ID 188483

Hegesztés, fémmegmunkálás

  • Ajánlatkérésre zárva
  • Költségkeret 3 000 Ft
  • 8651, Balatonszabadi

Feladat információi

500-literes szüretelő kád alja elrepedt.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 188483
  • A feladat létrehozva: 02 márc. 11:21-kor
  • Frissítve: 3 hónapja

Feladat létrehozója

János Vajda
  • vaj****@f*******.**
    Nem ellenőrzött

1 szakember válaszolt

Pál Rinaldó
  • 1.0(1 értékelést)
  • Egyedi megállapodás

Ár-irányelveink

Balatonszabadin egy 500 literes szüretelő kád aljának hegesztése általában 15 000–25 000 forint körül mozoghat, csak a munkadíjra értve, anyagköltség nélkül. A pontos ár függ a repedés hosszától, a hozzáférhetőségtől és a helyszíni körülményektől. Átlagosan egy ilyen javítás 1–2 órát vesz igénybe, ami 7 500–12 500 forint/óra munkadíjnak felel meg. Ha a repedés kb. 30–50 cm hosszú, akkor az egész javítás ára a megadott sávban várható. Az ár egységre lebontva tehát kb. 30 000–50 000 forint/méter hegesztési munkadíjat jelent. Fontos, hogy a helyszíni állapot és a kád anyaga befolyásolhatja az időtartamot és ezzel az árat is. Általában a szakember a helyszínen meg tudja határozni a végleges költséget, de ez az összeg iránymutató a Balatonszabadi régióban.

További feladatok ebben a kategóriában

Kádfelújítási szakembert keresek Fonyódra
  • 8640, Fonyód
  • 5 szakember válaszolt

Egy normál méretű, öntöttvas kádam van, ami már kissé kopott. A feladata a kád felületének felújítása és újrafestése lenne. A helyszín Fonyód. Tavasszal szeretném elvégeztetni, rugalmas időponttal. Átlagos árkategóriájú megoldást keresek.

Fémkerítés hegesztő szakembert keresek
  • Budapest
  • 6 szakember válaszolt

A fémkerítésemen eltört egy függőleges rúd, ezt kellene összehegeszteni. A javítás Budapest XX. kerületében lenne. A következő napokban szeretném megcsináltatni. A pontos méretet és a helyszíni részleteket a szakemberrel egyeztetem.

Kipufogó hegesztést keresek
  • 9730, Kőszeg
  • 0 szakember válaszolt

A 2007-es Skoda Fabiámon a kipufogó középső részén a két csövet kell összehegeszteni. A javítást Kőszegen szeretném elvégeztetni. Sürgős lenne, minél hamarabb szükségem van rá. Kérem, olyan szakember jelentkezését, aki kipufogó-hegesztést vállal.

Acélgerendàs födém
  • Budapest
  • 4 szakember válaszolt

70es években épült 65 m2 alapterületű földszint + tetőteres lakóingatlan jelenlegi fagerenda födémjét acélgerenda+trapézlemeses födèmmel szeretnénk kiváltani. A kivitelezéshez pontos, méretezett tervrajz készült, rétengrendel együtt. Az aljzatbeton beöntése opcionàlis, jelenleg fémunkàra keresek kivitelezőt.

Bádogost keresek erkély előtetőhöz
  • Győr
  • 3 szakember válaszolt

Győrben szeretnék az erkély fölé egy víztiszta műanyag (polikarbonát jellegű) előtetőt/pergolát. A kért méret kb. 2,84 m × 90 cm. Közepes árkategóriában gondolkodom, tartós és esztétikus megoldást szeretnék. Tudok várni, de jó lenne, ha minél hamarabb el tudna készülni.

Lakatos szakembert keresek tárolóhoz
  • 7833, Regenye
  • 5 szakember válaszolt

Egy 4×5 méteres tárolóhoz szeretnék vasszerkezetet készíttetni Regényben. A tető egyszerű, lapos kialakítású lenne, a burkolat szendvicspanelből készül. Több árajánlatot szeretnék megnézni, hogy ezek alapján tudjak dönteni. Az elkészítés pár héten belül lenne aktuális.

Lézervágásra keresek szakembert
  • 0 szakember válaszolt

100x100mm acéllemez lézervágás, 100 db árajánlat.

Műanyaghegesztőt keresek hűtőajtóhoz
  • Nyíregyháza
  • 0 szakember válaszolt

Műanyaghegesztő szakembert keresek egy hűtőajtó alkatrész javításához. A sérült műanyag elemet kellene összehegeszteni vagy megerősíteni. Nyíregyházán van a helyszín. Rugalmas időpontban kérem a javítást, és szeretném megvárni a szakemberek ajánlatait.

Hangszigetelő szakembert keresek
  • Budapest
  • 21 szakember válaszolt

Régi budapesti bérházban lévő lakásom hangszigetelését szeretném megoldani, elsősorban a mennyezeten és egy oldalfalon. A mennyezet kb. 60 m², az oldalfal első körben kb. 15 m². A lehető leghatékonyabb megoldást kérem, a megfelelő technológia és rétegrend kiválasztásával. A kivitelezést rugalmasan, kb. 2 hónap múlva tervezem.

Vízszerelés
  • 2162, Őrbottyán
  • 5 szakember válaszolt

Ivóvíz bekötés Lakossági vízbekötés Közmű bekötése Tisztelt Cég! Ajánlatukat szeretném kérni a megjelölt cimen lévő telkemre való viz bevezetéséhez a tavaszi időszakban. A tervezési és engedélyeztetési folyamat lezárult, igy az Önök segitségét a kivitelezésben vagyis az út alatt futó hálózatra való rácsatlakozásban és a vizmérőhely, akna kialakitásában kérném. Szives válaszukat előre is köszönöm és tisztelettel: Bagaméri Dániel

Egy prokoncept házat szeretnék szerkezetkészre építtetni
  • Siófok
  • 0 szakember válaszolt

Sávalap 40 cm széles 80 mély vasalva erre 10cmszerelőbeton szenyvízkiállásokkal majd főfal és pro koncept födém

H-tarifa szabványosítás teljes ügyintézéssel( 9164)
  • 1 szakember válaszolt

Regisztrált villanyszerelőt keresek: Mérőhely szabványosítás, H-tarifa és hálózatfelújítás (Markotabödöge) Markotabödögei (9164) kádárkocka típusú családi házunk villamos hálózatának teljes körű korszerűsítéséhez keresek E.ON regisztrált villanyszerelőt. A feladat összefoglalása: Mérőhely szabványosítás: Meglévő 3×20 A (nappali) és éjszakai (B-tarifa) mérőhely korszerűsítése, szabványos műanyag szekrény kialakítása. H-tarifa igénylés: Új H-tarifás mérő kiépítése 5 db klíma számára (teljes körű E.ON ügyintézéssel). Belső hálózatfejlesztés: * Új lakáselosztó tábla (biztosítéktábla) kiépítése és rendbetétele. Villanytűzhely és sütő számára külön dedikált kör kiépítése. A villanybojler bekötésének teljes újrakábelezése és szakszerű csatlakoztatása az éjszakai áramhoz (jelenleg nem szabványos a bekötés). Hűtőszekrény és egyéb kritikus körök felülvizsgálata. Amit várok: Érvényes regisztrált villanyszerelői igazolvány (E.ON területen). Tapasztalat kádárkockák felújításában és H-tarifa ügyintézésben. Precíz munkavégzés, számlaképesség. Helyszíni felmérés utáni írásos árajánlat (anyag + munkadíj bontásban).