Kőműves szolgáltatások
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 189227
- A feladat létrehozva: 06 márc. 08:43-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 543 ** **Ellenőrzött
- vsze****@g****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
12 szakember válaszolt

- (8 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (2 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (6 értékelés)
- 20 000 Ft

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- 100 000 Ft/szolg.

- 2 000 Ft

- Egyedi megállapodás

- Egyedi megállapodás

- (1 értékelést)
- Egyedi megállapodás

- 5 000 Ft/szolg.

- Egyedi megállapodás

- 20 000 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Makón a kőműves munkák ára általában közepes szinten van az országos átlaghoz képest. Három nyílás bővítése és áthidalók beépítése nagyobb precizitást és időt igényel, ami 150 000–220 000 Ft között mozoghat összesen, tehát 50 000–73 000 Ft/db. A vakolás, vízszigetelés és betonozás további 100 000–150 000 Ft körül várható, attól függően, hogy mekkora felületről van szó. Bejárati ajtó befalazása és javítása általában 50 000–80 000 Ft-ba kerül. Összesen tehát 300 000–450 000 Ft között lehet a teljes munka ára Makón, anyagok nélkül. Az árak függnek a nyílások méretétől, a fal állapotától és a munkák bonyolultságától. Egy ilyen munka elvégzése általában 4-6 napot vesz igénybe, amiben a bontás, szerelés és felújítás is benne van. Ez az ár csak a munkadíj, az anyagokat külön kell kalkulálni.
További feladatok ebben a kategóriában
- Siófok
- 0 szakember válaszolt
Sávalap 40 cm széles 80 mély vasalva erre 10cmszerelőbeton szenyvízkiállásokkal majd főfal és pro koncept födém
- 2767, Tápiógyörgye
- 14 szakember válaszolt
Egy családi ház egyik szobájában a mennyezet kicsit megsüllyedt, ezért 1 db födémgerenda cseréjét szeretném. Jelenleg nem tudjuk biztosan, hogy a gerenda sérült-e, a pontos állapotot helyszíni felméréssel kellene megállapítani. Statikus már járt kint. A kivitelezés időpontja rugalmas. A helyszín Tápiógyörgye.
- 2330, Dunaharaszti
- 15 szakember válaszolt
Dunaharasztin található családi házba keresek szakembert vagy csapatot az alábbi feladatokra: Komplett bontás: Egy emeletre vezető, U-alakú belső lépcső elbontása a lépcső alatti kamrával együtt. Födém lezárása: A lépcső helyén keletkező nyílást szakszerűen le kell zárni, hogy az emeleten a felület újra teljes értékű és járható legyen. Ajtók beépítése: 1 db ajtó beépítése az alsó szinten és 1 db az emeleten, a falazási/helyreállítási munkákkal együtt. Amit várok: Helyszíni felmérés alapján adott árajánlat. A sitt elszállításának és az anyagbeszerzésnek a megbeszélése. Megbízható, referenciával rendelkező szakember jelentkezése. Kezdés: A munka időigényének felmérése után úgy, hogy júliusban legyen befejezve Várom jelentkezésüket telefonos elérhetőséggel!
- Budaörs
- 24 szakember válaszolt
Alapásás, Falazás, Födémkiépítése, térkövezés tervek alapján
- 2030, Érd
- 9 szakember válaszolt
Árajánlatot szeretnék kérni az alábbi munkák elvégzésére. Első körben írásban, üzenetben vagy e-mailben kérem az ajánlat megküldését. • Körülbelül 170 m² falazás Porotherm 30 Rapid Dryfix falazóhab használatával • 10 db vasbeton pillér zsaluzása, vasalása és betonozása
- 2011, Budakalász
- 13 szakember válaszolt
Családi ház terasza fölött féltető van, aminek két végét 4 m-es faoszlopok tartják. Az egyik oszlop alatt a beton sűlyed és most már 10 cm-t lejjebb került az a sarok. A feladat a féltető aládúcolása, az oszlop alatt a vas elvágása, a tető visszaemelése, a beton talp kiásása, vasalás cseréje és újra betonozás.
- 25 szakember válaszolt
Egy kb. 80 m² alapterületű házban szeretnék Ytong válaszfal(ak) építéséhez kőművest találni Pest megyében. Elsősorban a munkadíj érdekel, és több ajánlatot szeretnék összehasonlítani. A pontos falhossz/nyílások egyeztetésre kerülhetnek a helyszíni felmérés során. A kivitelezés időpontja rugalmas, nem sürgős.
- 6066, Tiszaalpár
- 7 szakember válaszolt
vegyestűzelésű kazán hoz kémény illetve kazánházépítés
- 7632, Pécs
- 24 szakember válaszolt
15m 1,8-2m támfal építése betonozott 30cm-es zsalukőből.
- Budapest
- 21 szakember válaszolt
Régi budapesti bérházban lévő lakásom hangszigetelését szeretném megoldani, elsősorban a mennyezeten és egy oldalfalon. A mennyezet kb. 60 m², az oldalfal első körben kb. 15 m². A lehető leghatékonyabb megoldást kérem, a megfelelő technológia és rétegrend kiválasztásával. A kivitelezést rugalmasan, kb. 2 hónap múlva tervezem.

