Manikűr, pedikűr, szőrtelenítés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 183782
- A feladat létrehozva: 02 feb. 12:26-kor
- Frissítve: 4 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 277 ** **Ellenőrzött
- nagyerzseb**********@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
Ár-irányelveink
Tiszaföldváron a láb állapotának felmérése és kezelése a manikűr-pedikűr szolgáltatások közé tartozik, melynek ára elsősorban a kezelés komplexitásától függ. Átlagosan a pedikűr munkadíja 5 000–10 000 forint között mozog, a láb állapotának felmérése és alapkezelése pedig 3 000–5 000 forint körül alakul. Ha a kezelés magában foglalja a körömápolást, bőrkeményedés eltávolítását és hidratálást, akkor az összköltség 8 000–15 000 forint lehet. Egy alkalom általában 30–60 percig tart, a problémák súlyosságától függően. Az ár az adott szakember tapasztalatától, a szalon színvonalától és a használt eszközöktől is változhat. Például, ha csak egy egyszerű állapotfelmérés és tanácsadás szükséges, az ára inkább az alsó tartományban van, míg egy teljes körű pedikűr több lépést és időt igényel, így drágább. Így a teljes kezelés ára 8 000–15 000 forint körül várható, ami 1 alkalomra vonatkozik.
További feladatok ebben a kategóriában
- Budapest
- 0 szakember válaszolt
Gyógypedikűröst keresek Budapesten, mert 3 körmöm gombás. Olyan szakemberre van szükségem, aki kifejezetten körömgomba kezelésében jártas. Szeretnék több ajánlatot is kapni, hogy tudjak választani. A kezelést pár napon belül szeretném elkezdeni.
- BudapestBudapestBudapestBudapestBudapest
- 0 szakember válaszolt
Budapesten keresek elektrológust elektrolízises végleges szőrtelenítéshez. Elsősorban a VII., VI., V., XII. vagy II. kerület lenne megfelelő. Jelenleg csak érdeklődöm, és szeretném összehasonlítani több szakember ajánlatát. Nincs különleges igényem, rugalmas vagyok az időpontokat illetően.
- Szolnok
- 0 szakember válaszolt
Elektrolízises szőrtelenítéshez keresek elektrológust Szolnokon. Az arcon, pontosabban az áll és a bajusz területén szeretném a kezelést. Minél hamarabb szeretnék időpontot kapni. Szeretném látni a szakemberek ajánlatait és a várható költségeket.
- 2440, Százhalombatta
- 1 szakember válaszolt
Elhalt bor eltavolitasa, kormok, koromagy rendbetetele.
- Budapest
- 1 szakember válaszolt
Végleges szőrtelenítéshez keresek elektrológust Budapest VI. kerületében vagy a közelben. A kezelést bikini vonalon és hónaljon szeretném. Egyelőre tájékozódom, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A kezdés időpontjában rugalmas vagyok.
- SzolnokCeglédKecskemét
- 0 szakember válaszolt
Férfi intim gyantázást szeretnék kipróbálni prémium szolgáltatással. Jelenleg frissen borotváltam, ezért körülbelül 3 hét múlva lenne aktuális az időpont. Szolnok, Cegléd vagy Kecskemét környékén is megfelel a szolgáltatás, rugalmas vagyok a pontos helyszínt illetően. Elsősorban tájékozódni szeretnék az elérhető lehetőségekről és árakról.
- Győr
- 0 szakember válaszolt
Győrben keresek füllyukasztással foglalkozó szakembert, elsősorban a fülcimpámba szeretnék lyukat lövetni. Egyelőre csak tájékozódom, szeretném felmérni a lehetőségeket és az árakat. Fontos, hogy inkább kedvező árú megoldást keressek. A pontos időpont rugalmas, később egyeztetném.
- 4032, Debrecen
- 0 szakember válaszolt
kislábujjamon van tyúkszem vagy 3 hónapja

