ID 186046

Gyógypedikűröst keresek Újpesten

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 18 000 Ft
  • Budapest, Újpest, Magyarország

Feladat információi

Újpesten keresek házhoz jövő gyógypedikűröst. Benőtt körmöm van, ezért kifejezetten ilyen problémában jártas szakemberre van szükségem. A legjobb lenne még ma, de ha nem megoldható, akkor a héten bármelyik nap megfelelő. Kérem, hogy a kezelés kíméletesen és szakszerűen történjen.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 186046
  • A feladat létrehozva: 16 feb. 07:22-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

Erika
  • +36 30 596 ** **
    Nem ellenőrzött
  • erikat******@g****.***
    Nem ellenőrzött

Ár-irányelveink

Budapesten, különösen Újpesten, egy házhoz jövő gyógypedikűrős szolgáltatás ára általában 10 000–20 000 forint között mozog alkalmanként. Az ár függ a probléma súlyosságától és a szakember tapasztalatától. Egy egyszeri kezelés, amely kíméletesen és szakszerűen kezeli a benőtt körmöt, átlagosan 60-90 percet vesz igénybe. Ha a benőtt köröm komolyabb beavatkozást igényel, az ár a felső határ felé közelíthet. Általában egy kezelés ára 15 000 forint körül van, de lehet olcsóbb vagy drágább is, attól függően, hogy mennyire speciális eszközökre vagy extra időre van szükség. Ha több alkalomra van szükség, vagy rendszeres kezelést szeretne, érdemes előre egyeztetni az árakat. A legjobb, ha még ma vagy a héten belül szeretné a szolgáltatást, érdemes minél előbb foglalni, mert a házhoz jövő gyógypedikűrősök időpontjai gyorsan betelhetnek.

További feladatok ebben a kategóriában

Füllyukasztó szakembert keresek
  • Miskolc
  • 0 szakember válaszolt

Felnőtt részére szeretnék füllyukasztást a fülcimpába. Miskolcon keresek olyan szakembert, aki higiénikusan és biztonságosan dolgozik. Az időpontban rugalmas vagyok, előre egyeztetnék. A költségkeretem 10 000 Ft alatt van, és több ajánlatot is szívesen megnéznék.

Elektrológust keresek szőrtelenítéshez
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Pécsen keresek elektrológust elektrolízises szőrtelenítéshez. A kezelés a teljes arc, valamint külön az áll és a bajusz területét érintené. Jelenleg csak tájékozódni szeretnék, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A részleteket és a lehetséges időpontokat a szolgáltatóval egyeztetném.

Manikűr, pedikűr, szőrtelenítés
  • 4029, Debrecen
  • 0 szakember válaszolt

Idős édesapámnak kellene láb pedikűr házhoz.

Cipőtisztítót keresek
  • Győr
  • 0 szakember válaszolt

Két pár velúr bőr sportcipő tisztítását szeretném kérni. Nem sürgős, rugalmasan tudok alkalmazkodni az időponthoz. A szolgáltatást Győrben szeretném igénybe venni. Kérem az ajánlatokat a tisztítás várható árával és átfutási idejével.

Manikűr, pedikűr, szőrtelenítés
  • 3600, Ózd
  • 0 szakember válaszolt

teljes arc szőrtelenítés

Férfi kozmetikust keresek gyantázáshoz
  • Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Nyíregyházán keresek férfi kozmetikust teljes test gyantázásra, az intim területek kivételével. Szeretném, ha a hát, mellkas, karok és lábak is benne lennének. Az időpont holnap lenne, rugalmasan alkalmazkodom a szabad időponthoz. Kérek ajánlatot a szolgáltatásra és a legkorábbi elérhető időpontra.

Intim szőrtelenítéshez kozmetikust keresek
  • Pécs
  • 0 szakember válaszolt

Pécsen keresek hölgy kozmetikust, aki férfi intim szőrtelenítést is vállal. Kifejezetten a minőségi szolgáltatás a fontos számomra. Február 23-án szeretném igénybe venni a kezelést, lehetőleg előre egyeztetett időpontban. Olyan szakembert keresek, aki diszkréten és profi módon végzi a szolgáltatást.

Férfi intim szőrtelenítést keresek
  • 2800, Tatabánya
  • 0 szakember válaszolt

Tatabányán keresek férfi kozmetikust intim szőrtelenítésre. Egyelőre tájékozódni szeretnék a lehetőségekről és az árakról. A költségkeretem legfeljebb 15 000 Ft. Időpontban rugalmas vagyok, később döntök a részletekről. Kérem, küldjenek ajánlatot a helyi elérhető szakemberektől.

Manikűr, pedikűr, szőrtelenítés
  • 7020, Dunaföldvár
  • 0 szakember válaszolt

Férfi intim terület szőrtelenítése elől-hátul.

Pedikűröst keresek tyúkszem eltávolításhoz
  • Szolnok
  • 0 szakember válaszolt

Pedikűröst keresek tyúkszem eltávolításához. Szalonban szeretném igénybe venni a kezelést. Szolnokon keresek elérhető szakembert. Minél hamarabb szeretnék időpontot kapni. Szeretném összehasonlítani az ajánlatokat, mielőtt döntök.

Manikűr, pedikűr, szőrtelenítés
  • 7020, Dunaföldvár
  • 0 szakember válaszolt

Intim szőrtelenítés férfi

Gyógypedikűrös szakembert keresek otthonra
  • Kecskemét
  • 0 szakember válaszolt

Otthoni gyógypedikűr kezelést szeretnék bőrkeményedés és benőtt köröm problémára. Kecskeméten lakom, és házhoz jövő szakembert keresek. Gazdaságos megoldást szeretnék. Lehetőleg minél hamarabb szeretném a kezelést.