Építési törmelék, sitt, zöldhulladék
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 188660
- A feladat létrehozva: 03 márc. 07:04-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 529 ** **Ellenőrzött
- csepak******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
2 szakember válaszolt

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 555 Ft
Ár-irányelveink
Albertirsán egy hordozható cserépkályha bevinése általában 5-8 ezer forint között mozog darabonként, így két darab esetén 10-16 ezer forintra lehet számítani. Az ár attól függ, hogy milyen nehéz a kályha, milyen távolságra kell cipelni, és hány lépcsőn kell átvinni. Ha például a kályhák súlya jelentős, vagy több emeletet kell megmászni, az ár a felső határhoz közelít. Egy kályha bevinése általában 30-60 percet vesz igénybe, tehát két darabnál 1-2 óra a munkaidő. Ez az ár csak a munkadíjat tartalmazza, anyagköltség nincs benne. Ha speciális eszközök vagy több segítő kell, az tovább növelheti az árat. Összességében tehát 10-16 ezer forint között várható a teljes szolgáltatás díja Albertirsán, 5-8 ezer forintért darabonként.
További feladatok ebben a kategóriában
- Eger
- 0 szakember válaszolt
Építési hulladék elszállításához keresek konténeres szolgáltatót Egerben. A legkisebb, kb. 4 m³-es konténer érdekel. Egyelőre az árakról szeretnék tájékozódni, és a lehető legolcsóbb megoldást keresem. Kérem, küldjenek ajánlatot a szállítással és elszállítással együtt.
- 9322, Rábatamási
- 2 szakember válaszolt
Vegyes hulladékhoz 8 nm3 es konténer rendelés
- 3630, Putnok
- 3 szakember válaszolt
Fa metszés és bokormetszés (szúrós rózsa) után keletkező zöldhulladék, ágat, nyesedék elszállítása.
- 6320, Solt
- 0 szakember válaszolt
Építési törmelék elszállításához keresek konténeres szolgáltatót. Nagyobb méretű konténerre van szükségem, a kihelyezés és az elszállítás Solton lenne. A feladat nem sürgős, rugalmasan egyeztethető időpontban kérem. Több ajánlatot szeretnék kapni a lehetőségek összehasonlításához.
- 4030, Debrecen
- 3 szakember válaszolt
Bokor vagasbol szarmazó zoldhulladek.
- 2060, Bicske
- 9 szakember válaszolt
Ablak üveg es ondolàny pala elszalitas
- 8749, Zalakaros
- 3 szakember válaszolt
8x8 méteres beton alap és egy 10 méter hosszú 1 méter magas 25 cm zsalukőből készült fal elbontása
- 8900, 51, Göcseji út, Zalaegerszeg
- 1 szakember válaszolt
Építési törmeléket szeretnék elszállíttatni, főleg járólap és csempe. Körülbelül 9 db sittes zsák van már előre lecsomagolva. A zsákokat a 2. emeletről kell levinni, lifttel megoldható. Az elszállítást 2026. március 1-jén vagy 2-án kérem Zalaegerszegen.
- Vadász u., Szeged
- 2 szakember válaszolt
Bontási hulladék elszállítását kérem kb. 120 zsák mennyiségben. A helyszín Szeged, Vadász utca. Körülbelül 1 hét múlva szeretném, ha megtörténne az elszállítás. Jelenleg nincs konkrét keretösszegem, több ajánlatot szeretnék összehasonlítani.

