ID 183570

Szobafestésre megbízható szakembert keresek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1056, Budapest

Feladat információi

Erre van szükségem: Tisztasági festés Épülettípus: Lakás Négyzetméter: 100 További feladatok: Bútorok mozgatása és letakarása, Teljes takarítás Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: Nem kérek ajándékot Category Id: 178 Session Id: **********

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 183570
  • A feladat létrehozva: 01 feb. 12:01-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Sándor Tamás
  • +367878 ** **
    Nem ellenőrzött
  • sat****@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

27 szakember válaszolt

László
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Péter
  • 4.7(15 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
András
  • 4.6(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
György
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Ciprian
  • 1.9(11 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
András
  • 3.8(6 értékelés)
  • 280 000 Ft
Gerendás
  • 4.7(2 értékelés)
  • 5 000 Ft
József
  • 5.0(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
kovacs laszlo
  • 5.0(11 értékelés)
  • 120 000 Ft
Krisztofer
  • 5.0(2 értékelés)
  • 300 000 Ft
László
  • 3.0(14 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Ferenc
  • 5.0(1 értékelést)
  • 6 Ft
Sándor
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
István
  • 5.0(5 értékelés)
  • 4 750 Ft/szolg.
János
  • 3.0(5 értékelés)
  • 1 Ft/szolg.
Dezső
  • 3.4(6 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Péter
  • 5.0(2 értékelés)
  • 777 Ft
Burai
  • 3.0(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Sandor-Mozes
  • Nincs értékelés

  • 2 000 Ft
Gergő
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Robert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Béla
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Károly
  • Nincs értékelés

  • 2 500 Ft/m2
Ferenc
  • 5.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás
Norbert
  • Nincs értékelés

  • 1 300 Ft
István
  • 4.9(5 értékelés)
  • 1 Ft
Szabolcs
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Budapesten egy 100 m²-es lakás tisztasági festése, amely magában foglalja a bútorok mozgatását, letakarását és a teljes takarítást, általában 2500–3500 Ft/m² között mozog. Ez összesen körülbelül 250 000–350 000 Ft-ba kerülhet. Az ár attól függ, mennyi időt vesz igénybe a bútorok mozgatása és a takarítás, valamint a festés minősége és a szakember tapasztalata. Egy ilyen munka általában 2-3 napot vesz igénybe, figyelembe véve a száradási időket is. Az egyeztetés során pontosítani lehet az árakat az adott körülmények alapján, például ha több vagy kevesebb bútor van, vagy ha speciális igények merülnek fel. Az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az anyagokat nem. Érdemes több szakemberrel is beszélni, hogy a legjobb ár-érték arányt találja meg.

További feladatok ebben a kategóriában

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 1183, Budapest
  • 23 szakember válaszolt

Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Glettelés, faljavítás, Mázolás (nyílászárók, egyéb felületek) Épülettípus: Családi ház Négyzetméter: 140 További feladatok: Régi enyvesfesték vagy tapéta eltávolítása, Bútorok mozgatása és letakarása, Teljes takarítás Mikor kell elkezdeni: Több mint 3 hónap múlva Részletek: Üdvözlöm! Festésre szeretnék árajánlatot kérni: Bp. 18.kerület Kosztolányi és Ráday u. közelében. Alapterület: 30 m2, Belmagasság 3 m Falfelület+ mennyezet együtt kb. 140 m2 Amit szeretnék: Egyszerűen, egységesen fehérre fesse a falakat és a mennyezetet. A szobában a fűrészporos tapéta leszedése kb. 50 m2 falfelület. A konyhában régi csempe leszedése, kb. 5 m2. Falfelületek, vakolat hibák kijavítása. Zománc festékkel fehér színre: 12m gázcső +4m réz víz cső festése, + 2 ajtó és 3 ajtó keret festése, amik most is fehérek. Amit nem kell festeni: a 3 szárnyas barna ablakot és a barna bejárati ajtót. A lakás lakott és bútorokkal berendezett. Továbbá kérem a bútorok átmozgatását és vissza rakását vigyázva, mert 40 éves bútorok. A csillárok szintén. Mindennek a letakarását és a végén takarítást szeretnék kérni. A kérdésem, hogy mennyibe fog kerülni mindez együtt? Mennyi idő alatt lesz kész? Mikor tudná elvégezni? Gondolom, mikor már jobb az idő, tavasz, nyár. Előre is köszönöm. Tisztelettel: Hepp János ****-***-**** *********.**********@*****.*** Továbbá szeretném: Ingyenes takarítás a feladat elvégzését követően Category Id: 178 Session Id: **********

