

3 db munkalap. 1,1 m*0,63 m +2,24 m*0,63m+1,8 m*063m, élkerekítéssel, a 1,10-esbe egy kerek mosogatókivágás kell. A 1,1 és a 1,8 éleinek a kerekítése egy-egy végnél nem kell. (U alakú pultkialakítás)

Bútorszerelés, bútorfelújítás
  • 3100, Salgótarján
  • 0 szakember válaszolt

161x54x3 cm lap éllemezzel

Szükségem van öv javítására és festésére
  • Szfvár
  • 1 szakember válaszolt

Van egy övem, amelynek a visszahúzása lassan működik, ezért javításra szorul. Emellett szeretném kicserélni az öv színét királykékre. A munkát Székesfehérvár és környékén kell elvégezni. Érdeklődöm az ajánlatok iránt, szeretném több szakember árait összehasonlítani.

Asztalost keresek beltéri ajtók felújításához
  • 1152, Budapest
  • 13 szakember válaszolt

Panel lakásban (Budapest, XV. kerület) szeretném felújíttatni a régi szobaajtókat. Összesen 6 ajtó: 2 db tömör fa ajtó, 3 db ajtó tetején kb. 45x45 cm csincsilla-szerű üveggel, és 1 ajtó, amelyen kb. 68x164 cm üveg található. A tokokat is fel kell újítani ott, ahol szintén üveg van. Ezek az ajtók 1974-ben készültek, jelenleg csak tájékozódom és ajánlatokat szeretnék kérni helyszíni felmérésre.