ID 185659

Villanyszerelés

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Egyedi megállapodás
  • 8081, Zámoly

Feladat információi

Üres telekre, teljesen új és maximális kVA feszültség bevezetés, légkábellel, tervezéstől átadásig

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 185659
  • A feladat létrehozva: 13 feb. 09:45-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Évi
  • +36 30 670 ** **
    Ellenőrzött
  • evasz******@h******.***
    Nem ellenőrzött
  • Csak telefonos kommunikáció

2 szakember válaszolt

Zsolt
  • 5.0(4 értékelés)
  • 500 000 Ft/szolg.
Csaba
  • 5.0(1 értékelést)
  • 1 Ft/szolg.

Ár-irányelveink

Zámolyon egy teljesen új, maximális kVA feszültség bevezetése légkábellel az üres telekre általában 300 000–600 000 forint közötti munkadíjjal jár. Ez az ár magában foglalja a tervezéstől a kivitelezésen át az átadásig tartó munkafolyamatokat. A pontos összeg függ a telek távolságától a legközelebbi hálózati csatlakozási ponttól, a szükséges kábel hosszától, valamint az engedélyeztetési és egyéb adminisztratív feladatok bonyolultságától. Átlagosan 100 méter légkábel bevezetése 50 000–100 000 forint körül mozog munkadíjban, így ha például 200 méter kell, akkor a teljes költség ehhez arányosan nő. A munka elvégzése általában 3–5 munkanapot vesz igénybe, a tervezési időszakot nem számítva. Fontos, hogy a pontos árért érdemes helyszíni felmérést kérni, mert a terepviszonyok és helyi szabályozások is befolyásolhatják a költségeket.

További feladatok ebben a kategóriában

H-tarifa szabványosítás teljes ügyintézéssel( 9164)
  • 1 szakember válaszolt

Regisztrált villanyszerelőt keresek: Mérőhely szabványosítás, H-tarifa és hálózatfelújítás (Markotabödöge) Markotabödögei (9164) kádárkocka típusú családi házunk villamos hálózatának teljes körű korszerűsítéséhez keresek E.ON regisztrált villanyszerelőt. A feladat összefoglalása: Mérőhely szabványosítás: Meglévő 3×20 A (nappali) és éjszakai (B-tarifa) mérőhely korszerűsítése, szabványos műanyag szekrény kialakítása. H-tarifa igénylés: Új H-tarifás mérő kiépítése 5 db klíma számára (teljes körű E.ON ügyintézéssel). Belső hálózatfejlesztés: * Új lakáselosztó tábla (biztosítéktábla) kiépítése és rendbetétele. Villanytűzhely és sütő számára külön dedikált kör kiépítése. A villanybojler bekötésének teljes újrakábelezése és szakszerű csatlakoztatása az éjszakai áramhoz (jelenleg nem szabványos a bekötés). Hűtőszekrény és egyéb kritikus körök felülvizsgálata. Amit várok: Érvényes regisztrált villanyszerelői igazolvány (E.ON területen). Tapasztalat kádárkockák felújításában és H-tarifa ügyintézésben. Precíz munkavégzés, számlaképesség. Helyszíni felmérés utáni írásos árajánlat (anyag + munkadíj bontásban).

Villanyszerelés
  • 1181, Budapest
  • 7 szakember válaszolt

16 Amper bővítése 22 Amper, vagy 32Amper-re

Villanyszerelőt keresek felújításhoz
  • Budapest
  • 38 szakember válaszolt

Egy kb. 65 nm-es lakás nagyon régi elektromos hálózatát szeretném teljesen felújítani. Minden új legyen: vésés, csővezés, új konnektorok és lámpatestek kiépítése, valamint a szükséges cserék és bekötések. A helyszín Budapest XIII. kerülete. Az időpont rugalmas, középkategóriás megoldásban gondolkodom.

Villanyszerelés
  • 6787, Zákányszék
  • 1 szakember válaszolt

h tarifa amperbővités

Villanyszerelés
  • 2660, Balassagyarmat
  • 2 szakember válaszolt

Villanytüzhely bekötés garancia papír pecsételése.balassagyarmatóricz zs U 8/2/2/2.kórháznál.mobil ..***********. ..

Villanyszerelés
  • 1047, Budapest
  • 21 szakember válaszolt

Családi ház

Villanyszerelés
  • 2400, Dunaújváros
  • 4 szakember válaszolt

ki kell épiteni a méröállomást és a vezetéket szabványostás anyag költség munkadij

Villanyszerelés
  • 3580, Tiszaújváros
  • 1 szakember válaszolt

A netkábelt elrágta a macska

Villanyszerelés
  • 7849, Drávacsehi
  • 3 szakember válaszolt

Helyszini felmérést igényel, amint erre felkérést kezdeményezek.

Villanyszerelőt keresek villanyóra áthelyezéshez
  • Eger
  • 4 szakember válaszolt

A faház bontása miatt a rajta lévő villanyórát át kell helyezni. A villanyórát kültéren, egy oszlopra szeretném áttenni. Jelenleg nincsenek meg az áramszolgáltatói engedélyek, ezért olyan villanyszerelőt keresek, aki az ügyintézésben is tud segíteni. A feladat Egerben lenne, a kivitelezés időpontjában rugalmas vagyok.

Villanyszerelés
  • 8840, Csurgó
  • 11 szakember válaszolt

A ház teljes vezetélcseréje konnektorovilágitó k bekőtése

Villanyszerelés
  • 5094, Tiszajenő
  • 0 szakember válaszolt

H tarifa