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 3349, Nagyvisnyó
  • 0 szakember válaszolt

Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés Négyzetméter: 195 További feladatok: Penész mentesítés Mikor kell elkezdeni: Több mint 3 hónap múlva Továbbá szeretném: Minőségi anyagok beszerzése és szállítása

Konyhabútor-festőt keresek Budapesten
  • Budapest
  • 12 szakember válaszolt

Budapesten szeretném a konyhabútoromat átfestetni. MDF fóliázott felületről van szó, a fóliát előbb le kell szedni, és ezután kérem az újrafestést. Krém színt szeretnék selyemfényű kivitelben. Írásban kérek több ajánlatot az összehasonlításhoz.

Panel lakásfelújításhoz szakembereket keresek
  • 3700, Kazincbarcika
  • 22 szakember válaszolt

Panel lakás felújításához keresek szakembereket Kazincbarcikán. Burkolásra, festésre és villanyszerelésre van szükség egy kb. 50 m²-es lakásban. Középkategóriás vagy prémium minőségű kivitelezést szeretnék. A kezdést nyár végére tervezem, a részleteket a helyszínen egyeztetném.

L-alakú konyhabútor teljes átfestése
  • 2310, Szigetszentmiklós
  • 10 szakember válaszolt

Egy L-alakú, fa anyagú, sötétbarna, régies konyhabútort szeretnék teljesen átfestetni. A cél egy világosabb, modernebb megjelenés elérése. A helyszín Szigetszentmiklós. Nem sürgős, nagyjából 2 hónap múlva lenne aktuális. Szeretném összehasonlítani a szakemberek árajánlatait.

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 1082, Budapest
  • 27 szakember válaszolt

Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Tisztasági festés Épülettípus: Lakás Négyzetméter: 120 Mikor kell elkezdeni: 1-3 hónap múlva Továbbá szeretném: Nem kérek ajándékot

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • Miskolc
  • 4 szakember válaszolt

A feladat egy társasházi ingatlanban található, körülbelül 15 m² falfelületnek megfelelő mennyezet festése. Emellett dekorációs festést is szeretnék a kijelölt részeken. Kérem a bútorok mozgatását és letakarását, valamint a munka befejezése utáni teljes takarítást is. A kezdés 1–2 héten belül megfelelő számomra.

Szobafestés és mázolás
  • 3300, Eger
  • 13 szakember válaszolt

Negyedik emeleti lakásban főként az ablakok környékén penész jelent meg ezeket szeretném eltávolíttatni.

Csempefestőt keresek konyhába
  • Budapest
  • 20 szakember válaszolt

Budapest IV. kerületében (Újpesten) szeretném a konyhai csempét lefestetni, kb. 12 m² felületen. Van elképzelésem a színről, de szeretném kikérni a szakember javaslatát is a megfelelő festéktípusról és kivitelezésről. Egyelőre tájékozódom, jövő hét közepe körül tudnék időpontot egyeztetni. Középkategóriás és prémium megoldásokra is kérek ajánlatot.

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 2484, Gárdony
  • 5 szakember válaszolt

Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Glettelés, faljavítás Épülettípus: Lakás Négyzetméter: 160 További feladatok: Még nem tudom Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: Nem kérek ajándékot

Szobafestés és mázolás
  • 3372, Kömlő
  • 14 szakember válaszolt

minden hez ertsen stb stb

Szobafestésre megbízható szakembert keresek
  • 2119, Pécel
  • 45 szakember válaszolt

A feladat egy körülbelül 110 m²-es területen falfestés és mennyezetfestés elvégzése. A munkát ezen a héten szeretném elkezdeni.