ID 186759

Igazságügyi ingatlanszakértőt keresek

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 50 000 Ft
  • Budapest, Magyarország

Feladat információi

Válás előtti vagyonrendezéshez szeretnék igazságügyi ingatlanértékbecslést egy budapesti, bérházban található lakóingatlanról. Egy hivatalos értékbecslési véleményre van szükségem, ami alapot adhat a férjemmel való megegyezéshez. Az időpont rugalmas, jelenleg még előre tervezek. Fontos, hogy a költség lehetőség szerint az 50 000 Ft körüli szinthez közelítsen.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 186759
  • A feladat létrehozva: 20 feb. 08:05-kor
  • Frissítve: 4 hónapja

Feladat létrehozója

Zsuzsa Regina
  • +36 30 242 ** **
    Nem ellenőrzött
  • zsuzsa******@g****.***
    Nem ellenőrzött

Ár-irányelveink

Budapesten egy igazságügyi ingatlanértékbecslés ára általában 40 000 és 70 000 forint között mozog, a lakás méretétől, állapotától és az ingatlan elhelyezkedésétől függően. Egy átlagos, bérházban található lakóingatlan esetén, ami mondjuk 50-70 négyzetméteres, az értékbecslés ára körülbelül 50 000 forint körül alakulhat. Ez tartalmazza a helyszíni szemlét, az ingatlan dokumentumainak áttekintését és egy hivatalos, igazságügyi szakvélemény elkészítését, amelyet a bíróság vagy a felek is használhatnak a vagyonmegosztás során. Az elkészítés általában 3-7 munkanapot vesz igénybe, attól függően, mennyire összetett az ingatlan helyzete. Ha az ingatlan nagyobb vagy többféle jogi helyzetet kell vizsgálni, az ár magasabb lehet. Összességében tehát 50 000 Ft körüli összeg reális, ami körülbelül 700-1000 Ft négyzetméterenként.

További feladatok ebben a kategóriában

Privát sofőr állást keresek
  • 7773, Villány
  • 0 szakember válaszolt

B kategóriás jogosítvánnyal és angol nyelvtudással privát sofőr pozíciót keresek. A kiindulási pontom Villány, és ennek vonzáskörzetében szeretnék dolgozni. A bérezés kapcsán rugalmas vagyok, de az elvárásom 400 000 Ft felett van. Szeretném, ha fejvadász segítene konkrét lehetőségek megtalálásában. A kezdés számomra a lehető leghamarabb megfelelő.

Ingatlan ügyintézés
  • 2459, Rácalmás
  • 0 szakember válaszolt

Családi ház 54 nm, 788 nm telekkel közepes állapotban cserélném dunaújvárosi 2 szobás lehetőleg belvárosi vagy közeli lakásra.

Ingatlan ügyintézés
  • 9011, Győr
  • 0 szakember válaszolt

Zárkerti ingatlan

Ingatlan ügyintézés
  • 2310, Szigetszentmiklós
  • 0 szakember válaszolt

Ajándék visszavonása kereslet ügyvéd által megfogalmazva mert számomra érthetetlen okok miatt többször is vissza utasította a bíróság

Ingatlan ügyintézés
  • 1037, Budapest
  • 1 szakember válaszolt

Építési telek eladás

Ingatlanjogász árverés ügyében
  • Veszprém
  • 0 szakember válaszolt

Svájci frank alapú hitel miatt végrehajtás és árverés előtt állunk, a cél az árverés elkerülése vagy jogi úton történő megtámadása. A bankkal már nem tudunk megegyezni, jelenleg az MKK-val próbálunk egyezséget kötni, de a tartozás irreálisan megnőtt (kb. 8 millióról 35 millióra). Van végrehajtótól kapott hivatalos irat a tartozásról, ezt szeretném, ha egy jogász átnézné és megmondaná, van-e esély perindításra. Veszprémben keresek szakértőt, és mielőbbi segítségre van szükségem.

