Takarítás
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 185287
- A feladat létrehozva: 11 feb. 05:29-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 70 433 ** **Ellenőrzött
- tecara*******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
5 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft

- (2 értékelés)
- 1 000 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás

- 4 000 Ft

- 20 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Vasváron egy teljeskörű családi ház takarítása, amely magában foglalja az ablakok, függönyök, csillárok és egyéb részletek tisztítását, általában 25 000–40 000 forint között mozog. Ez az ár a munka mennyiségétől és a ház méretétől függ. Átlagosan egy 100 négyzetméteres ház takarítása körülbelül 30 000–35 000 forintba kerül, ami négyzetméterenként nagyjából 300–350 forintot jelent. Az ablakok és függönyök tisztítása külön időigényesebb, ezért ez a szolgáltatás növelheti az árat. A csillárok letisztítása szintén extra figyelmet igényel, ami szintén befolyásolja a végösszeget. Egy ilyen munka átlagosan 4–6 órát vesz igénybe, a helyszín és az elvégzendő feladatok részletességétől függően. Az árak változhatnak, ha nagyobb vagy nehezebben hozzáférhető felületek takarítására van szükség.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9 szakember válaszolt
60 nm lakás kitakarítása, porszivózás portörlés, fürdőszoba zuhanykabin, tükör lemosás, Wc takarítás 3 ablak mosás
- 15 szakember válaszolt
Egy 1BHK lakásban szeretnék rendszeres takarítást, elsősorban a konyha és a fürdőszoba rendbetételére. Hetente egyszer, péntekenként délután lenne ideális. A helyszín Hall. Angolul beszélő, profi és megfizethető takarítót keresek.
- 7200, Dombóvár
- 0 szakember válaszolt
50kg liba toll hó fehér tiszta pormentes használt első osztályú
- Akácfa u., Budapest
- 7 szakember válaszolt
Airbnb lakásomhoz keresek megbízható takarítót Budapest VII. kerületében, az Akácfa utcában. Minden vendég után szükségem van alapos takarításra és ágyneműcserére. A következő alkalom várhatóan február 20-án lesz, a vendég távozása után. Olyan szolgáltatót szeretnék, aki tisztán, precízen és gyorsan dolgozik.
- 45 szakember válaszolt
Egy kb. 150 m²-es ház alapos nagytakarítását szeretném kérni. Nappali-konyha, 2 kisebb háló, fürdő és külön WC, valamint az emeleten egy üres nappali, egy fürdő és 2 üres háló található. Mindenhol kőburkolat van, nem különösebben piszkos, de részletes takarítást kérek az ablakok tisztításával együtt. Ideális lenne a hétvégén, vagy jövő hét pénteken.
- Kecskemét
- 1 szakember válaszolt
Kecskeméten keresek függönykészítőt egy PVC anyagú, hő- és hangszigetelő függöny elkészítéséhez. A kész függöny mérete kb. 2 m magas és 1,1 m széles legyen. 200 mm széles csíkokból szeretném összeállíttatni. Az időzítésben rugalmas vagyok, de a gyors elkészítés lehetősége is érdekel, ezért több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.
- Szeged
- 8 szakember válaszolt
Egyszeri takarítást szeretnék egy 60 nm-es, 3 szobás lakásban. A helyszín Szeged. Szombatra lenne ideális az időpont. Olyan takarítót keresek, aki 1500 Ft/nm alatti áron vállalja.
- Budapest
- 0 szakember válaszolt
Egy shantung anyagú szoknyát szeretnék pliszíroztatni. Olyan szabót keresek, aki vállalja az anyag kíméletes kezelését és szép, egyenletes pliszé kialakítását. Budapest III. kerületében lenne a szolgáltatás. Március közepére szeretném, ha elkészülne. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani a döntéshez.

