Jó napot kívánok Érdeklődnék hogy gyümölcsfákat
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 185249
- A feladat létrehozva: 10 feb. 20:14-kor
- Frissítve: 5 hónapja
Feladat létrehozója
- +36 1 207 ** **Ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
3 szakember válaszolt

- (14 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (5 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (11 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Budapesten, a 22. kerületben gyümölcsfák savmetszésének ára általában 3 000–5 000 forint között mozog faáganként. Ez az ár a fa méretétől, korától és az ágak sűrűségétől függően változhat. Egy átlagos gyümölcsfa esetében, ahol körülbelül 10-15 ágat kell metszeni, a teljes munka díja 30 000–75 000 forint között alakulhat. Az egy fa metszése általában 1-2 órát vesz igénybe, a fák állapotától függően. Ha több fa van, a szakember általában kedvezményt adhat. A munkadíj nem tartalmazza az esetleges növényvédő szerek vagy egyéb anyagok árát, csak a fizikai metszési munkát. Fontos előre egyeztetni a pontos igényeket és a fák állapotát, mert ez befolyásolja az árakat és az időtartamot. Így könnyebb lesz pontos árajánlatot kapni.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9126, Gyarmat
- 1 szakember válaszolt
Egy almafa metszéséhez keresek szakembert Gyarmaton. Jelenleg elsősorban az árak érdekelnek, ésszerű áron szeretnék ajánlatot kapni. Kérem, jelezze, mennyibe kerülne a metszés, és mi van benne az árban. A kivitelezés időpontjában rugalmas vagyok.
- 2000, Szentendre
- 4 szakember válaszolt
1-1 közepes méretű cseresznye és körtefa, valamint 1 db ribizlibokor metszése
- Budapest
- 8 szakember válaszolt
Hat darab, 5–7 éves gyümölcsfám metszéséhez keresek tapasztalt fametszőt Budapesten, a III. kerületben. Eddig én metszettem a fákat, de most szeretném, ha szakember végezné el, és közben szívesen tanulnék is tőle. A metszést akkorra időzíteném, amikor szakmailag a legideálisabb (pl. rügyfakadás előtt). A minőség számomra fontosabb, mint a legolcsóbb megoldás.
- 5726, Méhkerék
- 5 szakember válaszolt
Kb 20 db termő gyümölcsfa, vegyesen. Egy 30 méter hosszú szőlő lugas.
- 3423, Tibolddaróc
- 7 szakember válaszolt
Tibolddarócon kb. 25 db gyümölcsfa metszéséhez keresek szakembert, fiatal és idősebb fák vegyesen. Jelenleg elsősorban az árak érdekelnek, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A helyszíni felmérés lehetősége előny. Az időpont rugalmas, egyeztetés szerint.
- 2315, Szigethalom
- 6 szakember válaszolt
Kb 3-4 éves kajszi, körte és egy tőke szőlő amit szeretném ha hozzáértő megmetszené, rendberakná
- 1202, Budapest
- 6 szakember válaszolt
Garden construction 1) new soil addition 1) mole net installation 2) irrigation system installation 3) internal paving
- 4002, 5, Borsika u., Debrecen
- 6 szakember válaszolt
A debreceni telkemen kb. 500 m² területet szeretnék rendeztetni, ahol tuskók és bokrok is vannak. Szükség van a szennyvíz és a házi vízmű helyének kialakítására is. Emellett betonozáshoz tükör előkészítést kérek. A helyszínre a nagy gépek bejutása valószínűleg nehézkes. Minél előbb szeretném, az időjárástól függően, és több ajánlat is érdekel szűkös keret mellett.
- 2030, Érd
- 11 szakember válaszolt
Kertünkben lévő normand fenyőfát kellene kivágni, ami kb. 10-12 méter magas. Engedély van.
- 5091, Tószeg
- 1 szakember válaszolt
Tószegen keresek szakembert 5 gyümölcsfa metszésére. Almát, szilvát és cseresznyét kell megmetszeni. Szeretném, ha a feladat egy héten belül elkészülne. Még nem tudom a pontos költségkeretet, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.

