ID 18252

Sportvállalkozásomba meglévő ügyfélkörhöz segédedzőt keresek

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 3 000 Ft
  • 4481, Nyíregyháza

Feladat információi

Nyíregyházán üzemelő terembe keresek segédedzőt rugalmas (ügyfélkör igényei alapján jellemzően késő délutáni, esti órákban) munkaidőben, heti minimum 4 nap / 8 edzés megtartására, meglévő ügyfélkörhöz, mely lehetőség szerint kapacitástól függően szabadon bővíthető, az órák száma a rendelkezésre álló szabad időpontok erejéig növelhető. A foglalkoztatás jellege és bérezés megegyezés szerint. Frissen végzett / még tanuló edzők jelentkezését is várom! Elvárások: -elhivatottság -precizitás -megbízhatóság Feladatok: -edzéstervezés -órarend összeállítása, szervezése -kliensekkel kapcsolattartás -edzések vezetése -terem rendjének fenntartása -adminisztráció, számlázás Amit kínálok: -teremhasználat -rugalmas munkaidő -fejlődési lehetőség -meglevő ügyfélkör, mely bővíthető -bérezés megegyezés szerint (edzések számától függően) A munka betöltése feltételekhez kötött. Önálló munkavégzést próbaidőszak előzi meg.

Paraméterek

Szolgáltatás helye
Edzőteremben

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 18252
  • A feladat létrehozva: 18 okt. 20:36-kor
  • Frissítve: 3 éve

Feladat létrehozója

Sándor
  • +36 30 231 ** **
    Nem ellenőrzött
  • san****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Személyi edzőt keresek
  • 3 szakember válaszolt

21éves nő vagyok. Erősödni,izmosodni szeretnék. Magasságom 169cm ,súlyom 58kg 3éve volt egy balesetem ahol a fejem és a nyakam sérült meg a legjobban. 14éves koromtól kezdve derékfájásaim vannak,jártam gyógytornára vele,de nem nagyon segített. Erőtlennek érzem magam és fáradtnak egész nap.Ezen szeretnék változtatni. Táplálkozásom sem a legfényesebb. Budapesten keresek személyi edzőt. (**.,**.,**.,*.,*.,*. Kerületekben,Fót,Dunakeszi) Köszönöm a segítséget.

Pszichológust keresek
  • 1 szakember válaszolt

Lelkileg gyengültem el teljesen. Egy egyszerű reklámon képes vagyok perceken keresztül sírni. Gond a gyerek téma, mert még nem jött össze a család alapítás. Szülői veszekedések és kapcsolatuk romlása. Március óta vagyok táppénzen a térdem miatt túl vagyok 2 műtéten és nem tudom magam elfoglalni semmi nem tud érdekelni de ha belekezdek az első kudarcnál ott is hagyom

Pszichológust keresek
  • 2 szakember válaszolt

Egyéni terápiát szeretnék igénybe venni pszichológus segítségével szorongások, önértékelési zavarok, harag, érzelmek, stb. kezelése végett.

Tetoválás tervezés és készítés
  • 0 szakember válaszolt

Teli hátra szeretném vagyis hát középre ahogy jól nézne ki nagyban

Tetoválás tervezés és készítés
  • 0 szakember válaszolt

A kígyó nélküli részt szeretném. Mennyibe kerülne, illetve hogy kéne fóliáznom?

Alkalmi frizura készítés póthajjal
  • 0 szakember válaszolt

Szallagavatómra lenne a frizura

Tetoválás tervezés és készítés
  • 0 szakember válaszolt

A bal csuklómra szeretnék egy max 1 mm vastag fekete karperecet, amiből a csukló belső oldalán az EKG-görbe jellegzetes formája rajzolódik ki egy helyen.

Logopédust keresek
  • 6753, Szirom u., Szeged
  • 0 szakember válaszolt

6 éves, első osztályos kislány részére keresek logopédust. Sziszegő hangok gyakorlásához.

Árajánlat kérés
  • 0 szakember válaszolt

Belső alkarra szeretnék egy 14x9 cm-es tetoválást és egy arab feliratot a könyék fölé. Árajánlatot szeretnék kérni.

Szemöldök átütése,korrigálás
  • 1181, Csontváry Kosztka Tivadar u., Budapest
  • 0 szakember válaszolt

Szemöldököm szeretném kikorigálni és átüttetni nem kozmetikai tintával.18.kerületben lakom

Küzdősport
  • 0 szakember válaszolt

Például csak ha esetleg lenne birkózásra személyiedző. Ez most csak egy információ. Lehetséges ez? Semmi olyan más!

Esküvői sminkre sminkest keresek
  • 0 szakember válaszolt

Menyasszonyi sminkre (próbasminkkel) szeretnék ajánlatot kérni Pesten.