Vízvezeték-szerelőt keresek beépített WC-hez
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 184958
- A feladat létrehozva: 09 feb. 13:30-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 435 ** **Nem ellenőrzött
- kgs***@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
4 szakember válaszolt

- (21 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (12 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Kecskeméten egy beépített WC-tartály javítása általában 15 000–25 000 forint között mozoghat, kizárólag a munkadíj tekintetében. A pontos ár attól függ, mennyire bonyolult a szivárgás forrásának feltárása és javítása, illetve szükséges-e alkatrészcserét végezni. Egy egyszerűbb tömítéscsere vagy vízvezeték-csere a tartályban általában 15 000–18 000 forintba kerül, míg ha komolyabb alkatrészeket kell cserélni, az ár 20 000–25 000 forintig is emelkedhet. A munka időtartama általában 1-2 óra, ami magában foglalja a hibafelmérést és a javítást is. Ha a szakember gyorsan elérhető, akár a következő nap is meg tudja oldani a problémát. Az ár tartalmazza a helyszíni kiszállást és a munkát, de az alkatrészek külön díjazás alá esnek. Így az ár a javítás összetettségétől függően változhat.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9400, Sopron
- 2 szakember válaszolt
Zuhanykabin beszerelés, új fürdőszoba. 90×90 cm.
- 2800, Tatabánya
- 6 szakember válaszolt
Tatabányán 3 darab öntöttvas radiátort szeretnék leszereltetni, és helyettük modern radiátorokat felszereltetni. Még nem vásároltam meg az új radiátorokat, ezért kérem a szakember segítségét a megfelelő típus kiválasztásában is. A csere várhatóan a fűtési rendszer leürítésével és visszatöltésével jár. Nyáron szeretném elvégeztetni, egyelőre előzetes árajánlat érdekel.
- 1162, Budapest
- 6 szakember válaszolt
kazán csatlakozó pontjának áthelyezése 2 fm rel
- 1214, Budapest
- 5 szakember válaszolt
Panel lakásban 2 db vízóra caeréje mert idén decemberbe lejár.
- Nyíregyháza
- 4 szakember válaszolt
Panel lakásban szeretném a WC hátfalát kicseréltetni Nyíregyházán. A lakás a 4. emeleten van, lift nincs, ezt kérem figyelembe venni a kivitelezésnél. Fehér, költséghatékony, de vizes helyiségben is időtálló megoldást szeretnék. Olyan szakembert keresek, aki számlaképes, és a régi hátfal elszállítását is vállalja. Egyelőre árajánlatokat szeretnék összehasonlítani, és az ár alapján egyeztetnénk az időpontot.
- 12 szakember válaszolt
60m2 ház hőszivattyús padlófűtésére szeretnék ajánlatot kérni teljes gépészettel.
- Győr
- 1 szakember válaszolt
Győrben keresek akrilkád-javító szakembert. A kádam alján kb. 10 cm-es repedés van, és csak a repedés javítását kérem, megerősítés nélkül. Sürgős a javítás, minél hamarabb szeretném megcsináltatni. Több ajánlatot szeretnék kapni, hogy össze tudjam hasonlítani őket.
- 8431, Bakonyszentlászló
- 3 szakember válaszolt
A gáz csonk a telken belül található , a kazán helységtől ~15 - 20 m-re, egy vegyestüzelésű kazán már található a helységben. A kémény nem bélelt, régi típusú , kéményseprő jóvá hagyta pár hónapja.
- 3360, Heves
- 1 szakember válaszolt
Heves megyében Heves városában szeretnék gaztervwt készíteni
- Budapest
- 15 szakember válaszolt
Panellakásban szeretném a WC mögötti hátfalat elbontatni, majd egy egyszerű új hátfalat kialakíttatni. A helyszín Budapest III. kerülete. Nem sürgős a kivitelezés, ráérek a következő időszakban. Hétfői vagy szerdai nap lenne a legjobb, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítás céljából.
- 2800, Tatabánya
- 5 szakember válaszolt
Tatabányán szeretném megjavíttatni az akril kádam hátfalán lévő törést. A sérülés a kád hátfalán van, a tetejétől és az aljától is kb. 10 cm-re. Néhány napon belül lenne jó a javítás, elsősorban hétfőn vagy szerdán. Ajánlatokat szeretnék kérni a javításra.

