ID 185623

Generálkivitelező

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 2521, Csolnok

Feladat információi

Kád helyett zuhanykabin. Újracsempézés, új mosdó. A WC-t külön vinni a fürdőszobából.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 185623
  • A feladat létrehozva: 13 feb. 03:57-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Katalin
  • kati.h******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

11 szakember válaszolt

Henrik
  • Nincs értékelés

  • 1 500 000 Ft
András
  • 4.6(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Ciprian
  • 1.9(11 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Gergő
  • 2.5(12 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
László
  • 3.0(14 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Zoltán
  • 1.5(8 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
István
  • 5.0(5 értékelés)
  • 15 000 Ft/szolg.
Roland Ramon
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Robert
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Pál
  • 1.7(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Csolnokon egy kád helyett zuhanykabin beépítése, újracsempézés és új mosdó felszerelése, valamint a WC külön helyiségbe történő áthelyezése generálkivitelezői munkák közé tartozik. Az ilyen munka ára elsősorban a helyiség méretétől, a burkolat típusától és a vízvezeték-szerelési munkák összetettségétől függ. Átlagosan a teljes munkadíj 1,2–1,8 millió forint között mozoghat. Ez tartalmazza a zuhanykabin beépítését (kb. 150-200 ezer Ft), a csempézés (1 m² kb. 8-12 ezer Ft munkadíjjal számolva, összesen 50-70 m² esetén 400-840 ezer Ft), az új mosdó felszerelése (50-80 ezer Ft), valamint a WC külön helyiségbe költöztetése (450-600 ezer Ft). A munkálatok általában 2-3 hétig tartanak, a pontos idő az adott helyszín és a munkák összetettsége szerint változik. Az árak tartalmazzák a szakmunka díját, anyagköltség nélkül.

További feladatok ebben a kategóriában

Generálkivitelező
  • 2521, Csolnok
  • 12 szakember válaszolt

Kád helyett zuhanykabin. Újracsempézés, új mosdó. A WC-t külön vinni a fürdőszobából.

Generálkivitelező
  • 5309, Berekfürdő
  • 16 szakember válaszolt

Az elvárásaim ezek lennének: 70 m2-es területű :2 szoba, fürdő kádas, külön WC, nappali konyha lehet egyben, tároló, fedett terasz 4*4m körüli.

Generálkivitelező
  • 1238, Budapest
  • 23 szakember válaszolt

Konyha fürdô 4m2- és csövezés újra, Új saunter beépítése

Generálkivitelező
  • 6031, Szentkirály
  • 9 szakember válaszolt

Magátazépúletetelószórmegnézniúgydónteni

Generálkivitelező
  • 2461, Tárnok
  • 7 szakember válaszolt

Nem kérek kivitelezőt. csak az anyagszükséglet érdekel

Tiszavàrkonyból sitt elszállításra 8m³-es teherautóra van szükségem Szerdai napra. Munkagép van ami felrakodja.
  • Tiszavárkony
  • 1 szakember válaszolt

Tiszavárkonyból-Szolnok Piroska utca 25-inert hulladék letakóhelyre, sitt elszàllításra,munkagép van ami felrakodja JCB (3) utc,házszám,Somogyi Béla utca 24. Szeretnék kérni egy 8m³-es teherautót Szerda reggel 7-és 8 között. Zöldhulladékot is el kellene szállítani Tószegre a zöldhulladékoshoz. Lerakódíjat fizetem. Fuvardíjra kérek árajánlatot.

Generálkivitelező
  • 2030, Érd
  • 10 szakember válaszolt

Két kerítés kivitelezése. Az első egy 20 méter széles csak kerítés a telkem végébe, alul betonpanel és felette lemez. Sűrű lecezést szeretnék, a lehető legminimálisabb lécközökkel, fő cél a minél hatékonyabb takarás. Magasságilag kb. 2 méter kellene. Teljes kivitelezéssel szeretném kérni, bontani itt nem kell semmit. A föld jól munkálható, a terület sík. A második a telkem utcafront kerítése, ugyanezen stílus csak két kapuval. Az egyik kapu 4 méteres befelé nyíló kétszárnyú legyen, a másik kapu pedig egy osztott kapu, 1 méteres személyi bejárat + 4 méteres kétszárnyú befelé nyíló nagykapu. Itt is hasonlóan sűrű lecezést szeretnék. A magasság itt elég kb. 1,8 méter. Itt az előző kerítést el kellene bontani, ami nagyon rozoga állapotban van és rendesen beton alapja sincs, nem nehezen bontható egyáltalán. A föld itt is sík. Kérem a befelé nyíló kapu magasságánál kalkulálja bele, hogy van hátrafelé viszont van egy kis emelkedés azt szerintem érdemes megemelni 10-15 centi magasra, hogy akadálytalanul nyíljon. Fa mintázatú (főként tölgy) gondozásmentest szeretnék.

Generálkivitelező
  • 2626, Nagymaros
  • 15 szakember válaszolt

50 nm teliesített nappali+háló, konyha, fürdőszoba

Generálkivitelező
  • 2113, Erdőkertes
  • 24 szakember válaszolt

130nm és 3 szobás, egy konyha etkezővel és egy kis spejzel, nappali, fürdőszoba , előterrel és egy extra wc vel ,

2 szobás családi ház
  • 3400, Mezőkövesd
  • 14 szakember válaszolt

Paraméterek: egy 60 nm.-es földszintes, 7,6×8,6m.-es téglalap alakú, nyeregtetős, 2 szoba, 1 konyha fűrdőszobás, belépős, földszintes 30-as csiszolt téglából épült, és 15cm.-es szigetelésű homlokzattal, három rendű üvegezésű fehér műanyag nyilászárókkal, 25cm. födém szigeteléssel, fa födem, gipszkarton menyezettel, fűtes pedig mindenképpen radiátoros fűtéssel, gázkazánról vagy hőszivattyúról, vízszerelés amit a fürdő és a konyha megkövetel. Ilyen családi ház megépítésére kérnék ajánlatot, külső fűtéskész állapotra vagy kulcsrakész állapotra. A terep sík, sáv alap: 100cm. mélységben, 50cm. zsalükő alapozás és alaplapon 10 cm. szigetelés, villanyszerelés ami bírja a mai kornak megfelelő berendezéseket. Csak délután 17-től vagyok elérhető, akkor hívjanak hozzávetőleges nm. árral és konkrét ajánlattal. Előre is köszönöm az ajánlatokat.

Generálkivitelező
  • 8951, Gutorfölde
  • 5 szakember válaszolt

Kocsibejáró híd

Generálkivitelező
  • 7020, Dunaföldvár
  • 21 szakember válaszolt

Festés Álmenyezet lebontása Járólap csere Csempe csere