ID 1898

Zsizi, Zsozé , Egy saját vízen úszó stég (melyen utána hatalmas bulikák lesznek) ácsolatának és hajópadlójának elkészítésére kérném fel Juan Pablo Alvarez Carlos Daniel Eszmeralda Puniellát. Zsozé atyának

  • Nem elérhető feladatok
  • Költségkeret 20 000 Ft
  • Szalonna, Petőfi út 81, 3754 Magyarország

Feladat információi

Egy sík 3x4 méteres stég elkészítése a feladat. Adott egy nagy teherbírású úszó doboz, melyre fából alapot kell készíteni, majd ezt fa padlóval borítani ezután vízre helyezni és közösen élvezni a Szalonna (falu) melletti Rakaca-tó közepéről egy üveges Aranyfácánnal a naplementét (Mellékelt képen láthatóhoz hasonló) Zsozé atyának

Fotó

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 1898
  • A feladat létrehozva: 22 júl. 11:14-kor
  • Frissítve: 4 éve

Feladat létrehozója

Kornél Simkó
  • +36 20 415 ** **
    Ellenőrzött
  • kicsi******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Telefonon és chaten is lehet kommunikálni

További feladatok ebben a kategóriában

Törött tükör cserélése tapétáról
  • Budapest, Fraknó u., 1115 Magyarország
  • 2 szakember válaszolt

Zsozéatyának!!

Tapéta ragasztás
  • Százhalombatta, 2440 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Zsozeatyának specialba

Gipszelés Zsizinek
  • Sajószentpéter, Ady Endre u., 3770 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Pince borházának a gipszelése és meszelése Zsozseatyának.

Vakolat javítás Zsozeatyának
  • Sarkadkeresztúr, 5731 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

A tanyánkon az egyik gazdasági épület (istálló) vakolata kicsit megmihálylott az évek alatt... Betonkeverő van, alapanyag is, na meg lesz finom tanyasi ebéd, ráadásul csak 100km-re vagyunk Debrecentől.

Szia Zsozé! Szeretnénk ha meg csinálnád nekünk a konyhát.
  • Tolna, Árpád u. 9, 7131 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Nem kell sokat csinálni csak egy belső felújítást. Kicsit kb 3cm rés van a fal között. Ezt kellene megoldani. Köszönjük!!

Zsozeatyának Betonozni kéne jönni biztonságos munkakeretek között jó hangulattal zenével
  • Vértesszőlős, Templom utca, 2837 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Vértesszőlősön házépítés betonozás minden anyagot mi hozunk és segítünk távesz báktáló.

Sírkő vésés
  • Vezseny, 5093 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Vezsenyen kellene betűt vesni

panel lakás konyhabùtorozas ès laminalt padlòzás
  • Budapest, Hollós Korvin Lajos u., 1039 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

8. emeleti panel lakásba budapestre nèző panorámával szüksèges konyhafelújìtás. teljes konyhabútor ès laminalt padló. tökèletes feladat Zsozèanyának!

Zsizinek! Be kéne fejezni az ajtó körüli részt, mivel az ajtósok nem vállalták more. Új ajtó került be.
  • 2 szakember válaszolt

Új bejárati ajtó beépítése után ottmaradt purhab tömítést kéne lefedni.

Zsizinek!! Ház elejét szeretnénk bepucolni családommal. Évek óta halasztjuk,most Te kellesz hozzá és kész!
  • Pannonhalma, Bajcsy-Zsilinszky u., 9090 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Házunk elején tátong 2-3 lyuk és 1 helyen meg van nyílva. Anyag lesz, emberi erő és szeretet na meg rántott hús is lesz, pár óra azt bepucoljuk, hogy szép legyen a családi kecó! Egészség legyen! Pucillak. :)

Ajtó és ablak kibontása
  • Földes, Kállai u. 19, 4177 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Egy rossz bulizós házban kellene egy ablakot és egy ajtót kibontani és visszahelyezni. (ahogy sikerül🤣})

Zsizinek, szobafestés és egy karton sör elfogyasztása
  • Meggyeskovácsi, 9757 Magyarország
  • 0 szakember válaszolt

Szobámat kéne kikerázni atyám, de magyar stílusba, ami annyit takar, hogy 3 órából 2 sörözéssel fog telni. Köszi helo!