Költöztetés, bútorszállítás, tehertaxi
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 190294
- A feladat létrehozva: 12 márc. 12:12-kor
- Frissítve: 2 hónapja
Feladat létrehozója

- +36 30 314 ** **Ellenőrzött
- chadri******@g****.***Nem ellenőrzött
- Csak telefonos kommunikáció
Ár-irányelveink
Kocs és Tata között egy darab kétajtós hűtőszekrény elszállítása esetén a költöztetés ára általában 15 000–25 000 forint között mozog. Ez az ár a munka díját tartalmazza, anyagköltség nélkül. Az ár a távolságtól, a rakodás nehézségétől és az esetleges extra szolgáltatásoktól függ. Mivel mindkét helyszín földszinten van, ez megkönnyíti a munkát, így a költség az alsó árkategóriába esik. A szállítási távolság Kocs és Tata között kb. 15 km, ami átlagosnak számít a tehertaxi szolgáltatásoknál. Egy ilyen munka általában 1-2 órát vesz igénybe, beleértve a rakodást és a szállítást. Egységárként kb. 15 000–25 000 forintot számolhatunk egy hűtőszekrényre, így ha hasonló méretű vagy darabszámú szállításra van szükség, könnyen kalkulálható az összköltség.
További feladatok ebben a kategóriában
- Pécs
- 1 szakember válaszolt
Egy régen nem használt háztartási hűtőt szeretnék elszállíttatni Pécsről a hulladéklerakóba. Fontos, hogy a lehető legolcsóbb megoldást találjam. A szállítás időpontja rugalmas, ráér később is. Kérem, olyan szállítót keressenek, aki a felrakást és az elszállítást is meg tudja oldani.
- 1112, 2, Puskapor u., Budapest
- 3 szakember válaszolt
Biatorbágy Budaőrs 17 km mennyibe kerülne ****.*0309@*****.***
- 3580, Tiszaújváros
- 0 szakember válaszolt
Pakolás es szállítás házból garázsba Inkább könnyebb dolgok
- 9761, TáplánszentkeresztSzombathely
- 0 szakember válaszolt
Hálószoba garnitúrát (bútorokat és ágyat) szeretnék elszállíttatni Táplánszentkeresztről Szombathelyre. A szállítást most hétvégén kérem. Gazdaságos megoldást keresek. Kérem, az ajánlat tartalmazza a fel- és lerakodás feltételeit is.
- BudapestNagykanizsa
- 5 szakember válaszolt
Budapest XIII. kerületből Nagykanizsára szeretnék elszállíttatni egy kisebb hűtőt, egy varrógépet, egy hintaszéket és néhány doboz könyvet. A szállítás időpontjában rugalmas vagyok. Egy fő rakodási segítséget kérek a szállításhoz. Gazdaságos megoldást keresek, és szeretnék ajánlatokat kapni a fuvarozóktól.
- MakóSzeged
- 0 szakember válaszolt
Egy 1 m × 1 m × 50 cm méretű kalitkát szeretnék elszállíttatni Makóról Szegedre. Az időpont rugalmas, amikor a fuvarozónak is megfelelő. Gazdaságos megoldást keresek. Kérem, a szállítás részleteiről és a várható költségről küldjenek ajánlatot.
- 7834, Baksa7300, 54, Vértanúk u., Komló
- 0 szakember válaszolt
Baksáról Komlóra szeretnék elszállíttatni egy 3 részes bőr ülőgarnitúrát és egy dohányzóasztalt. Fontos, hogy a bőr felületre különösen vigyázzanak a rakodás és szállítás során. Komlón a bútort a 4. emeletre kell felvinni. A szállítást várhatóan március 9-én szeretném.
- 3182, KarancslapujtőSalgótarján
- 0 szakember válaszolt
Karancslapujtőről Salgótarjánba szeretnék elszállíttatni egy elemes szekrénysort és egy sarokülőt. A szekrénysor részei: 1 kétajtós elem, 1 komód, valamint 2 kisebb elem, a sarokülő pedig két darabból áll. Megbízható, normál (nem prémium) szolgáltatást keresek. Az időpont rugalmas, a megbeszéltek szerint tudok alkalmazkodni.
- 4029, 33, Pacsirta u., Debrecen
- 2 szakember válaszolt
Debrecen belvárosán belül 1. emeletről 1 emeletre lift nélkül 1 szétszedhető kisebb kanapé és 2 db polc szállítása
- 1181, Budapest
- 2 szakember válaszolt
költöztetés, bútorszállítás, tehertaxi
- Miskolc3594, Hejőpapi
- 0 szakember válaszolt
Betongarázs szállításához keresek szállítót. A felvételi hely Miskolc, a lerakási hely Hejőpapi. Az időpont rugalmas, alkalmazkodom a szállító lehetőségeihez. Kérem, hogy az ajánlat tartalmazza a szállítás megszervezését és a szükséges eszközöket is.