Ingatlan ügyintézés
  • 2454, Iváncsa
  • 0 szakember válaszolt

Ingatlan papírjai elrendezése

Ingatlan ügyintézés
  • 9024, Győr
  • 0 szakember válaszolt

Győr téglalakás Nádorváros

Ingatlan ügyintézés
  • 7712, Dunaszekcső
  • 0 szakember válaszolt

Nemismerem

Energetikai Tanúsítás - országosan magas jutalékért
  • 0 szakember válaszolt

Üdvözlöm! Kővágó Gyula vagyok, okl. építészmérnök és független, jogosult épületenergetikai tanúsító. Megbízható és gyors megoldást kínálok az Ön ingatlanforgalmazási tevékenységéhez szükséges energetikai tanúsítványok elkészítésére. Az ingatlan értékesítése vagy bérbeadása ma már elképzelhetetlen érvényes energetikai tanúsítvány nélkül. Ennek hiányában az ingatlant nem lehet eladni, hivatalosan hirdetni, és a hitelfelvételi, vagy törlesztési folyamatok is megakadhatnak. Együttműködésünkkel hatékonyan oszthatjuk meg a feladatokat: Ajánlatunk Önnek és Ügyfeleinek: Tanúsítás Díja 35.000 Ft (+0% ÁFA!). Komplett, átlátható ár rejtett költségek nélkül. Az Ön Jutaléka A 10.000 Ft-os jutalék a piac egyik legmagasabb közvetítői díja a te munkádért! (Mennyit kap most?) Az Ön Feladata A jogszabályilag előírt helyszíni adatrögzítés ellenörzése az általunk biztosított rémegyszerű adatlap kitöltésével. – Ellenőrizni kell ,hogy a tulaj jól töltötte-e ki. Ez indokolja a magas jutalékot. /csatolhatom az adatlapot/ Elkészülési Idő Maximum 48 óra a helyszíni adatok beérkezésétől számítva (munkanapokon). Garancia 3 év jogszabályi garancia minden tanúsítványra. Jogszabályi változás esetén díjmentesen elkészítjük az újat. Tapasztalat Közel 1500 elkészült tanúsítvánnyal és évtizedes szakmai háttérrel dolgozom. Mennyi extra bevételre számíthat? A 10.000 Ft-os jutalék extra, könnyedén megszerezhető jövedelmet jelent minden ügylet után. Amennyiben Ön évente 1-2 ingatlan eladásában vesz részt havonta, jelentős pluszbevételt realizálhat: Amenniben érdekli egy gyors, megbízható és bevételnövelő együttműködés, kérem, 36 órán belül jelezze felém! Üdvözlettel, Kővágó Gyula Okl. építészmérnök Épületenergetikai Tanúsító Elérhetőségek: Telefon: +** ** *** **** E-mail: *********.***********@*****.*** Weboldal: http://tanusitasenergetikai.hu/ Faxebook: facebook.com/tanusitvany Külön esetben (családtag, barát, kiemelt ügyfél): 19.500 Ft (0% ÁFA) – jutalék nélkül.

5+5 otthomfelújítás értékesítő partnert keresek
  • 0 szakember válaszolt

Szia! 👋 Biztos hallottál már az 5+5 otthonfelújítási konstrukcióról, de most ingatlanosi szemmel mondom el, miért érdekes neked. Ez nemcsak rezsicsökkentés, hanem valós értéknövelő beruházás, amit eladás előtt vagy után is jól lehet kommunikálni az ügyfél felé. 👉 Előkészítés költsége: 250.000 Ft – 100%-ban az állam fizeti 👉 Jutalék: 20% = 50.000 Ft / ügylet 👉 Kamatmentes hitel + vissza nem térítendő támogatás kombinációja Mire használható? hőszigetelés nyílászárócsere, árnyékolók fűtéskorszerűsítés (pl. hőszivattyú) használati melegvíz korszerűsítés Kinek jó? 2007 előtt épült ingatlanoknál tulajdonos vagy haszonélvező az igénylő min. 30% energiamegtakarítás elérhető 💡 Neked ez plusz bevétel a meglévő ügyleteid mellé, külön értékesítés és plusz adminisztráció nélkül. e-mail *****.******@*****.***

Ingatlan ügyintézés
  • 3141, Salgótarján
  • 1 szakember válaszolt

Családi ház szigetelés 120 négyzetméter kétszintes