Hűtők, fagyasztók
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 186990
- A feladat létrehozva: 21 feb. 19:58-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- haz****@f*******.**Nem ellenőrzött
Ár-irányelveink
Fertőszentmiklóson egy kombinált hűtő-fagyasztó gázfeltöltése általában 15 000–25 000 forint között mozoghat, csak a munkadíjra vetítve. A pontos ár a hűtő kapacitásától és a gáz típusától függ, de a legtöbb háztartási készülék esetében ez az összeg reális. Egy átlagos hűtő feltöltése kb. 1-2 órát vesz igénybe, beleértve az előzetes hibafelismerést és a próbaüzemet is. Ha konkrétan 1 készülékről van szó, akkor az ár egységára is ennyi lesz, így könnyen kalkulálható. A magasabb árakat általában akkor látjuk, ha speciális gázt kell használni vagy nehezebb hozzáférni a készülékhez. Ez az összeg nem tartalmazza az esetleges javítási munkálatokat vagy a gáz anyagköltségét, csak a szakember munkáját. Ha több készüléket kell feltölteni, az árak arányosan nőnek.
További feladatok ebben a kategóriában
- 1023, 2, Harcsa u., Budapest
- 2 szakember válaszolt
Egy Siemens hűtőszekrényhez keresek szerelőt Budapesten, a II. kerületben. A hűtő nem hűt, viszont a világítás működik, és feltűnően csendes lett. A hűtő és a fagyasztó is tele van, ezért ma szeretném a javítást. A javítás a megadott címen szükséges.
- 8600, Siófok
- 1 szakember válaszolt
kombinált hűtőszekrény elromlott, bekapcsol, de nem hűt,
- 1152, Budapest
- 1 szakember válaszolt
Whirlpool kombi hűtőszekrény ajtóján a gumit kell cserélni, lehetőleg gazdaságos megoldással, mert a készülék kb. 20 éves. Nem értek hozzá, ezért szeretném, ha szakember végezné a cserét. Jó lenne, ha az ajtógumit a szerelő szerezné be. Budapest XV. kerületébe kellene kiszállni. Néhány napon belül lenne ideális, a hűtő jelenleg működik.
- 6035, 31, Vörösmarty Mihály u., Ballószög
- 1 szakember válaszolt
Samsung kombi hűtőm mélyhűtő részében az alsó rekesz teljesen lefagyott, ezért nem lehet kihúzni. Szeretném, ha egy szakember megvizsgálná a jegesedés okát és megoldaná a problémát. Ballószögön található a készülék, a kiszállás is szükséges. Pár napon belül lenne jó, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani, különösen a kiszállási költség miatt.
- 2459, Rácalmás
- 1 szakember válaszolt
A hűtőszekrény fagyasztó részében alul le van fagyva a víz.
- Budapest
- 2 szakember válaszolt
Egy kb. 10 éves NordFrost hűtő-fagyasztó készülékem van. A fagyasztó rész még működik, de csökkentett teljesítménnyel, a hűtőtér viszont teljesen leállt. Szeretném, ha egy szakember megállapítaná a hibát (pl. gázszivárgás, kompresszor vagy termosztát), és javaslatot adna a javításra. Budapest XI. kerületben kérem a kiszállást, 2–3 napon belül ráérek.
- 7632, Pécs
- 0 szakember válaszolt
A Gorenje hűtőszekrényem furcsa, hangos zörejt ad, ezért szeretném átvizsgáltatni és megjavíttatni. A készülék Pécs-Kertvárosban található. Sürgős lenne a kiszállás, lehetőleg a lehető leghamarabb. Először szeretnék árajánlatot kapni a javítás várható költségeiről.
- Szolnok
- 4 szakember válaszolt
Szolnokon keresek szakembert egy Beco kombinált háztartási hűtőgép javításához. A készülék nem hűt megfelelően, a tartalma leolvadt. Gazdaságos, de gyors megoldást szeretnék, lehetőleg holnap. Kérem a hiba felmérését és a javítás elvégzését a helyszínen, ha lehetséges.
- 1141, 43, Vízakna u., Budapest
- 2 szakember válaszolt
2024 augusztusában vásároltam egy Gorenje márkájú, no frost hűtőgépet 1 év garanciával. A fagyasztó része rendben működik, viszont a felső hűtőtér egyáltalán nem hűt. Sürgős lenne a javítás, lehetőleg holnap délelőtt szeretném, ha egy szakember megnézné. A helyszín Budapest XIV. kerület.

