Konténerház-építő szakembert keresek Lövőre
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 186225
- A feladat létrehozva: 17 feb. 03:29-kor
- Frissítve: 4 hónapja
Feladat létrehozója

- hajni******@g****.***Ellenőrzött
- Csak chates kommunikáció
Ár-irányelveink
Lövőn egy egyszintes, 50–100 m²-es konténerház építése esetén a szakmunka díja általában 120–180 ezer forint/m² között mozoghat. Ez azt jelenti, hogy az egész ház munkadíja körülbelül 6–18 millió forint között alakulhat, az épület pontos méretétől és a kivitelezés összetettségétől függően. Általában egy 50 m²-es ház esetén 6–9 millió forint, míg 100 m² esetén 12–18 millió forint a szakmunka költsége. Az árban benne van az alapozás, konténer elemek összeszerelése, szigetelés, belső burkolatok és a gépészeti alapok kiépítése, de a pontos részletek és anyagok befolyásolják az árat. A munka időtartama 4–8 hét, a projekt bonyolultságától függően. Mivel Lövő kisebb település, az árak valamivel kedvezőbbek lehetnek a budapesti árakhoz képest, de a szakemberek elérhetősége változó. Az ajánlatok összehasonlításakor érdemes figyelembe venni a szakmai tapasztalatot és a referenciákat is.
További feladatok ebben a kategóriában
- 3770, Sajószentpéter
- 6 szakember válaszolt
Sajószentpéteren szeretnék egy szendvicspaneles, könnyűszerkezetes mobilgarázst építtetni 2 autó számára. A tervezett méret kb. 8 x 6,5 m. A következő hetekben lenne aktuális, nem sürgős. Elsősorban árajánlatokat szeretnék kérni a kivitelezésre.
- BudaörsBudapest
- 0 szakember válaszolt
Egy kb. 8×3 méteres mobilház szállítását szeretném megoldani Budaörsről Csepelre. Pár napon belül lenne aktuális a szállítás, az időpontban rugalmas vagyok ezen belül. Elképzelhető, hogy daruzásra is szükség lesz a fel- vagy lerakodáshoz. Olyan szállítót keresek, aki a szükséges engedélyeket és a teljes lebonyolítást is tudja kezelni.
- 2870, Kisbér
- 2 szakember válaszolt
Emeletes, luxus kivitel. Amerikai konyhás nappalival 4 szobával, nagy fedett terasszal. Külön fürdőszoba és wc. Nagy világos terek. 4 évszakos. Ha megoldható, akkor padlófűtéssel, klímával szerelve.
- 8089, Vértesacsa
- 8 szakember válaszolt
6X3-as acélszerkezetes konténerházhoz szeretnék alapot. Totál súly <=2T. Talajcsavar, betontuskó esetleg betonlemez alap érdekelne. A talaj föld (humusz réteg, alatta sárgás, ásható), kb 10%-os lejtő. A konténer elhelyezése a lejtővel keresztbe tehát kb 30cm-es denivellációval kell számolni. A konténert 6 vagy 8 ponton kell alá alapozni csavar vagy tuskó esetén. Köszönöm.
- 1 szakember válaszolt
Regisztrált villanyszerelőt keresek: Mérőhely szabványosítás, H-tarifa és hálózatfelújítás (Markotabödöge) Markotabödögei (9164) kádárkocka típusú családi házunk villamos hálózatának teljes körű korszerűsítéséhez keresek E.ON regisztrált villanyszerelőt. A feladat összefoglalása: Mérőhely szabványosítás: Meglévő 3×20 A (nappali) és éjszakai (B-tarifa) mérőhely korszerűsítése, szabványos műanyag szekrény kialakítása. H-tarifa igénylés: Új H-tarifás mérő kiépítése 5 db klíma számára (teljes körű E.ON ügyintézéssel). Belső hálózatfejlesztés: * Új lakáselosztó tábla (biztosítéktábla) kiépítése és rendbetétele. Villanytűzhely és sütő számára külön dedikált kör kiépítése. A villanybojler bekötésének teljes újrakábelezése és szakszerű csatlakoztatása az éjszakai áramhoz (jelenleg nem szabványos a bekötés). Hűtőszekrény és egyéb kritikus körök felülvizsgálata. Amit várok: Érvényes regisztrált villanyszerelői igazolvány (E.ON területen). Tapasztalat kádárkockák felújításában és H-tarifa ügyintézésben. Precíz munkavégzés, számlaképesség. Helyszíni felmérés utáni írásos árajánlat (anyag + munkadíj bontásban).
- 1161, Budapest
- 13 szakember válaszolt
Kültéri lépcső és járda/közlekedő burkolása kőszőnyeggel, meglévő kerámia burkolatra, felület kb 15m2, kezdés áprilisban. Árakat anyaggal együtt kérném feltüntetni, komplett kivitelezésre, takarítással együtt. Tettem fel képeket a meglévő állapotról.
- Budapest
- 32 szakember válaszolt
Fürdőszoba burkolására keresek szakembert, régi burkolatot leverni,falat újra vakolni ,betont felszedni újra betonozni, szükséges vízvezeték csere , szennyvíz cső csere ,vizszigetés.komplett fürdőszoba. Konyha ugyan ez Kezdés megegyezés után...
- 4028, 14, Apafi u., Debrecen
- 1 szakember válaszolt
Minden eszköz szükséges hozzá.
- 4028, 14, Apafi u., Debrecen
- 0 szakember válaszolt
Ez az egy feladat van.
- 9400, Sopron
- 2 szakember válaszolt
Zuhanykabin beszerelés, új fürdőszoba. 90×90 cm.

