Egyéb virtuális asszisztens szolgáltatások
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 189562
- A feladat létrehozva: 08 márc. 15:46-kor
- Frissítve: 3 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 20 382 ** **Ellenőrzött
- kirkner********@i*****.***Ellenőrzött
- Telefonon és chaten is lehet kommunikálni
6 szakember válaszolt

- (3 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- (18 értékelés)
- Egyedi megállapodás

- 1 Ft
- Egyedi megállapodás

- 100 000 Ft/szolg.

- 1 Ft/szolg.
Ár-irányelveink
Velencében egy 15-30 oldalas szakmai portfólió elkészítése, amely tartalmazza a borító lapot, tartalomjegyzéket, bevezetőt, a szakmai gyakorlat területeinek bemutatását és összegzést, általában 30 000-60 000 forint közötti munkadíjjal kalkulálható. Az ár a terjedelemtől és az igényelt részletességtől függ. Egy oldal megírása így nagyjából 1 000-2 000 forintba kerülhet, a komplexebb szakmai szövegek miatt. Az időtartam átlagosan 5-10 óra, amely magában foglalja a szöveg megírását, szerkesztését és áttekinthetőségét. Az ár változhat, ha gyors határidőt kérnek vagy extra kutatást igényel a téma. Ez az ár csak a szövegírásra vonatkozik, a nyomtatás vagy grafikai tervezés külön díjazás alá esik. Így az ügyfél könnyen kalkulálhat a portfólió elkészítésével kapcsolatos kiadásokkal, ha a tartalom részletes és átlátható.
További feladatok ebben a kategóriában
- 6728, Szeged
- 2 szakember válaszolt
beszerzői feladatok: új beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése, online meetingek, tárgyalások, összefoglaló táblák készítése, jelentések, KPI, készletgazdálkodái feladatok, megrendelések leadása, logisztikai feladatok ellátása: vámeljárások lebonyolítása, fuvarszervezés stb.
- 2 szakember válaszolt
Facebook/Google profil értékelése oda-vissza. Ha van saját business profilod én is értékelek.
- 9086, Töltéstava
- 5 szakember válaszolt
Pálinkafőzéssel foglalkozó vállalkozásunk honlapjához keresek tartalomgyártót. A teljes weboldalhoz szükségünk van igényes szövegekre, képekre és videós tartalmakra is. A stílus legyen letisztult, kifinomult, családias és hiteles, „szerethető” hangvétellel. Töltéstaván (Győr mellett) vagyunk, előny a helyszíni egyeztetés, de online együttműködés is megfelel. Költséghatékony, de ízléses megoldást keresünk, az időpontban rugalmasak vagyunk.
- Budapest
- 0 szakember válaszolt
Szeretném pontosan feltérképezni, hogy a családfámban a mi águnk hol csatlakozik a már feltárt vonalakhoz. Az egyik ág nagyjából az 1400-as évekig visszavezethető, a másik szülői vonal pedig körülbelül az 1800-as évekig. Fontos lenne, hogy a kutatás napjainkig elkészüljön, és ha lehetséges, alkalmanként bizonyító erejű okiratok (pl. anyakönyvi vagy levéltári dokumentumok) beszerzésében is kérnék segítséget. Budapesten van szükségem a szolgáltatásra, első körben ajánlatokat szeretnék kapni.
- 0 szakember válaszolt
Feladatok: • Új munkák felkutatása és megszerzése • Megrendelők közvetítése a cég felé • Kapcsolattartás ügyfelekkel Díjazás: • A sikeresen megszerzett munkák nettó munkadíja után 10% jutalék • Fix fizetés nincs / opcionális
- 2 szakember válaszolt
Kedves Könyvelők! Olyan szakemberet keresünk, akik a kettős profilú egyéni vállálkozásunk beindítani és könyvelni tudná. A témát azért jelöltük meg, hogy az ebben jártas szakember tudja segíteni előrelépésünk. Kissoká szeretnénk is indulni. Rövid bemutatkozónak nagyon örülnénk, és egy árajánlatnak is hozzá. Tisztességes üzletet szeretnénk építeni, és nagy forgalmat bonyolítani. Szép napot, minden jót! Üdvözlettel: Judit és Zoltán
- 2 szakember válaszolt
Budapesten élő embert keresek egy rövid Google Térkép értékelés megírására a cégemről. Kérem, hogy természetes hangvételben, és megfeleljen a Google szabályainak. Az értékelés szövegét és a Google Maps linket privát üzenetben küldöm. Budapesti tartózkodás előny.
- Budapest
- 3 szakember válaszolt
Budapesten élő embert keresek egy rövid Google Térkép értékelés megírására a cégemről. Kérem, hogy természetes hangvételben, és megfeleljen a Google szabályainak. Az értékelés szövegét és a Google Maps linket privát üzenetben küldöm. Budapesti tartózkodás előny.
- 1048, Budapest
- 3 szakember válaszolt
Kineziologusként szeretnék minél több emberhez eljutni.
- 28 szakember válaszolt
Vélemény írása FB/ weboldalon.

