Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 185676
- A feladat létrehozva: 13 feb. 10:53-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 414 ** **Ellenőrzött
- brade******@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
1 szakember válaszolt

- (18 értékelés)
- Egyedi megállapodás
Ár-irányelveink
Budapesten a mellékvízóra cseréje, beszerelése és hitelesítése általában 25 000–45 000 forint között mozog munkadíjként. Ez az ár a vízóra típusától, a szerelés bonyolultságától és a helyszín adottságaitól függ. Egy átlagos csere 2-4 órát vesz igénybe, amely magában foglalja a régi óra leszerelését, az új beszerelését és a hitelesítési folyamatot. Ha több vízórát kell cserélni, például 3 darabot, akkor az összköltség 75 000–135 000 forint lehet, ami darabonként 25 000–45 000 forint. A hitelesítés díja általában benne van a munkadíjban, de előfordulhat, hogy külön számolják, ez további 5 000–10 000 forint lehet. Érdemes szakemberrel előre egyeztetni az árakat és az időpontot, mert a sürgősség vagy nehezebb hozzáférés növelheti a költségeket.
További feladatok ebben a kategóriában
- 9400, Sopron
- 2 szakember válaszolt
Zuhanykabin beszerelés, új fürdőszoba. 90×90 cm.
- Budapest
- 11 szakember válaszolt
Klasszikus panel lakás szóló WC-jének a hátfalát szeretném megoldani. Szóló WC , nyomós vízöblitési rendszerrrel. A hátlapnak mobilnak kell lenni, az esetleges vezeték javítások miatt, illetve le kell tudni olvasni a két vízórát. Szükség van még a szellöző motorhelyére a hátlapon. Erre kérnék ajánlatot. Forgácslap hát is megfelel, nem ragaszkodom a gipszkartonhoz. ***********
- Budapest
- 6 szakember válaszolt
Budapest XI. kerületben szeretném a vizes blokk elbontását a fürdőben: zuhanykabin, csap, radiátor, WC-ben WC konyhában: csap, mosogatógép, radiátor. Csempe bontás nem kell!. Új vízkiállások telepítésére van szükség, a meglévők védelembe helyezésére. Rugalmasság nagyon fontos, első körben a fürdőszoba és a konyha elbontását szeretném, a WC-t csak később mert a lakásban laknánk a felújítás idejére. WC elbontása után 1 max 2 nap múlva lehet jönni berakni az újat illetve a fürdőszobát is meg lehet csinálni. Konyhai részen a konyhabútor beszerelése után lehet bekötni a dolgokat. Ez minimum 4 kiszállást jelent + a felmérés.
- 2660, Balassagyarmat
- 5 szakember válaszolt
Beépített öntöttvas fürdőkád, egyszer már volt festve.
- 2535, Mogyorósbánya
- 4 szakember válaszolt
Az utcában ott talűálható a csatorna, víz, áram, gáz. Maximum 50-100 m távolságot kell megtenni.
- Pécs
- 4 szakember válaszolt
Pécsen keresek szakembert egy 160 cm-es öntöttvas kád zománcfelújítására. A kád nem sérült, csak a fényét vesztette, ezért felületfrissítésre/zománcozásra van szükség. Szeretném, ha tartós és esztétikus bevonat készülne. A kivitelezést a közeljövőben szeretném.
- Budapest
- 18 szakember válaszolt
Új zuhanykabint szeretnék beszereltetni Budapesten, a XIV. kerületben. A kabin még nincs meg, ezért a szakember segítségét is kérem a kiválasztásban (gazdaságos és középkategóriás opciók érdekelnek). Jelenleg elsősorban egy körülbelüli árajánlatot szeretnék kapni, hogy tudjam, mire számítsak. Az időpont rugalmas.
- 4465, Rakamaz
- 2 szakember válaszolt
Fali gázkazán csere, Társasház első emelet. A kazán könnyen megközelíthető.
- 9919, Csákánydoroszló
- 4 szakember válaszolt
Zománcozott kádam felújításához keresek szakembert Csákánydoroszló környékén. A kád kopott, ezért újrazománcozást szeretnék. Egyelőre csak ajánlatokat szeretnék kapni, a részleteket egyeztetés után pontosítanám. Rugalmas vagyok az időponttal kapcsolatban.

