Mezőgazdasági eszköz- és takarmány tároló felújítása belülről.
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 1853
- A feladat létrehozva: 20 júl. 09:23-kor
- Frissítve: 3 éve
Feladat létrehozója

- +36 30 760 ** **Nem ellenőrzött
- pete****@c********.**Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
További feladatok ebben a kategóriában
- Monostorpályi, 4275 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Szevasz atyám, vóna egy kis meló. A múltkorjában vettem egy szekeret, de most az eső mossa, a szél szárítja. A szívem megszakad érte, ezér kéne egy istálló néki. A lényeg az az vóna,hogy egy 4m x 3m alapterültetet kellene lebetonozni garázsépítési szándékkal. Nem vagyok irigy, osztozom a munkán, szóval én is kiveszem a részem belőle.
- Budapest, Mézeskalács tér, 1155 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Zsozéatyának igazi Mézeskalács téri meszelés kb. 15-20 m2-n + tapéta leszedés, avagy járólapozás kb 6 m2-n. Válassz enber és még egy pörköltre is vendég vagyon!
- Várpalota, Tábormező u., 8100 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Egy régi salakbetonos 49m2 lakás glettelése alapanyag szerszám keverőgép már meg van Zsizinek 😁
- Ivánc, Thököly Imre u., 9931 Magyarország
- 4 szakember válaszolt
Konyha és étkező járólapozása
- Kecskemét, Tüske u., 6000 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
30 m2 kisépület belső falainak bevakolása szobrászati minőségben Zsozeatya részére
- Kápolnásnyék, 2475 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Zsizi mester! Mert nem vagyok irígy, csak 23 m kerítés beton aljzatát kellene burkolni kővel. Mivel bízom a szaktudásodban, csak Veled csináltatnám meg. Ha nem jössz marad ilyen gyász :D Védőitalt biztosítok! Puci puci!
- Pécs, Vörösbegy dűlő, 7635 Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Tiszteletem atyám! Lenne egy kis meló, kajat alljuk, utat alljuk, hangulat atom lesz, szigetelni kéne, hogy megmutathasd a tudasodat, video mehet rola, oreganyam lenne a foszereplo, meg ilyenek, oreglany nagyarc.
- Kosd, Székely u. 49, 2612 Magyarország
- 5 szakember válaszolt
Tetőtérbeépítés, megemelt térdfallal, nyeregtetővel. Feladat az oromfal széleinek felfalazása, majd homlokzati szigetelés az oromfalakra és a térdfalakra.
- Győr, Ifjúság krt., 9023 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Győrben panelházban az erkélyen sajnos tűz volt, a szigetelés leégett. Ehez keresek szakembert.
- Debrecen, Viola u., Magyarország
- 0 szakember válaszolt
Az előző munkás konkrétan összehányta és elkezdett felválni.. Ennek a javításában kérném Zsoze segítségét!
- Iklad, Iskola tér 20, 2181 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
Ajto keret kiszedese , be falazasa ytongbol