ID 184419

Kazánok telepítése és karbantartása

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1094, Budapest

Feladat információi

Régebbi Vailant kazánt kellene lecserélni egy kondenzációs kazánra. A kazán felett 2 emelet kémény van, és nem tudom hogy ki van-e bélelve.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 184419
  • A feladat létrehozva: 06 feb. 06:03-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

gőri istván
  • +36 30 998 ** **
    Nem ellenőrzött
  • sana****@1***.**
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

5 szakember válaszolt

Gábor
  • 4.9(41 értékelés)
  • 500 000 Ft

Ár-irányelveink

Budapesten egy régebbi Vaillant kazán cseréje kondenzációs kazánra általában 150 000–250 000 forint közötti munkadíjjal jár. Ez az ár a kazán leszerelését, az új kazán beüzemelését és a szükséges kéményellenőrzést, esetleges bélelés megállapítását tartalmazza. A kéménybélelés külön költség lehet, ha szükséges, ami plusz 50 000–100 000 forint lehet. A munkadíj nagysága függ a kémény állapotától, a kazán típusától és a szerelés bonyolultságától. Egy kazán csere általában 6-10 órát vesz igénybe, tehát 1 nap alatt elvégezhető. Ha a kéménybélelés is szükséges, az további 1-2 napot jelenthet. Az ár egységként értelmezve: egy kazán cseréje, komplett beüzemeléssel, kb. 150–250 ezer forint, plusz kéménybélelés esetén az összköltség 200–350 ezer forint között mozog.

További feladatok ebben a kategóriában

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 4130, Derecske
  • 3 szakember válaszolt

Gázkazán csere és ezzel járo átalakitasok.kazan tipusa FÉG

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 1183, Budapest
  • 3 szakember válaszolt

Règi cserépkályha àtrakàs

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 7100, Szekszárd
  • 2 szakember válaszolt

Épitése újonnan

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 2100, Gödöllő
  • 2 szakember válaszolt

Kb 50m2 kell fűteni de csak hangulati és vész esetén használnánk

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 4273, Hajdúbagos
  • 1 szakember válaszolt

Kisebb kályhát szeretnék sarokba

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 4844, Csaroda
  • 3 szakember válaszolt

Teljes gázkazán beépítés,csövekkel együtt

Öntvény kazán hegesztőt keresek
  • Budapest
  • 5 szakember válaszolt

Öntvény kazán hegesztésére/javítására keresek szakembert. A helyszín Budapest IV. kerület (Újpest). Sürgős a javítás, minél előbb szeretném, ha kijönne valaki felmérni és megoldani a problémát. Gazdaságos megoldást keresek, de fontos, hogy biztonságosan és szakszerűen legyen elvégezve.

Fatüzelésű kazáncsere szakembert keresek
  • 2746, 4, Akácfa u., Jászkarajenő
  • 7 szakember válaszolt

Fatüzelésű kazánt szeretnék cseréltetni Jászkarajenőn. A kazáncsere mellett szükség van a füstcső és a vízcső átalakítására is. Minőségi megoldást keresek, megbízható szakemberrel. A kivitelezést néhány héten belül szeretném elvégeztetni.

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 7100, Szekszárd
  • 1 szakember válaszolt

Kémény és cserépkályha építése

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 3985, Alsóberecki
  • 3 szakember válaszolt

Westen i1.24 gázkazán cseréje kondenzációs gáz kazánra

Kazánok telepítése és karbantartása
  • 2600, Vác
  • 5 szakember válaszolt

Eolostar Immergas 16 éves kazán cseréje lenne szükséges és a fűtésrendszer/csövek átmosása.

Gázkazán-szerelőt keresek Győrben
  • Győr
  • 4 szakember válaszolt

Győrben keresek szakembert egy Beretta gázkazán javításához. A kazán egyik pillanatról a másikra leállt, nem fűt, és meleg víz sincs. Olyan megoldást szeretnék, ami megbízható és biztonságos. A kiszállás és javítás holnap vagy hétfőn lenne ideális.