Hő-, hang- és vízszigetelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 183655
- A feladat létrehozva: 01 feb. 19:26-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 738 ** **Ellenőrzött
- holp****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
13 szakember válaszolt

- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Rábatamási környékén egy 300 m²-es egyszintes családi ház homlokzati hőszigetelése 10 cm vastag vakolható kőzetgyapottal általában 1,8-2,5 millió forint között mozoghat a munkadíj tekintetében. Ez azt jelenti, hogy négyzetméterenként körülbelül 6-8 300 forintot kell számolni a teljes rendszerre, ami magában foglalja a ragasztást, dübelezést, hálózást, alapréteget és a színezett nemesvakolatot is. Az ár függ a helyszín pontos adottságaitól, a hozzáférhetőségtől, valamint az esetleges előkészítő munkáktól. A munka általában 5-7 munkanapot vesz igénybe, szakembertől és csapattól függően. Fontos megjegyezni, hogy az anyagköltséget nem tartalmazza ez az ár, csak a kivitelezői munkadíj. Ha több ajánlatot kér be, könnyebb lesz pontosan megállapítani az árat a helyi viszonyok alapján.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1154, Budapest
- 23 szakember válaszolt
Kétszintes családi ház 12 cm kőzetgyapot szigetelése,180 m2 falfelület, melyből 25 m2 lábazat.Lábazat 12 cm XPS. Állvány szükséges mivel a legmagasabb pont kb. 9 méter. Csak számlaképes , pályázatra alkalmas, megbízható személyt keresek.
- 9086, Töltéstava
- 6 szakember válaszolt
Ytong falazatra szeretnék külső hőszigetelést kőzetgyapottal. A szigetelendő felület kb. 100–110 m². A helyszín Töltéstava. A kezdés a pályázat elbírálásától függ, ezért rugalmas az időzítés. Közepes árkategóriában kérek ajánlatokat, szeretném összehasonlítani őket.
- 2241, Sülysáp
- 27 szakember válaszolt
120m2 födém szigetelését szeretném rockwool multirockkal 2x15cm vastagon.
- Szolnok
- 15 szakember válaszolt
A szomszéddal közös falat szeretném hangszigeteltetni Szolnokon. A szigetelendő felület kb. 15 m². Fontos, hogy a megoldás a lehető leghatékonyabb legyen, és szívesen veszem a szakember javaslatát az anyagokra és a rétegrendre. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani, a kivitelezés időpontjában rugalmas vagyok.
- 8174, Balatonkenese
- 16 szakember válaszolt
Homlokzati Nike cell v. Modernebb anyag használatával
- 3434, Mályi
- 5 szakember válaszolt
Mályiban lévő akrilkádamon egy kb. 5 cm hosszú repedés keletkezett, ezt szeretném szakszerűen javíttatni. Fontos, hogy a javítás tartós legyen és a felület esztétikusan helyre legyen állítva. Nem sürgős, ráér néhány napon belül. Első körben árajánlatokat szeretnék kérni.
- Szeged
- 4 szakember válaszolt
Családi ház homlokzati hőszigeteléséhez keresek tanácsadót Szegeden. Olyan szakember segítségét szeretném kérni, aki az állami támogatási lehetőségekben is tud eligazítást adni. Több ajánlatot szeretnék kapni és összehasonlítani a megoldásokat. A kivitelezés időpontját rugalmasan tudom egyeztetni.
- Szolnok
- 7 szakember válaszolt
Szolnokon szeretném a tetőtér purhabos szigetelését. A szigetelendő felület kb. 200 m², a tetőtér jelenleg teljesen üres, nincs meglévő szigetelőanyag. Olyan kivitelezőt keresek, aki felméri a helyszínt és elvégzi a fújt purhab szigetelést. Az időpont rugalmas, amikor tudják vállalni.
- 8380, Felsőpáhok
- 11 szakember válaszolt
Egy tàrsashàzban szeretnèm kèt szoba egy egy falàt hangszigetelni.Tudnak e nekem ebben segíteni.? Köszönettel Varga Renàta
- 6900, Makó
- 16 szakember válaszolt
Vályog ház, régi, de karbantartott parasztház padlást szeretnék szigetelni. A padláson csak a gerendágon illetve a lerakott fa lapokon lehet járni.
- 2173, Kartal
- 8 szakember válaszolt
Egy vályog családi ház egyik része vizesedik. Egy szoba oldalfalán jelentkezik a probléma, kb. 2 méter hosszan. Olyan szakembert keresek, aki fel tudja mérni az okát, és javasol megfelelő vízszigetelési megoldást vályogfalhoz. Egyelőre ajánlatokat szeretnék látni és összehasonlítani.

