ID 185566

Аutóüvegezés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 1192, Budapest

Feladat információi

Szélvédő repedt

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 185566
  • A feladat létrehozva: 12 feb. 15:30-kor
  • Frissítve: 7 hónapja

Feladat létrehozója

Endre
  • kby***@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

Ár-irányelveink

Budapesten a szélvédő repedésének javítása vagy cseréje általában 25 000 és 80 000 forint között mozoghat, attól függően, hogy mekkora a repedés, és milyen típusú autóról van szó. Ha csak javításról van szó, ami kisebb repedéseket vagy kavicsfelverődéseket fed le, az ár általában 25 000–40 000 forint körül van. Ez a munka általában 1-2 órát vesz igénybe. Ha a repedés nagyobb vagy a szélvédő teljes cseréje szükséges, a munkadíj 60 000–80 000 forint között alakulhat, és a munka 2-4 órát vesz igénybe. Az ár függ attól is, hogy milyen nehézségi fokú a szerelés, illetve van-e szükség extra munkákra, például a szélvédő keretének javítására. Az ár csak a munkadíjat tartalmazza, az üveg árát nem. Így például egy kisebb javítás esetén egy repedés javítása kb. 25-40 ezer forint, míg egy teljes szélvédőcsere esetén 60-80 ezer forint lehet a munka ára.

További feladatok ebben a kategóriában

Sötétítő fólia Audi A4-re
  • Salgótarján
  • 0 szakember válaszolt

Audi A4 B6 Sedan (2003) autóm összes ablakára szeretnék sötétítő fóliát. Jelenleg csak árajánlatokat szeretnék gyűjteni és összehasonlítani. A szolgáltatást Salgótarjánban vagy a közelben kérem. Az időpont rugalmas, a későbbiekben egyeztetnénk a részleteket.

Autóüvegest keresek szélvédőcserére
  • Szeged
  • 0 szakember válaszolt

Toyota Yaris (2004) autóm első szélvédőjét szeretném kicseréltetni. A vezető oldalon repedés keletkezett, ami sajnos elindult, bár külön sérülés nem látszik rajta. Szegeden keresek autóüveges szakembert, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. Az időponttal rugalmas vagyok, a lényeg, hogy szakszerű csere történjen.

Аutóüvegezés
  • 2083, Solymár
  • 0 szakember válaszolt

VW Trasporter T5 szélvédő cseréje

MG ZS ablak sötétítés hővédelemmel
  • 5222, Örményes
  • 0 szakember válaszolt

Az MG ZS autóm ablakait szeretném sötétíttetni hővédő fóliával együtt. Örményesen lenne a feladat, és a következő napokban szeretném megcsináltatni. Középkategóriás (minimum) megoldást keresek, ami tartós és esztétikus. Kérem, küldjetek ajánlatokat a lehetőségekről és a várható időtartamról.

Szélvédő kiszedés árkérés
  • Szfvár
  • 0 szakember válaszolt

Egy Ford Focus MK1 első szélvédőjének kiszedéséhez szeretnék árat kérni. Székesfehérváron lenne a feladat. Jelenleg a lehető legolcsóbb megoldás érdekel, egyelőre csak tájékozódom. Kérem, küldjenek árajánlatot a kiszerelésre.

Autóablak sötétítését keresem
  • 6600, Szentes
  • 0 szakember válaszolt

Opel C Corsám ablakaira szeretnék közepes mértékű sötétítő fóliát. Szentesen vagy a környékén keresek olyan szakembert, aki szabályosan és igényesen fel tudja rakni a fóliát. Nem sürgős, rugalmasan tudok időpontot egyeztetni. Kérem, az ajánlat tartalmazza az anyagköltséget és a kivitelezést is.

Szélvédőcsere Renault Thaliához
  • Szombathely
  • 0 szakember válaszolt

Renault Thalia (2006) autómhoz szeretnék szélvédőcserét kérni. A cserét Szombathelyen szeretném elvégeztetni. Kérem, küldjenek több ajánlatot a teljes cserére (anyaggal és beszereléssel). Az időpontban rugalmas vagyok, egyeztetés alapján.

Autóüveg-fóliázót keresek
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Egy FIAT Tipo kombi autóra szeretnék üvegfóliát. Közepesen sötét, hővédő fóliát kérek, ami belátás ellen is véd. Pécsen keresek autófóliázó szakembert. Minél hamarabb szeretném elvégeztetni, és előtte szeretnék egy hozzávetőleges árajánlatot.

Аutóüvegezés
  • 3529, Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Teljes első szélvédő csere , eső érzékelős

Autóüveg fóliázást keresek
  • 0 szakember válaszolt

Mercedes W213 E200 szedán autóm üvegeit szeretném fóliáztatni B oszloptól hátrafelé (hátsó oldalablakok és hátsó szélvédő). Kb. 20–25% sötétségű fóliát szeretnék. A kivitelezést minél hamarabb szeretném. Sopronban lenne a szolgáltatás.

Autófóliázót keresek Debrecenben most
  • Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

A Chery Tiggo 4 autómon szeretném a két oldalsó ablak és a hátsó ablak sötétítését. Emellett a motorháztetőre és az autó elejére kavicsfelverődés elleni védőfóliát kérek. Szeretném, ha az árat és a várható elkészülési időt tételesen (külön bontva) meg tudnátok adni. A kivitelezés helyszíne Debrecen, az időpont rugalmas.

Аutóüvegezés
  • 8800, Nagykanizsa
  • 0 szakember válaszolt

Szèlvèdőcsere