ID 188020

Sittszállítót keresek Tatabányán

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 100 000 Ft
  • 2800, Tatabánya

Feladat információi

Tatabányán szeretném elszállíttatni az építési törmeléket. Kb. 12 félig megtöltött zsákról és kb. 13 db hullámpala tábláról van szó, ami veszélyes hulladéknak számít. Az időpont rugalmas, tudok alkalmazkodni a szállítóhoz. Fontos, hogy előre lássam a várható költséget, mert korábban kb. 100 000 Ft-os ajánlatot kaptam.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 188020
  • A feladat létrehozva: 27 feb. 14:00-kor
  • Frissítve: 2 hónapja

Feladat létrehozója

Lajos
  • +36 30 335 ** **
    Nem ellenőrzött
  • ivanla******@g****.***
    Nem ellenőrzött

9 szakember válaszolt

Sándor
  • 3.8(8 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
József
  • 5.0(3 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Dàvid
  • Nincs értékelés

  • 1 Ft/szolg.
Tamas
  • 3.2(2 értékelés)
  • Egyedi megállapodás
Tamás
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
József
  • Nincs értékelés

  • Egyedi megállapodás
Renátó
  • Nincs értékelés

  • 555 Ft
Jenő
  • Nincs értékelés

  • 1 243 Ft/szolg.
Jozsef
  • Nincs értékelés

  • 70 000 Ft/szolg.

Ár-irányelveink

Tatabányán az építési törmelék elszállításának ára általában a mennyiségtől és a hulladék típusától függ. A 12 félig megtöltött zsák és 13 db hullámpala táblák miatt veszélyes hulladékról van szó, ami miatt az elszállítás költsége magasabb lehet. Átlagosan egy zsák elszállítása 3 000–5 000 Ft között mozoghat, míg a hullámpala táblák kezelése és elszállítása külön díjat jelenthet, kb. 5 000–10 000 Ft/db. Összességében az egész mennyiség elszállítása Tatabányán 70 000–120 000 Ft között várható. Az ár attól is függ, hogy milyen gyorsan kell a szolgáltatás, illetve hogy a szállító milyen távolságra viszi el a hulladékot. Az elszállítás általában 2-4 órát vesz igénybe. Az előzőleg kapott 100 000 Ft-os ajánlat reálisnak tűnik, de érdemes több helyről árajánlatot kérni a pontosabb árértékeléshez.

További feladatok ebben a kategóriában

Konténeres hulladékszállítót keresek
  • Kecskemét
  • 2 szakember válaszolt

Kecskeméten szeretnék vegyes hulladék elszállításához konténert rendelni. Nem vagyok biztos benne, mekkora konténerre van szükségem, ebben kérek javaslatot a szolgáltatótól. A héten lenne aktuális a konténer kihelyezése és a hulladék elszállítása. Lehetőleg kedvező árú megoldást keresek.

8 m3 konténeres hulladékszállítót keresek
  • 2066, Szár
  • 1 szakember válaszolt

8 m³-es konténert szeretnék rendelni építési hulladék és vegyes hulladék elszállításához. A helyszín Szár (2066). Nem sürgős, rugalmas időpontban is megfelel a kihelyezés és az elszállítás. Több ajánlatot szeretnék összehasonlítani a végleges döntés előtt.

Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
  • 4200, Hajdúszoboszló
  • 2 szakember válaszolt

Konténer kiszállítás és konténer elszállítás

Zöldhulladék-szállítót keresek Veszprémben
  • Veszprém
  • 2 szakember válaszolt

Veszprémben szeretném elszállíttatni a kerti zöldhulladékot, főként ágakat. A mennyiség kb. 20–30 m3. Az időpont rugalmas, tudok alkalmazkodni a szabad kapacitáshoz. Szeretném látni a beérkező ajánlatokat és az elszállítás feltételeit.

Konténerbérlőt keresek lomtalanításhoz
  • Kecskemét
  • 2 szakember válaszolt

Kecskeméten raktár lomtalanításhoz szeretnék hulladékkonténert bérelni. Főleg karton, papír és vegyes hulladék elszállításáról van szó. A megfelelő méret kiválasztásában kérek segítséget, várhatóan 8 m³-es vagy nagyobb konténerre lesz szükség. A konténer kihelyezését ****.**.**-ra kérem, lehetőleg gazdaságos megoldással.

Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
  • 4243, Téglás
  • 8 szakember válaszolt

Garázs és tároló kitakaritás

Kanapé elszállítás Pécelről
  • 2119, Pécel
  • 4 szakember válaszolt

Pécelről szeretnék elszállíttatni egy heverőt a hulladéktelepre. A bútor egy földszintes ház előteraszán van, én nem tudok segíteni a mozgatásban, ezért kérem a teljes pakolást és elvitelt. Az időpont rugalmas, bármikor elszállítható. Kb. 10 000 Ft körüli árban gondolkodom.

Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
  • 2943, Bábolna
  • 6 szakember válaszolt

ingatlan felújítás során beton csempe, tégla parketta és linoleum hulladék elszállítására kérek ajánlatot kb 6 m3 anyagra vonatkozóan

Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
  • 3200, Gyöngyös
  • 9 szakember válaszolt

Bontási törmelék elszallitasa

Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
  • 7516, Berzence
  • 3 szakember válaszolt

Hátcso udvar rész rengeteg szemet es ezt kene meg tisztítani mindenféle szemet

Zöldhulladék elszállítót keresek Pécsen
  • Pécs
  • 2 szakember válaszolt

Pécsen szeretném elszállíttatni a fa lombhulladékot. A hulladék halomban van, kb. 3 köbméter mennyiségről van szó. Egyelőre csak tájékozódok, mert lehet, hogy később még lesz hozzá, és akkor egyben lenne jobb megoldani. Gazdaságos megoldást keresek mindkét fél számára.

Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
  • 7140, Bátaszék7140, Dolina u., Bátaszék
  • 1 szakember válaszolt

Olyan 6 köbméteres konténerre van szükségem, amit sittes kerti földdel tölthetek fel. (építési törmelék, kerti föld, tégla darabok, cserép darabok). Péntek délutáni kiszállítás, hétfő délelőtti leszállítás.