Melegburkolás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 182173
- A feladat létrehozva: 23 jan. 07:32-kor
- Frissítve: 4 hónapja
Feladat létrehozója

- juci5*****@g****.***Nem ellenőrzött
20 szakember válaszolt

- (21 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Székesfehérváron a melegburkolás munkadíja általában 3 500–5 500 forint négyzetméterenként, a burkolat típusától, a felület előkészítettségétől és a munkakörülményektől függően. Egy 33 m²-es felület esetén ez összesen körülbelül 115 500–181 500 forint lehet. Az ár tartalmazza a burkolat lerakásának munkadíját, de nem foglalja magában az anyagköltséget. A munka átlagosan 1–2 napot vesz igénybe, attól függően, hogy mennyire bonyolult a minta és mennyi előkészítő munka szükséges. Ha például egyszerűbb laminált padlóról vagy vinylről van szó, az ár a skála alsó részén mozoghat, míg a bonyolultabb melegburkolatok, mint a parketta vagy design burkolatok esetén a magasabb díjak jellemzők. Érdemes előre egyeztetni a mesterekkel, mert a helyszíni adottságok, például a szintkiegyenlítés vagy régi burkolat eltávolítása befolyásolhatja a végső árat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 6050, Lajosmizse
- 5 szakember válaszolt
Emeleti lépcsőre szeretnék rövid szálú szőnyegpadlót felhelyeztetni. A lépcső kb. 20 fokból áll, a burkolandó felület összesen körülbelül 15 m². Lajosmizsén található a helyszín. Az időpont rugalmas, a szakemberrel egyeztetve szeretném megoldani.
- Budapest
- 6 szakember válaszolt
Komplett melegburkolási kivitelezéssel kapcsolatban Keressenek Bizalommal!
- Győr
- 5 szakember válaszolt
Győrben egy 8–9 m²-es kis szobában fa szalagparkettát szeretnék csiszoltatni. Lehetőleg pormentes csiszolást kérek, a végeredmény pedig fényes legyen (lakkozással). A festő várhatóan ezen a héten érkezik, ezért a csiszolást a következő hét végére tervezem. Elsősorban irányárat szeretnék, és ha elégedett leszek, később a konyha és az előszoba felújítása is szóba jöhet.
- 1118, Budapest
- 36 szakember válaszolt
Egy kis szoba (kb 9nm,és egy nagy kb 17 nm) laminált padló cseréje. A laminált padló alatt padlószőnyeg van, aljzatkiegyenlítő nincs.
- 13 szakember válaszolt
55 négyzetméteres panel lakásban a közlekedőbe és a konyhába, pici kamrába winyl padló lerakása.
- 1036, Budapest
- 25 szakember válaszolt
kb 17nm-es szoba parkettázása. 10 emeletes panel 4. emeletén. (szoba mérete 3,06x5,5). Aljzatkiegyenlítés és parkettázásra szeretnék kérni ajánlatot.
- 2085, Pilisvörösvár
- 3 szakember válaszolt
13 darab lépcső szőnyegezése. Szegélyléc már le van ragasztva.

